Logo

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

Pijany 53-latek strzelał do ludzi! Trafił przechodnia w głowę!

Artykuł dodany: Środa, 12 kwietnia 2017
Pijany 53-latek strzelał do ludzi! Trafił przechodnia w głowę!
REKLAMA

Mieszkaniec Gniezna został zatrzymany przez policjantów, po tym jak strzelał z wiatrówki z drzwi balkonowych swojego mieszkania. Trafił w głowę w mężczyznę oczekującego na przystanku autobusowym na przyjazd autobusu. Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek po południu do gnieźnieńskiej komendy przyszedł zdenerwowany mężczyzna informując o fakcie uszkodzenia ciała. Zgłosił, że kilkanaście minut wcześniej wraz ze swoją żoną przebywał na przystanku autobusowym przy ul. Roosevelta w Gnieźnie. W pewnym momencie poczuł bolesne uderzenie w głowę, zaraz potem usłyszał świst kuli, która uderzyła drzewo znajdujące się tuż za nim. Zauważył również, że rana na głowie krwawi. W dalszym ciągu słyszał odgłosy rykoszetów. Gdy się rozejrzał zauważył na drugim piętrze w drzwiach balkonowych pobliskiego bloku mężczyznę wchodzącego do mieszkania. Pokrzywdzony wraz z żoną do czasu przyjazdu autobusu schowali się za oszkloną wiatą przystanku. Mężczyzna nie chciał skorzystać z opieki medycznej twierdząc, że nic go już nie boli.

Policjanci po przyjeździe na miejsce weszli do klatki schodowej, z której mogły być oddawane strzały. Zatrzymano 53-latka, który w mieszkaniu posiadał broń pneumatyczną. Mężczyzna przyznał, że chciał wypróbować narzędzie, które dzień wcześniej kupił. Twierdził jednak, że strzelał do chleba umieszczonego specjalnie w tym celu na jego balkonie. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad dwa promile. 53-latek trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczono również broń pneumatyczną, która teraz będzie przekazana do badań.

Sprawa jest w toku.

Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Pablo
15.05.2017 08:45

co to teraz śmierdziele mają za zabawy , masakra

Odpowiedz


REKLAMA

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia
Copyright © 2017 Moje Gniezno