Logo


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Obywatelskie zatrzymanie i śmierć przy pobieraniu krwi!

Artykuł dodany: Wtorek, 11 kwietnia 2017
Obywatelskie zatrzymanie i śmierć przy pobieraniu krwi!

REKLAMA

REKLAMA

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w nocy z poniedziałku na wtorek policjanci zostali powiadomieni o pijanym kierowcy, któremu mieszkaniec uniemożliwił dalszą jazdę. Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego. Okazało się, że kierowca faktycznie znajdował się pod wpływem alkoholu. Niestety sprawa miała tragiczny finał.

Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia potwierdzili, że kierowca, któremu uniemożliwiono dalszą jazdę znajduje się pod wpływem alkoholu. Zatrzymany został przewieziony do ZOZ-u w celu pobrania krwi do badań. Tam sprawy przybrały niespodziewany obrót. W pewnym momencie mężczyzna stracił przytomność. Niestety nie udało się go uratować.

Ciało zabezpieczono do sekcji. Sprawę wyjaśnia Prokuratura.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (18)

Zmartwiony
14.04.2017 12:28

I pewnie monitoring na Komendzie znów się popsuł

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Xxxxxx - 14.04.2017 21:56

Pewnie tak,jak zawsze jak dochodzi do tragicznych sytuacji.

Zapytuje
14.04.2017 10:18

kto to jest tych 3-ch już uciekło w 2016

Odpowiedz
Chuck Norris
13.04.2017 20:24

@1312 >> wreszcie odezwał się ktoś, kto chyba tak jak ja dokładnie widział co wyprawiali z ludźmi w areszcie niektórzy zwyrodniali milicjanci w KPP Gniezno.
Trzeba by dać ogłoszenie do gazety aby zgłosiło się wiele innych osób potraktowanych po białorusku przez tych bydlaków wyjętych spod prawa.
Wszystko wiedziała i tuszowała cała Komendantura KPP od wielu lat a w szczególności po zlikwidowaniu w 2006r izby wytrzeźwień,czego dokonali radni i politycy wszystkich opcji politycznych lecz zapomnieli sprawdzić co z setkami ludzi rocznie wyprawia Policja więc dlatego tak kryli i kryją Policję.
Czas najwyższy aby o tym,że mamy Białoruś w Gnieźnie napisały media ogólnopolskie i pomogły oczyścić do post-sovieckie bagno w Gnieźnie.
Bardzo proszę Pana Redaktora tego portalu o dalsze monitorowanie tej dziwnej śmierci czy także ewentualną pomoc rodzinie zmarłego do której to pomocy ja chętnie przystąpię i zgłoszę się do Pana Redaktora.@BOLSZEWICKI MILICJANT z 13.04.2017 >> żadne szydło z wora nie wyszło,bo wszyscy wiedzą,że w Gnieźnie są II frakcje PiSu ale może nie wszyscy rozumieją,że ta II-ga frakcja posła Ostrowskiego z senatorem Gawłem to ten właściwy,oryginalny PiS a ta I-sza frakcja posła Dolaty to typowa judaszowska podróba,która od lat działa tylko pod siebie a interesy społeczeństwa to razem z PO mieli i mają głęboko ze stolcem.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Czaszmiannadszedł - 17.04.2017 23:23

Chcesz coś zmienić w Gnieznie to musisz organizować ludzi żeby kupą zabrali się za samosądy.Póki nie powiesisz na rynku dla przykładu winnych to miasto będzie zdychać- tu sie kryja i wybielają od lat.Tak działa układ.Jak napiszesz prawdę to jestes chory psychicznie.Jak piszesz jako patriota nazwią Cię faszystą albo narodowcem bo to dla nich jednoznaczne.Komuna z Gniezna nigdy nie odeszła dlatego jest tak zle

1312
13.04.2017 11:53

czy może przedtem został zawieziony do KPP i tam w areszcie potraktowany po białorusku tak jak to robili dotychczas-a potem gdy umierał to zawieźli go do szpitala ????????????????? Znając życie tak bylo .Kundle sie zesrały i pewnie na całej komendzie smierdzi teraz gównem z strachu .Policja ma służyc a nie zabijać

Odpowiedz
Chuck Norris
12.04.2017 23:33

@KUZYN >> masz rację,bo i ja ciekawy jestem przez kogo i jak zostanie zbadana ta kolejna śmierć z udziałem pomocnych rąk gnieźnieńskiej policji.
O sprawie śmierci w areszcie 31-letniego Jarosława Wiśniewskiego 16 lutego 2014, którą badała Prokuratura z Gniezna, społeczeństwo dowiedziało się tylko krótko i przelotnie a następnie zapadła kurtyna milczenia do dzisiaj ale wyniki tego śledztwa były łatwe do przewidzenia.
Uważam,że tą kolejną dziwną śmierć musi zbadać Prokuratura położona jak najdalej od Gniezna,to może wreszcie coś rzetelnie zbadają z prawdziwego przebiegu zdarzeń.
Dziwne jest jednak wieloletnie zachowywanie się wszystkich polityków i radnych oraz wszelkiej maści działaczy społecznych z Gniezna,że umywają ręce i udają,że nic nie wiedzą co się dzieje w areszcie KPP Gniezno przez 24 godziny/dobę, po mimo pewnych przecieków zza tej bolszewickiej kurtyny.
Na dodatek taka Tarczyńska z dolatowej frakcji PiS dekoruje medalami zasługi funkcjonariuszy policji odpowiedzialnych za utrwalanie wieloletniego bezprawia w KPP Gniezno i także może to sitwie gnieźnieńskiej zasłużyli się ?
Samo ciśnie się więc do ust pytanie: CZY TO NASZE GNIEZNO JEST AŻ TAK GŁĘBOKO ZGANGRENOWANE PATOLOGIAMI I KORUPCJĄ ???
Jeśli tak - to ludzie Gniezna i Powiatu OBUDŹCIE SIĘ I IDŹCIE na najbliższe wybory samorządowe,bo jeśli tego nie zrobicie to dalej będziemy gnili w tym post-sovieckim bagnie z którego młodzież ucieka na potęgę !!!
Ps
na opinie bolszewickich milicjantów nie reaguję.
Won na Białoruś-tam "będziecie mieli tak jak było"

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Typek. - 14.04.2017 19:27

Chuck Norris zmień miejsce zamieszkania bo chyba za mocno zawiewa Tobie od strony "Dziekanki".

Bolszewicki Milicjant - 13.04.2017 17:12

Ot i cała prawda o Tobie i PIS-ie. Wyszło szydło z wora !!!

Hahaha
12.04.2017 09:48

ale jesteś żenujący :) Lepiej niż detektyw Monk

Odpowiedz
Chuck Norris
12.04.2017 07:03

@ XXXXXX >> co znaczy to Michał i te znaki ????????
Napisz tutaj co wiesz o tej śmierci,nie bój się,nikt cię tutaj nie namierzy,bo przy obecnych rządach PiS nie jest już to takie proste jak za 8-letnich rządów mafiozów z PO i PSL.
Ale po niektórych bydlakach z jeszcze nie oczyszczonego KPP można spodziewać się wszystkiego-dlatego mam podejrzenia czy ten pijany kierowca (dobrze,że obywatelsko zatrzymany) bezpośrednio trafił do szpitala czy może przedtem został zawieziony do KPP i tam w areszcie potraktowany po białorusku tak jak to robili dotychczas-a potem gdy umierał to zawieźli go do szpitala ?????????????????
Jeśli wiesz coś o tej śmierci to chociaż zadzwoń do Pana Redaktora tego portalu i powiedz mu co wiesz w tej sprawie.Ja niebawem planuję spotkanie się z Panem Redaktorem w 4-oczy.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Kuzyn - 12.04.2017 21:55

Za dużo w tym wszystkim jest znaków zapytania.Może ktoś to wyjaśni-albo zamiotą to pod dywan?

Aleksiej - 12.04.2017 20:53

chuck chyba nawiałeś z dziekanki

Gnieźniak - 12.04.2017 11:05

Tabletek zapomniałeś wziąć rano???

Xxxxxxxxxxxxxx
11.04.2017 22:19

Michal [*][*]

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Nierozumiejacy - 14.04.2017 22:52

Jak to zrobiles? W nocy z 10 na 11 to miało miejsce,a twoja komentarz juz 11 po 22godz był wystawiony. Może nie rozumie jak to możliwe wiec proszę kogoś o wyjaśnienie i zaspokojenie mojej ciekawości.

Chuck Norris - 13.04.2017 20:30

TYM RAZEM JUŻ NIE ZAMIOTĄ - tym razem WYMIECIEMY zwyrodnialców milicyjnych z KPP Gniezno. 3-ch już uciekło w 2016 ale ICH ZŁAPIEMY.

Zzzzzzz - 12.04.2017 22:46

zamiota pod dywan