Logo

Konkurs geograficzny w OSiW OHP w Niechanowie

Artykuł dodany: Niedziela, 9 kwietnia 2017
Konkurs geograficzny w OSiW OHP w Niechanowie

6 kwietnia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Niechanowie odbył się finał konkursu geograficznego organizowanego w ramach programu wychowawczego Omnibus. Geograficzne zmagania odbywały się w dwóch etapach. W kwalifikacjach, za które odpowiedzialna była pani Jolanta Bubacz, nauczyciel geografii w Niepublicznym Gimnazjum Edukacji Lubasz, brali udział wszyscy uczniowie Ośrodka.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Do ścisłego finału, który przeprowadził Kierownik Internatu pan Marek Radowski zakwalifikowało się 6 uczniów. W godzinach wieczornych cała społeczność Ośrodka zgromadziła się w Sali Niebieskiej niechanowskiego pałacu aby dopingować swoich kolegów w zmaganiach o tytuł najlepszego geografa. Finaliści musieli zmierzyć się z trudnymi i wymagającymi pytaniami. Po pierwszej części do ścisłego finału zakwalifikowała się trójka uczestników, która musiała przebrnąć przez ostateczny pojedynek na znajomość zagadnień geograficznych. Pytania przygotowane przez panią Jolantę Bubacz mogły przysporzyć zawrotów głowy, bo wiedza, którą trzeba było się wykazać była bardzo rozległa. Ostatecznie, po zaciętej walce, pierwsze miejsce i tytuł najlepszego geografa Ośrodka w Niechanowie uzyskał Dawid Kaczmarek z klasy III, drugie miejsce wywalczył Miłosz Borowski z klasy II a na trzeciej lokacie uplasował się Robert Bratkiewicz z klasy I.

Całe zmagania dostarczyły nie tylko finalistom ale także wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń. Pomimo konkursowej formuły spotkanie z geografią było doskonałą okazją do wspólnej zabawy. Spotkanie to miało przede wszystkim charakter integracyjnej zabawy, w czasie której każdy mógł sprawdzić swoją znajomość geografii.
tekst: OSiW Niechanowo
foto: OSiW Niechanowo

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno