Logo

Bogusia potrzebuje Waszej pomocy!

Artykuł dodany: Piątek, 7 kwietnia 2017
Bogusia potrzebuje Waszej pomocy!

Najdroższy uśmiech świata, uwielbiam się śmiać, ale jedyną blokadą tego uśmiechu jest cena zabiegu NanoTherm. Moja historia zaczęła się w dzień poprzedzający nadejście nowego roku: 31 grudnia 2014.

Aktualnie mam 36 lat, dwójkę dzieci i przecudownego męża. Moja córeczka ma na imię Zuzia i ma 8 lat, syn Staś 12, człowiek którego kocham ma na imię Robert i ma 46 lat, mimo różnicy wieku kochamy się nad życie.

Od dwóch lat całą naszą rodzinką cieszymy się z każdego następnego dnia pomimo strasznej diagnozy, a mianowicie stwierdzono u mnie guza mózgu, który przesunął oś mózgu i nie pozwolił odprowadzić płynu rdzeniowo-mózgowego, co łączy się z szybką śmiercią.

Przeszłam operację Kraniotomi okolicy czołowej, a wynik badania histopatologicznego wskazał drugi i trzeci stopień złośliwości biologicznej.

Nasz cały świat się zawalił. Podjęliśmy wielką walkę z chorobą jak i z trudnościami życiowymi, które nam towarzyszą. Następnym etapem walki była radioterapia, którą przeszłam w miarę łagodnie, lecz chemia, która została mi podana wycieńczyła mój organizm. Dochodziłam do siebie długi okres czasu, ale choroba nie dawała o sobie zapomnieć co wiąże się z atakami epilepsji.

Dzięki moim dzieciaczkom i mężusiowi życie nabierało kolorów, każdy następny dzień zawsze był wesoły. Po roku nastąpiła wznowa, kolejny guz o wielkości 7 mm, osłabiliśmy go tygodniową radioterapią. Miało być w porządku, minął rok, a kolejny wynik badania okazał się być nie pozytywnym, podejrzenie wznowy. Może wam się wydawać, że mogłabym się podać, lecz nie, moje życie jest cudowne, ponieważ w każdej złej chwili jak i tej dobrej mam wokół siebie ludzi, którzy bardzo mnie kochają, po prostu mam dla kogo żyć.

Darowizny na rzecz leczenia Bogusi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie na stronie: https://skarbonka.alivia.org.pl/bogusia-michalak
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Dorota
15.04.2017 14:35

Bogusiu zdróweczka!!!

Odpowiedz
Anonimowa
11.04.2017 17:25

Bogusiu trzymaj się! jesteś wielka

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno