Logo

Poszukiwany 6 listami gończymi schował się pod kołdrą dziecka

Artykuł dodany: Piątek, 7 kwietnia 2017
Poszukiwany 6 listami gończymi schował się pod kołdrą dziecka
REKLAMA

Gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 31-letniego mieszkańca Pierwszej Stolicy Polski. Mężczyzna poszukiwany był 6 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za przestępstwa drogowe. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją Sądu niebawem trafił do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbywał ponad 5-letnią karę pozbawienia wolności.

W środę, 5 kwietnia, późnym wieczorem pracujący nad sprawą gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanego 31-latka. Drzwi otworzyła kobieta, która twierdziła, że nie ma z nim kontaktu od kilku lat. Widać było, że jest bardzo zdenerwowana. Wzbudziło to podejrzenia funkcjonariuszy, którzy postanowili wejść do mieszkania. Szybko okazało się, że była to dobra decyzja. Poszukiwany 6 listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za przestępstwa drogowe mężczyzna schował się pod kołdrą małoletniego dziecka. Został zatrzymany, a następnie przewieziony do gnieźnieńskiej komendy. 31-latek poszukiwany był od połowy 2015 roku. Twierdził, że pracował w delegacjach na terenie Polski. Niebawem zostanie przetransportowany do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbywał ponad 5-letnią karę pozbawienia wolności.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Mieszksniec
09.04.2017 19:01

W Gnieźnie znaleźć poszukiwanego 6 listami gończymi to jak wygrana milion w totka. Ale mają sukces. . Tutaj więcej nierobów i kryminalistów. Widać to pod każdą prawie brama, sklepem i na każdym skwer ku.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno