Logo

Czołowe zderzenie między Żydowem a Czeluścinem! Trzy osoby w szpitalu!

Artykuł dodany: Środa, 5 kwietnia 2017
Czołowe zderzenie między Żydowem a Czeluścinem! Trzy osoby w szpitalu!

Dzisiaj o godz. 14.20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 15 na granicy miejscowości Szczytniki Czerniejewskie i Czeluścin (Gniezno - Września). Z uzyskanych informacji wynikało, że doszło tam do zderzenie czołowego samochodu osobowego z busem. W jednym z pojazdów był uwięziony kierowca. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna i Czerniejewa, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Do wypadku doszło na łuku drogi krajowej nr 15. Zderzyły się dwa samochody: Volkswagen Golf jadący od strony Gniezna oraz Mercedes Vito jadący od strony Wrześni. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych uwolnili kierowcę Volkswagena, który był uwięziony w pojeździe. Tym autem podróżowała jedna osoba. Mercedesem natomiast jechały dwie osoby. Wszyscy trzej uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitali karetkami Pogotowie Ratunkowego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, 40-letni mieszkaniec gminy Września, jadąc od strony Gniezna w kierunku Wrześni na łuku drogi zderzył się z samochodem marki Mercedes Vito, kierowanym przez 50-letniego mieszkańca Czerniejewa. W wyniku zderzenia Mercedes przemieścił się na prawe pobocze, zatrzymując się w przydrożnym rowie.

Kierującego Golfem z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono karetką pogotowia do szpitala we Wrześni. Kierujący Vito i 29-letni pasażer tego pojazdu z obrażeniami ciała zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Gnieźnie.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala Policja. Na czas prowadzonych działań droga krajowa nr 15 była nieprzejezdna. Policja wyznaczyła objazdy.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno