X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Oszczędź nawet 2500 zł za zakup projektu domu!

Poniedziałek, 27 marca 2017
  • Oszczędź nawet 2500 zł za zakup projektu domu!

Wybierając projekt przyszłego domu, często zapominamy o zaplanowaniu innych niezbędnych elementów na działce. Będą to budynki gospodarcze, altany czy wiaty, do których realizacji także wymagany jest projekt. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami (nie tylko projektu, ale i konsultacji), gdzie podczas budowy domu, nawet najmniejsza kwota liczy się w ostatecznym rozrachunku. Mając to na uwadze, firma Tooba.pl zajmująca się sprzedażą projektów budowlanych, wprowadziła specjalną ofertę, która pozwala na oszczędności rzędu nawet 2500 tys. zł.

Zwycięska Oferta
Aby móc skorzystać z promocji, wystarczy zakupić w Tooba.pl projekt domu. Firma posiada rozbudowaną bazę, liczącą 17 tysięcy projektów z wielu uznanych pracowni w jednym miejscu, dlatego poza szerokimi możliwościami wyboru, poszukiwania są ułatwione. O popularności firmy może świadczyć chociażby największa społeczność na Facebooku względem innych podobnych przedsiębiorstw. Dzięki długiej obecności na rynku i zaufaniu biur projektów, w Tooba.pl klient zyskuje gwarancję najniższej ceny (obecnie 2500 projektów dodatkowo objęta jest promocją sięgającą nawet 500 zł). Z tego również względu firma mogła pozwolić sobie na wprowadzenie Zwycięskiej Oferty, gdzie do każdego zakupionego projektu otrzymujemy pakiet gratisów, pozwalających na duże oszczędności. Co dokładnie dostaniemy w gratisie do projektu domu?

Darmowe projekty garaży, altan i wiat garażowych

Na tej opcji zyskujemy do 800 zł. Na gratis składa się gotowa dokumentacja dla małej architektury, gdzie znajdziemy - poza wizualizacjami - rysunki techniczne, gotowy kosztorys i zestawienie materiałów oraz detale konstrukcyjne. Kupując projekt domu możemy zatem wybrać dwa darmowe dodatki spośród:
  • altan z grillem,
  • wiat garażowych,
  • budynków gospodarczych,
  • narzędziowni,
  • drewutni.

Projekt instalacji gratis
Do każdego zakupionego projektu otrzymamy także projekt wybranej instalacji gratis, dzięki czemu możemy oszczędzić do 400 zł. Na tę opcję składa się darmowy projekt pompy ciepła, przydomowej oczyszczalni lub szamba - możemy w ramach promocji wybrać dwie instalacje. W tym przypadku dostajemy całą dokumentację, na którą składa się dokładny kosztorys, rysunki techniczne i analiza porównawcza.

Niezbędne dodatki
Rozpoczynając budowę domu niezbędnym elementem jest posiadanie dziennika budowy, który przy zakupie dowolnego projektu w Tooba.pl dostaniemy gratis. Dodatkowo otrzymamy wytrzymałą tablicę informacją, której wymaga polskie prawo w przypadku jakichkolwiek robót budowlanych. W dzienniku natomiast inwestor rejestruje przebieg wszystkich prac. Co więcej, zyskamy także darmowe poradniki w formie e-booków, związane z tematyką wyboru projektu, jego adaptacji, wprowadzaniem zmian, formalnościami na budowie czy optymalizacją kosztów. Dokonując zakupu projektu domu, będzie nam przysługiwać także darmowa analiza zmian w projekcie (o równowartości 150 zł). Architekt w jej ramach sprawdzi, czy proponowane przez nas zmiany są opłacalne i czy istnieją dla nich alternatywy. Pomoże też w przeprowadzeniu analizy usytuowania domu na działce i sprawdzeniu zgodności projektu z MPZP lub warunkami zabudowy.

Korzyści, które pomogą Ci w budow
ie
Poza projektami, analizami i formalnościami, wszyscy planujący budowę domu (bądź będący w jej trakcie) mają możliwość wzięcia udziału w 8-godzinnej konferencji teoretyczno-praktycznej, sygnowanej nazwą Akademia Budowy. Firma Tooba.pl organizuje Akademię co roku w kilku miastach Polski, we współpracy z uznanymi przedsiębiorstwami rynku budowlanego oraz specjalistami poszczególnych dziedzin. Wśród prelegentów znajdują się kosztorysanci, architekci czy konstruktorzy - a zatem osoby mające praktyczny związek z branżą. Najbliższa Akademia odbędzie się w Warszawie (1 kwietnia), a kolejna w Katowicach (22 kwietnia).

Poza częścią wykładową wszyscy uczestnicy mogą bezpłatnie skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertami. Dzięki tej opcji oszczędzamy co najmniej 100 zł (przy zakupie projektu każdy klient otrzymuje podwójne zaproszenie na konferencję).

Bezpłatne konsultacje po zakupie
Ostatni z punktów Zwycięskiej Oferty nazwano "Budowlanym SOS" - i nie bez powodu. Po zakupie projektu w Tooba.pl nadal możemy korzystać z pomocy zespołu projektowego - przysługują nam bowiem 4 bezpłatne godziny konsultacji z inżynierami, prawnikiem, kosztorysantem, architektem i konstruktorem. Jeżeli mamy zatem jakiekolwiek pytania do otrzymanej wraz z projektem części architektonicznej, konstrukcyjnej, instalacyjnej czy energetycznej, nie pozostajemy z tym sami.

Podsumowując, przy zakupie projektu domu w Tooba.pl dostajemy w gratisie nawet 2500 zł na elementy, które i tak prędzej czy później okażą się niezbędne podczas budowy. Każdy z nas musi bowiem posiadać projekt instalacji czy korzystać z porad specjalistów. Budowa domu to inwestycja pochłaniająca mnóstwo środków, dlatego warto szukać oszczędności na każdym jej etapie.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
20-lecie firmy KAPI - wiodącego producenta mebli w naszym regionie 1 kwietnia, mija 20-lecie firmy KAPI - producenta mebli kuchennych, biurowych, sklepowych, hotelowych... Wtorek, 6 kwietnia 2021
Wpływ odpowiednio dobranego materaca na nasz sen Sen to istotny, bardzo ważny element naszego codziennego życia. Jeżeli zadbamy o odpowiednie warunki,... Czwartek, 5 listopada 2020
"Piękno nie pochodzi z wewnątrz - pochodzi z Gniezna" W jednym ze sklepów internetowych pojawiła się seria bluz i t-shirtów z motywem Gniezna. Zobaczcie,... Poniedziałek, 23 października 2017
Od krzesła do taboretu, czyli na czym siedzieć w kuchni? Kuchnia to miejsce, w którym spędza się mnóstwo czasu. Przygotowujemy w niej posiłki, używamy jej jako... Wtorek, 5 września 2017