Logo

Konkurs na Wojciacho

Artykuł dodany: Czwartek, 23 lutego 2017
Konkurs na Wojciacho
REKLAMA

Miasto Gniezno wraz z partnerami: Miejskim Ośrodkiem Kultury oraz Miejską Radą Seniorów ogłaszają Konkurs Ciastkarski "Wojciacho". Konkurs, którego celem jest promocja tradycji ciastkarskich i cukierniczych Gniezna ma formułę otwartą i jest skierowany do wszystkich pasjonatów i praktyków domowych wypieków.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca 2017 r. Prezentacja i ocena prac konkursowych będzie towarzyszyła obchodom Imienin Miasta w dniu 22 kwietnia 2017 roku. Mając to na uwadze jurorami Konkursu będą zarejestrowane tego dnia osoby o imieniu Wojciech lub Wojciecha.

Na zwycięzcę kulinarnych zmagań czeka nagroda finansowa w wysokości 2 000 zł. Dodatkowo wśród głosujących tego dnia solenizantów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. sprzęt AGD). Karta Zgłoszenia oraz Regulamin dostępne są na stronie: www.wojciacho.gniezno.eu. Zwycięska receptura stanie się oficjalnie produktem lokalnym, który Miasto Gniezno będzie wykorzystywało w celach promocyjnych. Gnieźnieńskie cukiernie będą miały także możliwość produkcji i sprzedaży Wojciacha.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno