Logo

REKLAMA
Plik banneru

Zenek Martyniuk wystąpi podczas Inauguracji Sezonu Letniego w Witkowie!

Artykuł dodany: Poniedziałek, 29 maja 2017
Zenek Martyniuk wystąpi podczas Inauguracji Sezonu Letniego w Witkowie!

REKLAMA
Plik banneru
REKLAMA

2 czerwca na Stadionie Miejskim w Witkowie odbędzie się Inauguracja Sezonu Letniego. Podczas imprezy, której organizatorem jest Urząd Miasta i Gminy Witkowo gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk z zespołem Akcent! Wstęp wolny!


tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (16)

Kaufman 73
04.06.2017 20:53

Jak to możliwe że Pan Burmistrz Witkowa oddał jednej osobie bez przetargu prawo na wyłączność w sprawie handlu art. rozrywkowymi typu balony, zabawki itp. w czasie koncertu jednej osobie (niejaki p. Ptak) Monopole były dobre za komuny, a dziś zdrowa jest konkurencja. Za poprzedniego burmistrza (św. pamięci ) było inaczej, szkoda no ale wybory już wkrótce ludzie wybiorą oby nie ,,prywatę."

Odpowiedz
Telewidz
04.06.2017 17:50

No to macie Witkowo i "koncert" ????????????

Odpowiedz
Redbulleggs
04.06.2017 11:20

O! Opole przenieśli do Witkowa.

Odpowiedz
GMCS
03.06.2017 10:41

Martyniuk ze swoim klawiszowcem to jakieś nieporozumienie. 100% playback, nie zaśpiewał w Witkowie żadnej piosenki na żywo. Mają Rolanda BK5 który odtwarza pliki mp3, waw i inne i ściemniają że śpiewają. Są to nagrania wykonane w domowym zaciszu, Martyniuk śpiewa dwoma głosami jednocześnie choć nie mieli Vokalizera. Vokal podczas piosenki jest dużo głośniejszy niż jego okrzyki. Słychać że piosenki były nagrywane z vocalizerem w trybie "dual voice" a następnie pojawia się drugi głos a w okrzyku jest głos pojedynczy. Martyniuk - Nie oszukuj ludzi i jeżeli uważasz się za gwiazdę disco polo to śpiewaj " na żywo"

Odpowiedz
Czytelniczka
02.06.2017 20:03

Narzekacie i Narzekacie -a następny prezydent pewno sprowadzi do Gniezna Bibera i wiele innych światowych gwiazd ????

Odpowiedz
Przem
02.06.2017 16:42

Kupa śmiechu Witkowo ma taką imprezę na nasz prezydent się szczyci ławką w parku dobiega koniec kadencji tego pana w Gnieznie Jak to mówił obudzimy to miasto ale chyba u kleryków Żenada następny co tylko obietnice składał i nie dotrzymał Panu już podziękujemy

Odpowiedz
Fenomen
02.06.2017 00:18

Budasz jest tak cienki jak bańka mydlana . Miasto 70 tyś. ludzi i żadnego pożądnego artysty, takie Witkowo czy Niechanowo potrafią coś zorganizować a Gniezno nic tak rządzą pełowcy ,sprowadzi uchodzców to będą dla nas grać....................

Odpowiedz
Antydiscopolo
03.02.2017 08:17

Brawo dla ekipy, ze się nie złamała przed wiejskimi pląsami. Witkowo idealnie pasuje do tych dźwięków weselnych. Róbcie swoje! Wszystkie koncerty powinny byc płatne, wtedy okazaloby się kto tak naprawdę lubi muzykę i jaką? W sumie disco polo to odzwierciedlenie pisowej władzy. Jedni i drudzy poszukują....

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Polowiec - 04.02.2017 22:32

antydiscopolo rzygać mi się chce jak czytam takie durne komentarze.jak masz taki gust to idz i słuchaj steczkowskiej gurniaczki kaji albo innych gwiazd a tu się nie udzielaj

Olka
02.02.2017 20:59

W Gnieźnie piękny plac za Katedrą a wykorzystują na jakieś pseudo królewskie wygibasy. Witkowo tak w ogóle to często się reklamuje w necie z różnymi imprezami. BRAWO. Gniezno WSTYD. Za Kowalskiego było kilka razy LATO Z RADIEM a za Budasza...........

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Przerazona katoliczka - 03.02.2017 07:26

To zaproś tvp i radio Maryja. Oni też teraz tańczą i śpiewają z radości na swoich spotkaniach . Mają swój cyrk .. Po ile będą bilety zobaczymy. Może koperty z kasą?? ?

Bogdan
02.02.2017 07:10

Ojciec z Torunia kasuje za spotkanie z ministrem, to dobrze ? Za Zenka , to logiczne. Piosenkarz, czy się komuś podoba, czy nię. .

Odpowiedz
Janek
01.02.2017 16:03

Witkowo stać na koncert Zenka a Gniezno stać żeby gwiazdy Przemian występowały na gnieźnieński rynku. Pojadę do Witkowa. Każdy mówi ze to tylko głupie disco polo a bardzo dużo ludzi chętnie by się przeszło na jego koncert;)

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Kala - 05.06.2017 07:24

Przecież co roku na MOKtoberfest jest jakaś gwiazda discopolo. W zeszłym roku było np PowerPlay. Wcześniej bodajże Long&Junior. Tego już nikt nie pamięta? Przecież samo Gniezno nie może mieć wszystkich zespołów tylko u siebie , dlatego jeżeli ktoś jest w Witkowie , Niechanowie , Czerniejewie , to przecież jest to tak blisko , że naprawdę można sobie tam podjechać i się pobawić. Nie przesadzajmy już..

MJPOLO - 02.02.2017 15:34

Ja jadę też do Witkowa jak w Gnieźnie jest impreza na rynku to jakieś badziewne zespoły a jak jest disco polo to do sali gdzie nie ma na 100% akustyki i dobrego nagłośnienia i jeszcze każą sobie za to płacić. Gniezna nie stać a Witkowo małe i ma na to? To trochę dziwne.

Asia - 01.02.2017 20:35

Tak racja kolego. Gniezno kasuje za koncert Zenka 60 zł w sali na paczkowskiego. Ja też się przejadę do Witkowa i pewnie wielu innych gnieźnian.