X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kolejna ,,Mantheyówka na Balikowie" za nami!

Poniedziałek, 7 czerwca 2010
  • Kolejna ,,Mantheyówka na Balikowie

W niedzielę, 6 czerwca odbył się kolejny festyn rodzinny ,,Mantheyówka na Balikowie". Podczas imprezy można było korzystać z wielu atrakcji.

Jak co roku w Parafii pw. Błogosławionej Jolenty w Gnieźnie odbył się festyn rodzinny.Mantheyówka na Balikowie jest organizowana już od kilku lat. Pomysłodawcą takiego festynu był wspaniały i niezapomniany ksiądz Grzegorz Manthey. Po jego śmierci Rada Parafialna postanowiła kontynuować dzieło, a żeby uczcić jego pamięć imprezę nazwano Mantheyówką. I w tym roku  nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla troszkę starszych osób, które przyszły na Mantheyówkę. Tym razem można było spróbować swoich sił w końkim siodle i na rodeo. Bardziej odważni mogli pojeżdzić quadami i obejrzeć pojazd wojskowy SKOT. Nie brakwało licznych konkursów i loterii fantowych. „Mantheyówkę” zakończyły występy artystyczne oraz zabawa taneczna.
J.P.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
W niedzielę ,,Mantheyówka na Balikowie" W niedzielę, 6 czerwca odbędzie się kolejny festyn rodzinny ,,Mantheyówka na Balikowie". Podczas imprezy... Środa, 2 czerwca 2010