Logo

Dziwne listy w skrzynkach gnieźnieńskich parlamentarzystów

Artykuł dodany: Wtorek, 10 stycznia 2017
Dziwne listy w skrzynkach gnieźnieńskich parlamentarzystów
REKLAMA

Do skrzynek pocztowych gnieźnieńskich parlamentarzystów coraz częściej trafiają listy z dziwną korespondencją. Nikt nie wie jaki jest ich cel, czy osoby, które je wysyłają są zdrowe psychicznie oraz co będzie "kolejnym krokiem". Przekaz zawartości takich kopert jest często niezrozumiały.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Korespondencja, która trafia do biur parlamentarnych coraz częściej zawiera zupełnie niezrozumiałą zawartość. Podobne ulotki zaczęły pojawiać się na klatkach schodowych bloków. Postanowiliśmy zapytać specjalistę - psychologa, co myśli na ten temat. Listy o treści namawiającej do zmiany swoich poglądów na bardzo radykalne pod jednym kątem religijnym, norm społecznych czy prawnych często są wysyłane przez osoby z zaburzeniami psychicznymi, które nie potrafią odnaleźć się w otaczającej je rzeczywistości - mówi psycholog, który chce pozostać anonimowy. To coś w rodzaju manifestu swoich poglądów, jak i próby znalezienia sojusznika. Niestety - często są to osoby bardzo zamknięte w sobie, z którymi dyskusja jest wyjątkowo trudna. Nie akceptują poglądów innych niż własne. Czy należy się ich obawiać? To zależy od skali zaburzeń. To już naprawdę indywidualna kwestia.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Bezpartyjny
10.01.2017 17:31

ewidentnie jacyś "prawdziwi katolicy" z dobrej zmiany ..... tak dobrze jak się przyjrzeć to PIS-owcy mają coś nie tak pod sufitem - to już niestety sekta założona przez i za przyzwoleniem najważniejszego z warszawki...

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno