Logo

NIK skontroluje konkurs na prowadzenie Oddziału Chirurgicznego

Artykuł dodany: Poniedziałek, 9 stycznia 2017
NIK skontroluje konkurs na prowadzenie Oddziału Chirurgicznego

W pierwszym kwartale 2017 roku Najwyższa Izba Kontroli przeprowadzi kontrolę w gnieźnieńskim szpitalu. Wniosek w tej sprawie złożyła posłanka .Nowoczesnej - Paulina Hennig-Kloska.

Dostaliśmy informację zwrotną od prezesa Najwyższej Izby Kontroli w sprawie wniosku o kontrolę doraźną w gnieźnieńskim szpitalu w związku z rozegranym w ubiegłym roku konkursem na prowadzenie oddziału chirurgicznego - mówi Paulina Hennig-Kloska. Widać, że wstępnie prezes Najwyższej Izby Kontroli ocenił te wątpliwości, które zostały zawarte we wniosku jako zasadne, które należy zbadać. Kontrola w szpitalu ma być przeprowadzona w pierwszym kwartale bieżącego roku. Cieszę się bardzo, że do tej kontroli dojdzie. Jeszcze bardziej będę się cieszyć, jeżeli okaże się, że nie było żadnych nieprawidłowości. Moim celem nigdy nie było szukanie tanich afer czy spekulacyjnych sensacji, a rzeczywiście rozwianie wątpliwości, które temu konkursowi towarzyszyły.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Tytus
21.01.2017 16:21

Oby pani posłanka za pomówienia nie musiała płacić tysięcy złotych. To dopiero początek czy koniec jej medialnej szopki.

Odpowiedz
Chuck Norris
12.01.2017 23:55

Bardzo dobrze - niech NIK sprawdza cały szpital i rozbudowę,bo to powinno być przeprowadzone razem z CBA już kilka lat temu a bydło z sitwy gnz i hieny szpitalne już teraz powinniśmy odwiedzać w małym ZOO w Gębarzewie po drodze jak karetki pogotowia wiozą pacjentów do szpitala we Wrześni i do szpitali w innych mniejszych od Gnz miasteczkach !!!Natomiast aktualnie trzeba zbadać w IPN korzenie genetyczne tej paniusi i jej kolesiów z pod znaku"nowoczesnej pomocy społeczeństwu Gniezna",bo z daleka i pod wiatr czuć,że to mogą być potomkowie resortowych dzieci a może i jeszcze dalej z funkcjonariuszy ZSSR ?
Społeczeństwo Gniezna musi wiedzieć kto to tak nagle chce mu pomagać w problemach ze zgangrenowaną służbą zdrowia w Gnieźnie i dlaczego ???
A może mają w planie aby był to tylko dla niewierzących laicki Hospital im Hillary czy może Krankenhaus im Angeli,bo tam mają układy w finansowaniu walki z chrześcijaństwem i szybko by ten nasz zaczęty szpital ukończyli ???
Tak więc Młodzi Patrioci Gniezna !!! jak Wam nie wstyd siedzieć cicho gdy Wasi inni rówieśnicy udają Patriotów i przejmują Polskę oraz zaczynają jeszcze głębiej niszczyć nasze i tak już rozkradzione przez post-komunę i platformuchów miasto Gniezno !!!
Ruszcie wreszcie te Wasze młode ale leniwe tyłki i mózgi i sprawdźcie w IPN te szumowiny polityczne,które rozpoczynają dalsze pranie mózgów społeczeństwu w Gnieźnie razem ze wsparciem TVN-em.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Marek - 21.01.2017 16:36

ty mozg masz juz calkiem sprany. najlepiej pisz pamietnik a nie tutaj te wypociny.REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno