Logo

Sobotni Szczypiorniak powraca!

Artykuł dodany: Czwartek, 5 stycznia 2017
Sobotni Szczypiorniak powraca!

Po kilku miesięcznej przerwie na parkiety gnieźnieńskich hal sportowych powraca projekt Sobotni Szczypiorniak realizowany przez Klub Sportowy Szczypiorniak Gniezno.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich sympatyków piłki ręcznej bez względu na posiadane umiejętności, płeć czy wiek (od 16. roku życia). Sobotni Szczypiorniak ma na celu popularyzację tej dyscypliny sportowej, która dynamicznie się rozwija. Jednym z największych oczekiwanych sukcesów tego projektu są organizowane przez samych uczestników zajęć prywatne spotkania z piłką ręczną.

Zajęcia prowadzone są pod okiem trenerów Szczypiorniaka Gniezno i składają się z 45 minut treningu i kolejnych 45 minut gry. Wielokrotne zapytania w sprawie przywrócenia Sobotniego na parkiety zachęciły jego twórców do reaktywowania projektu.

Pierwszy trening odbędzie się już w najbliższą sobotę, 7 stycznia, na nowej hali sportowej Gimnazjum nr 1 przy ulicy Świętokrzyskiej. Dla uczestników dostępny jest parking na terenie obiektu. Start o godzinie 13:20. W tym tygodniu udział w Sobotnim Szczypiorniaku jest darmowy, jednak uczestnictwo należy zgłosić poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgaV5aOdLTUIwcTjHKJLGE89PsiBo4kN9H71jYP_LhBE1O6g/viewform?usp=send_form

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/276956776052529/

Serdecznie zapraszamy!
tekst: KS Szczypiorniak Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno