Logo

Zatrzymanie pedofila w Witkowie dzięki współpracy mieszkańców, Policji i mediów

Artykuł dodany: Niedziela, 4 grudnia 2016
Zatrzymanie pedofila w Witkowie dzięki współpracy mieszkańców, Policji i mediów
REKLAMA

Kilka dni informowaliśmy o zatrzymaniu w Witkowie mężczyzny, który proponował seks nieletnim chłopcom. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie współpraca mieszkańców, Policji, a także mediów.

O mężczyźnie, który jeździ srebrnym Citroenem i proponuje pieniądze za seks nieletnim chłopcom poinformowała nas pod koniec października mieszkanka Witkowa. Zdobyła ona informacje nie tylko o marce samochodu, ale również numery rejestracyjne, przybliżony wiek i rysopis podejrzanego, a także numer telefonu, z którego kontaktował się on z nieletnimi. Zawiadomienie wpłynęło do policjantów z komisariatu w Witkowie. Kobieta powiadomiła także naszą redakcję, ponieważ obawiała się, że mundurowi nie zrobią zbyt wiele w tej sprawie. Rozpoczęła się praca operacyjna funkcjonariuszy. Wcześniej ten sam mężczyzna podobnych czynów dopuszczał się w Orchowie (powiat słupecki). Zniknął jednak z tej miejscowości zanim funkcjonariuszom udało się zebrać dowody potrzebne do jego zatrzymania. W Witkowie pedofil zagościł na dłużej. Policja zwróciła się z prośbą do naszej redakcji, abyśmy nie nagłaśniali sprawy przed zatrzymaniem mężczyzny, ponieważ możemy go "spłoszyć". Poprosiliśmy naszą Czytelniczkę, która powiadomiła nas o sprawie, aby również nie nagłaśniała zbytnio zaistniałej sytuacji.

Gdy w środę, 30 listopada, podejrzewany mężczyzna pojawił się na parkingu przy ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie, policjanci podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Na widok policyjnego munduru próbował odjechać autem, ale został z niego wyciągnięty, a następnie zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut składania małoletnim poniżej lat 15 przez telefon propozycji seksu za pieniądze, do którego się przyznał.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

$$$???
01.03.2017 22:48

Czy w Gnieznie tez takie sa?

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno