Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

Wtorek, 8 listopada 2016
  • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

Pierwszą Stolicę odwiedzi Bronisław Komorowski. Polityk spotka się z mieszkańcami 18 listopada o godz. 17.30 w auli szkoły Medyk.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zgłosić:
  1. pod nr telefonu 61 426 24 36 (biuro posła RP Pawła Arndta)
    lub
  2. wysyłając maila na: spotkaniewgnieznie@gmail.com lub kogniezno@gmail.com

Prosimy podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

Zapraszamy mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego i jego okolic wraz z rodzinami na spotkanie w miłym towarzystwie. Wstęp wolny.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 22.11.2016 00:21  Odpowiedz na komentarz

    Byli prezydenci - Lech Wałęsa i Bronisław Komorowski pod ostrzałem Jana Pietrzaka. - Są zgorzkniali, nieprzytomni, co w połączeniu z niskim poziomem intelektualnym stworzyło mieszankę wybuchową. Wygadują jakieś brednie. To jest żenujące - powiedział satyryk w rozmowie z portalem wpolityce.pl. Ale to nie wszystko. - Aspirowali do wielkich funkcji, do wielkich ról historycznych w polskim losie, ale nie sprostali temu wyzwaniu. I Wałęsie i Komorowskiemu nie udało się zrobić nic dobrego dla Polski (...) Ośmieszają nas wszystkich i Polskę - dodał Pietrzak.

    22.11.2016 21:44

    Jan Pietrzak już dawno przestał być śmieszny, dlatego przez lata trudno było go zobaczyć w telewizji.

  • 15.11.2016 19:31  Odpowiedz na komentarz

    Jak już to spotkanie z byłym Prezydentem RP i nie koniecznie w miłym towarzystwie. A kto powiedział "może poleci i nie przyleci ", urzędujący
    wówczas Marszałek Sejmu - Bronisław Komorowski, co jest nie do pomyślenia w jakimkolwiek europejskim państwie, nie mówiąc o Ameryce, za coś takiego od razu dymisja. Ale tu były wszystkie chwyty dozwolone, choć było to działanie na szkodę państwa. Takich rzeczy się nie zapomina...

  • Nie OTAKEm Polskem walczyłem, żeby jakiś Bul po mnie odwiedzał to archaiczno-zabytkowe miasto i jeszcze większe oklaski niż ja zbierał. Ja Wam nie wystarczyłem to niedobrze, oj niedobrze. Danka będzie zła.
    Jak chce może, ja na Niego Bulek mówię, jechać do swoich czerniejewskich lasów na przygotowane wcześniej polowanko, postrzelać se dzięki temu Norkowi czy jak tam go zwał z dubeltówki trach, trach...ale nie żeby po mnie śmietankę spijał. Dzieci potajemnie ustawił do końca życia, a moje po Tańcach z gwiazdami musiały na SMSy liczyć i tańczyć jak zagrają.
    Jak prawił ten mój funfel, co pokochał najbardziej ten kraj, nooo mówcie Finlandię: Ludwiku Dornie psie Sabo, nie tędy Gniezno droga...

  • 10.11.2016 17:01  Odpowiedz na komentarz

    Prezydentem to jest Pan Duda a Pan Komorowski jest byłym Prezydentem.łączę się w bulu z wszystkimi

    15.11.2016 20:40

    Super ci to wyszło TOM1 - pogrążona w bulu Gnieźnianka

  • 10.11.2016 16:42  Odpowiedz na komentarz

    Super pomysł! Bronisław Komorowski był dobrym prezydentem. Miło, że odwiedzi Gniezno :)

  • 10.11.2016 00:19  Odpowiedz na komentarz

    Zawiewa bulem w bulowym mieście. Ile jeszcze bulu pozostało w Gnieźnie?

    10.11.2016 07:10

    Oświadczam ci gostku że wielu z tych którzy głosowali na pis załamują ręce i ogarnia ich strach do czego prowadzi polityka kaczora. Jeżeli sądzisz że będą oni rządzić wiecznie to muszę cię rozczarować. A poza tym , dobrze czasami posłuchać mądrego człowieka nie sądzisz ?

  • 08.11.2016 22:52  Odpowiedz na komentarz

    Ja pierxxxle,....bbuuuuuuul w Gnieźnie.

    09.11.2016 09:48

    to Ci wyszło ;)

  • 08.11.2016 13:32  Odpowiedz na komentarz

    niby po co?? jak juz to 'byly' prezydent

    09.11.2016 09:43

    Tak jak inni przyjedzie do Gniezna aby zobaczyć jak jest budzone?

PODOBNE TEMATY
Seminarium "Energia Kobiet" już 26 kwietnia Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Gnieźnie oraz... Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Prezydent Tomasz Budasz prowadzi rozmowy z PiS-em? Z jakiej listy wystartuje w wyborach? Jak udało nam się ustalić, Prezydent Miasta Gniezna - Tomasz Budasz, prowadzi rozmowy z Prawem i Sprawiedliwością... Niedziela, 8 kwietnia 2018
Czarny Piątek na ulicach Pierwszej Stolicy Gniezno przyłączyło się do Czarnego Piątku. W protest przeciwko zakazowi aborcji włączyło się spore... Sobota, 24 marca 2018
Czarny Piątek w Gnieźnie! Ogólnopolski Strajk Kobiet wzywa do czarnego piątku! Kto może - będzie w Warszawie, kto nie może - walczy... Środa, 21 marca 2018