Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Paweł Matkowski nowym dyrektorem I LO w Gnieźnie

Piątek, 19 sierpnia 2016
  • Paweł Matkowski nowym dyrektorem I LO w Gnieźnie

Paweł Matkowski wygrał konkurs na stanowisko dyrektora I LO w Gnieźnie. Z posadą żegna się Bogusława Młodzikowska.

Poniżej informacja, którą otrzymaliśmy ze Starostwa Powiatowego w Gnieźnie:
Starostwo Powiatowe w Gnieźnie informuje, iż po przeprowadzeniu procedury konkursowej, komisja konkursowa wyłoniła pana Pawła Matkowskiego na kandydata na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego w Gnieźnie. W konkursie oferty złożyło czterech kandydatów.
Starostwo Powiatowe w Gnieźnie

Paweł Matkowski pełnił do tej pory funkcję dyrektora Gimnazjum nr 2 w Gnieźnie. Od września poprowadzi I LO. W konkursie startowała również dotychczasowa dyrektor, Bogusława Młodzikowska (na zdjęciu).
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(41)

  • 03.09.2016 08:21  Odpowiedz na komentarz

    Jestem pod wrażeniem nowego dyrektora I LO!
    To trzecie moje dziecko w tej szkole ( dwójka uczyła się za czasów dyrektorki ,która przegrała konkurs) .
    Nigdy nie usłyszałam (licealiści również) czym się p.dyrektor interesowała, co lubiła robic!
    A tu proszę!!!!
    Inauguracja nowego roku,przywitanie rodziców ,uczniów ,zaproszonych gości przez nowego Dyrektora i...........PRZEDSTAWIENIE SIEBIE !!!!!!!Naprawdę IDZIE NOWE!!!!!!
    No,no.........oby tak dalej p.Dyrektorze!
    Niewiele......a tak wiele!

  • 29.08.2016 21:49  Odpowiedz na komentarz

    Niech żyje, niech żyje!!!!

  • 26.08.2016 09:31  Odpowiedz na komentarz

    Co z tego ,że ze złamaną nogą stanął do konkursu?
    Niepełnosprawni (chwilowo) nie maja prawa normalnie życ??
    Oburza mnie zawiśc i zazdrośc tych życiowych nieudaczników!
    Dlaczego sami nie przystąpili do konkursu?
    Nikt rozsądnie myślący nie będzie czekac aż zamkną Mu zakład pracy!!!!Załamana!!!
    Masz100% racje! :))

  • 24.08.2016 11:01  Odpowiedz na komentarz

    Widze,ze cenzura dziala.Wczoraj zamiescilem komentarz ale sie nie ukazal.Widocznie byl niewygodny

  • 24.08.2016 07:25  Odpowiedz na komentarz

    Danka!
    Jaki kapitan ,jakiego statku????
    Za dwa lata zostaniesz bez pracy!
    Wcale się nie dziwie,że Matkowski wykorzystał nadarzającą sie okazję i przystąpił do konkursu.
    Kazdy chce przecież miec pracę!
    To my za dwa lata będziemy szlifowały bruk tak jak pozostali nauczyciele pracujący w Gimnazjach !!!!
    Mamy dwa lata na poszukanie pracy!

    29.08.2016 13:53

    Do Danki . Wiem, ze nie po Twojej myśli . Nareszcie stare układy się posypały !!!!!!!!!!

    28.08.2016 22:40

    dla mnie tylko tchórz ucieka pozostawiajac szkołe, dzieciaki, nauczycieli.... po cholere sie tu pchał na stołek, zeby teraz zwiac???

  • 24.08.2016 07:17  Odpowiedz na komentarz

    Pani Bogusławo Mlodzikowska!
    jak życ???
    Jak to jest miec wyrwany spod tyłka stolek????
    a co na to pani koleżanki?
    Żal????........cóż
    IDZIE NOWE I MŁODE!
    UMARŁ KRÓL NIECH ŻYJE KRÓL!!!!!!!! :))

  • 23.08.2016 21:49  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli jest na L4 to jakim sposobem dostał zdolność aby startować w konkursie?

    29.08.2016 13:57

    A ja parę osób tych WŚCIEKŁYCH widzialam przed szpitalem na Poznańskiej . JAKIE TO MA ZNACZENIE ?

    28.08.2016 22:41

    to trzeba by zapytac lekarza, który go leczy.....ja go w szpitalu na wózku widziałam, ale parcie mimo to ma ogromne na kariere hi hih ihi

  • 23.08.2016 21:45  Odpowiedz na komentarz

    Mimo wszystko, jak dostał zdolność do startu w konkursie jak jest chory?

  • 23.08.2016 18:20  Odpowiedz na komentarz

    Wyglada,ze caly konkurs to duza sciema,byl ustawiony aby pozbyc sie dotychczasowej Pani Dyrektor.To co dzieje sie na "gorze" dotarlo takze do naszego miasta.Wszedzie trzeba wsadzic swoich nie patrzac na kompetencje.

    24.08.2016 17:49

    Najbardziej żałosne jest to, że głos zabierają i swoje mądrości wylewają ci, którzy kompletnie nie znają przepisów...

  • 22.08.2016 19:20  Odpowiedz na komentarz

    wreszcie od spawana od stołka

  • Dawno już należało przewietrzyc atmosferę w ILO!!!!!
    Jestem szczęśliwa,ze każdy z nas (pedagogów ) zacznie z czystą kartą!
    KONIEC Z UKŁADAMI !!!! :))
    A O P.MATKOWSKIM SŁYSZAŁAM WIELE DOBRYCH RZECZY
    Mam nadzieje,że sie osobiście przekonam!P.s
    co za chamstwo wypluwac komus to,ze chodzi o kulach.Złamana noga to rzecz ludzka !
    niech ci hejterzy połamia sobie ozory!

    28.08.2016 22:45

    ciekawe skad słyszałes te dobre rzeczy??? z podstawówki w Biskupicach gdzie spedził pół żecis jako nauczyciel polskiego??? takie ma doswiadczenie, ze hooo hooo. Przejał szkołe odremontowana, odmalowana czym mial sie niby wykazac?? niczym. bo wyniki mial słabe a tak obiecywał , ze za jego rządów wzrosną..... śmiech na sali

    24.08.2016 14:24

    Może dlatego, że ten Pan też nie bardzo rozumiał wcześniej, że można chorować.

    23.08.2016 23:25

    A nauczyciel, pedagog nie wie, że po znakach interpunkcyjnych (kropka, przecinek, wykrzyknik) robimy odstęp - spację i że w naszym języku istnieją litery takie jak ć, ż, ę. Woźna w szkole zapewne to wie.

    23.08.2016 20:03

    Duzo zolci w Pani komentarzu.jezeli rzeczywiscie jest Pani z grona nauczycielskiego ILO to widocznie Pani tam nie pasuje.Pani Dyrektor wiele dobrego zrobila dla tej szkoly,w uklady raczej sie nie wdawala a jezeli nie miala Pani z nia dobrych stosunkow to widocznie Pani praca nie byla na odpowiednim poziomie

  • No w końcu... Powodzenia dla nowego dyrektora :)

  • 22.08.2016 08:51  Odpowiedz na komentarz

    Biedna wiedzma, wkonvu ktos jej nochala przytarl!

  • 22.08.2016 08:16  Odpowiedz na komentarz

    15 lat na jednym stołku????????????????????????????
    MAKABRA
    WITAMY nowego dyrektora! :))
    POWODZENIA!

  • 22.08.2016 08:07  Odpowiedz na komentarz

    Chyba sam zainteresowany się odezwał...

    22.08.2016 16:40

    do Elki i Gabrychy:
    można wam jedynie współczuc!
    Dwie baby przesiąkniete żółcią.Jeśli tak bardzo zazdrościcie trzeba było stanąc do konkursu razem z p.Matkowskim
    no cóż......nie ten poziom !
    wiele wam jeszcze brakuje i dużo pracy przed wami!
    Panie dyrektorze !
    POWODZENIA :))

  • 21.08.2016 20:24  Odpowiedz na komentarz

    DANKA!
    Do wiatru gimnazja wystawił PIS i nie Gimnazjum nr 2 tylko WSZYSTKIE w Polsce!

  • 21.08.2016 20:21  Odpowiedz na komentarz

    Gabrycha !
    Jaka Ty jesteś głupia!
    I tacy uczą nasze dzieci!

  • 21.08.2016 20:19  Odpowiedz na komentarz

    SUUUUUPER!
    Pan Matkowski to bardzo dobry pedagog i dyrektor!!!
    Nie pasuje tym ,którzy uwielbiają mącic,wchodzic w układy i układziki! On jest daleki od tego.W końcu pracowałem z nim i wiem że dla Niego najwazniejsze jest dobro dzieci ,młodzieży oraz edukacja na najwyższym poziomie!
    Goni do pracy obiboków!
    Ci,którzy są zatrudnieni w szkole i ,,pracują'' tak by przetrwac do emerytury
    czeka dośc trudny czas!
    Ceni szczerośc,pracowitośc.....
    Sami się przekonacie!
    a,że chodzi o kulach?.....cóż każdy może złamac sobie nogę
    Szybkiego powrotu do zdrowia Panie Dyrektorze :)

  • 20.08.2016 10:22  Odpowiedz na komentarz

    jakim cudem dyrektor, ktory przebywa od pół roku na zwolnieniu lekarskim i chodzi o kulach podchodzi do konkursu??? Nadmieniam, ze jego kadencjauplywa dopiero za 2 lata!!!! Dla mnie to skandal! Dyrektor, ktory nie ma na wzgledzie dobra szkoly, nauczycieli i uczniow a tylko wlasna kariere nie zasluguje na nic!!!!

    22.08.2016 07:34

    Gabrych a módl sie, żebyś ty niie musiała chodzić o kulach ! A cóż to ma do rzeczy, że ktoś zlamie sobie nogę ? Chyba nie jesteś nauczycielka,bo to byłoby tragedia jeśli tak "rozumuja" nauczyciele. Wstydź się kobieto.

  • 20.08.2016 10:15  Odpowiedz na komentarz

    Wreszcie zmiany,bo ten UKŁAD panował od PRLu.

    22.08.2016 07:36

    No, nareszcie !

  • Dyrektor najgorszego gimnazjum w Gnieźnie dyrektorem liceum??? Świat zwariował... :(

    20.08.2016 18:56

    Dyrektor ok, to uczniowie kiepskich lotów...

  • 19.08.2016 14:51  Odpowiedz na komentarz

    w 1lo wraca normalność

  • 19.08.2016 12:57  Odpowiedz na komentarz

    Jakie to smutne i niefajne..........

    20.08.2016 10:34

    Pan Matkowski nauczyciel jezyka polskiego cale dotychczasowe zycie do momenu wskoczenia na stolek Gim2 (wskoczenia przypadkiem, bo konkurs tam ustawiony byl przezciez za poprzedniej wladzy) pracowal w Biskupicach. Zero doswiadczenia w duzcyh szkolach miejskich, zero doswiadczenia na stanowisku kierowniczym i ..... wystartowal w ustawionym kokursie i za drugi razem fuksem przeszedł. teraz idac drogą karieri brnie dalej i zdobywszy "doświadczenie: ZNIKOME przez raptem 2,5 roku na stpłku idzie dalej (o kulach ale idzie).... ale dlaczego 2,5 roku? Bo pan matkowski caly czas przebywa na L4, nie pracuje de facto w szkole, gdzie pełniacym obowiazki jest nauczycielka. od pół roku dyrektora Gim2 nie ma, taki schorowany a tu.... bęc!! Ozdrowienie!! Kolejny CUD nad Wisłą :-) no cóż mozna tylko gratulowac pomysłowosci i wyboru Starostwa tak kiepskiej kandydatury.

    20.08.2016 10:25

    Mało powiedziane, ze smutne, niefajne..... dla mnie człowiek ten to kapitan uciekajacy ze statku w czasie kursu.... czy bedzie posepowal inaczej w przyszlosci?? ciekawe co na to jego obecny organ prowadzacy czyli UM, bo wystawil ich do wiatru..... podobnie zreszta jak cale Gimnazjum nr 2. Zenujące