moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Samochód uderzył w hydrant. Stare Miasto bez wody!

Piątek, 25 marca 2016
 • Samochód uderzył w hydrant. Stare Miasto bez wody!

Dzisiaj około godz. 10.30 na ul. Sienkiewicza w Gnieźnie doszło do awarii sieci wodociągowej. Prawdopodobnie samochód dostawczy uderzył w hydrant i uszkodził go. Ulica Sienkiewicz zamieniła się w rzekę. Do zdarzenia wysłano Pogotowie Wodociągowe, Straż Pożarną, Policję oraz Straż Miejską. W wyniku awarii centrum miasta, w tym komendy Policji oraz Straży Pożarnej, nie miały wody.

Jak poinformował nas jeden z czytelników na ul. Sienkiewicza w Gnieźnie doszło do awarii sieci wodociągowej. Prawdopodobnie samochód dostawczy najechał na hydrant i go uszkodził. W wyniku zdarzenia centrum miasta było bez wody. Na czas prowadzonych działań ulica była wyłączona z ruchu.
tekst: Joanna Pomorska
foto: Czytelnik

Napisz komentarz

Komentarze(8)

 • 26.03.2016 00:25  Odpowiedz na komentarz

  Po takim wycieku, szykuje się podwyżka opłaty za wodę? Ktoś straty musi pokryć :)

 • Nie prawdopodobnie tylko faktycznie, kierowca dostawczaka cofając uderzył w hydrant. Po drugie nie tylko Policja nie miała wody bo i Straż Pożarna też jej nie miała. Osoba publikująca niech pozna wszystkie fakty i dopiero później umieszcza na stronie, poza tym z tą rzeką to przegięliście na maksa.

  26.03.2016 22:44

  Niby sienkiewicz a czytać ze zrozumieniem nie potrafi :-) W ostatnim zdaniu pogrubionej czcionki pisze o Policji i Straży Pożarnej

  26.03.2016 10:08

  Tragedia, 3 godziny bez wody.Wojewoda zarządził stan klęski żywiołowej. Na nogi postawiono gwardię narodową, do zażegnania konfliktu sojusznik już w kierunku Gniezna wysłał dwa lotniskowce.

 • 25.03.2016 16:09  Odpowiedz na komentarz

  większość tej części miasta to stali bywalcy MOPS i obywatele odbywający stujkowe w bramach więc im to wisi czy jest woda w kranie czy nie...

  25.03.2016 16:46

  Wypraszam sobie! Nie należę do żadnej z tych grup mimo że mieszkam w centrum. A brak wody przez te kilka godzin był dla mnie kłopotliwy. Autora postu wzywam do przeprosin!

 • 25.03.2016 15:23  Odpowiedz na komentarz

  Nie całe centrum miasta

 • 25.03.2016 14:52  Odpowiedz na komentarz

  Ul. Sienkiewicza zamieniła się w rzekę hahaha
  Autor tekstu ma bardziej bujną wyobraźnię niż sam Sienkiewicz :-D
  Nurt tak silny, że auta porywalo a w niektórych miejscach powstały wodospady! Haha Pozdro

PODOBNE TEMATY