Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

75 tys. zł długu za Wadima Tarasienko

Niedziela, 7 lutego 2016
  • 75 tys. zł długu za Wadima Tarasienko

Zakład Ubezpieczeń Społecznych upomniał się o 75 tys. zł długu, który Spółka Start Gniezno będzie musiała zapłacić za Wadima Tarasienko.

Wadim Tarasienko w 2014 roku reprezentował barwy Startu Gniezno. Niestety nikt nie dopatrzył się istotnego faktu. Mianowicie Rosjanin nie miał zarejestrowanej działalności gospodarczej. Za "kręcenie kółek" odebrał 300 tys. zł wynagrodzenia. Nie pokrył tego jednak  fakturami. Teraz ZUS upomniał sie o należne 75 tys. zł zaległych składek. Jeżeli sprawa trafi do Sądu i upadająca spółka przegra proces, będzie musiała pokryć należność pokryć z "własnej kieszeni".
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • 11.02.2016 00:02  Odpowiedz na komentarz

    prawo prawem i niech płacą długi ci co je narobili i doprowadzili klub do upadłości czyli prezesi tamtych czasów. mają firmy mają dochód więc niech płacą za błędy. ja to Ronaldo do Mieszka bym zakontraktował ale kontrakt trzeba wypełnić, Mieszka nie stać więc nie kontraktuje gwiazd a debile ze startu nie myśląc narobili długów wiec niech płacą NIECH PŁACĄalbo komornik niech ich zlicytuje PSY

  • 10.02.2016 00:12  Odpowiedz na komentarz

    Nie miał firmy to nich płaci a zresztą STARTU już nie ma więc po sprawie ,czekamy do nastepnego roku

  • 08.02.2016 21:13  Odpowiedz na komentarz

    Nie pokryć z własnych kieszeni tylko z kieszeni podatników...

  • 08.02.2016 15:05  Odpowiedz na komentarz

    Tez slyszalem, ze w sadzie Start wygral z ZUS

  • Zarząd klubu stwierdził że spłaci długi z prywatnych swoich pieniędzy a nie z pieniędzy spółdzielców GSM

    10.02.2016 07:51

    chyba masz na myśli naszych prywatnych co im miasto w tym roku znowu przekaże z publicznej kasy

  • 08.02.2016 12:38  Odpowiedz na komentarz

    Oj to chyba jakas stara sprawa bo z tego co ja wiem, to juz dawno byla w sadzie i ZUS sprawe przegral... Wydaje mi sie, ze wspominal o tym w jednym z wywiadow Rusiecki.

  • jejku to im komornik motory zabierze

  • Będą mieli z czego zapłacić jak miasto im przyznało 30000 i 20000 tysięcy złotych

  • 08.02.2016 10:43  Odpowiedz na komentarz

    rozliczyć to do ostatniej złotówki i za poprzednie lata rozliczyć dlaczego i na co wydawali publiczne pieniądze, niech wreszcie zrobią z tym porządek

  • 08.02.2016 10:26  Odpowiedz na komentarz

    To się nazywa Bardzo Obrotny Zarząd Startu, tfu Falstartu.

  • 08.02.2016 07:44  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo się z tego ciszę :) :) :) :) :) Stadion zburzyć i zasiać kartofle !!!!

    10.02.2016 20:03

    skąd ty się wiozłeś u nas PYRY się sadzi warszawiaku!!!!!!!!!!

    08.02.2016 15:58

    Nie wiem co za debil to napisał ale do normalnych na pewno nie należy!!!!!

PODOBNE TEMATY
Gnieźnieńskie Konwersatoria Historyczne: "Żużel w Gnieźnie" Zapraszamy na kolejne w tym roku spotkanie w ramach Gnieźnieńskich Konwersatoriów Historycznych. 24... Środa, 23 października 2019
Start Gniezno 2020 bez Mirosława Jabłońskiego Sezon ligowy 2019 przeszedł już do historii. Po trzech latach występów w plastronie GTM Start Gniezno... Niedziela, 13 października 2019
Kariera Krzysztofa Jabłońskiego zakończona! Norbert Krakowiak wygrywa turniej Blisko dwa tysiące fanów czarnego sportu śledziło turniej kończący bogatą, dwudziestopięcioletnią karierę... Wtorek, 1 października 2019
Gwiazdy w sobotnim turnieju Krzysztofa Jabłońskiego! Bardzo ciekawie zapowiada nam się turniej kończący 25-letnią karierę Krzysztofa Jabłońskiego. Oficjalne... Środa, 25 września 2019