Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Krzysztof Ostrowski otworzył swoje biuro

Wtorek, 26 stycznia 2016
  • Krzysztof Ostrowski otworzył swoje biuro

Poseł Krzysztof Ostrowski otworzył swoje biuro przy ul. Franciszkańskiej 1. Parlamentarzysta będzie przyjmował w nim interesantów osobiście w każdy poniedziałek, jednak biuro czynne będzie od poniedziałku do piątku.

Muszę powiedzieć, że w Sejmie jest bardzo dużo pracy - mówi Krzysztof Ostrowski. Pracujemy od rana do wieczora, często też w nocy. Pracowaliśmy w przerwie między świętami a Sylwestrem, ale sprawa Rzeczypospolitej tego wymaga. Proszę zobaczyć jaka jest frekwencja - wszyscy jesteśmy, uczestniczymy w posiedzeniach Sejmu i komisji. (...) Niezależnie od całej wielkiej polityki i tego, co się dzieje w Warszawie, czyli tego co jest esencją i sednem działania posła pamiętam, że jak kandydowałem to obiecałem wyborcom, że nie zawiodę. Obiecywałem też, że kandyduję po to, żeby pomagać mieszkańcom i to biuro jest między innymi miejscem, gdzie będę mógł spotkać się z mieszkańcami.

Dyrektorem biura posła Krzysztofa Ostrowskiego jest Ewa Michalak. Biuro będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 - mówi Ewa Michalak. Myślę, że są to najbardziej optymalne godziny. W poniedziałki będzie dyżurował poseł między godziną 15.30 a 17.00. W pierwszy i trzeci piątek miesiąca  w godzinach od 15.30 do 17.30 będą dyżury prawnika. Myślę, że biuro będzie tez podejmowało wiele innych inicjatyw, o których będziemy na bieżąco informować mieszkańców.

Szkoda, że przy takiej ilości pracy w Sejmie, parlamentarzysta nadal nie zagościł na mównicy. Kiedy PiS był w opozycji, Krzysztof Ostrowski zawsze obficie negował włodarzy miasta i powiatu. Teraz, kiedy ma możliwość wypowiadania się w Sejmie, nie korzysta z tego. Cóż, być może ma swoje powody. Poseł dotrzymał jednak danego słowa i zrzekł się diety. Sam jednak już poddaje w pewną wątpliwość, czy wytrzyma "na diecie bez diety".
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(3)

  • 27.01.2016 07:34  Odpowiedz na komentarz

    "najbardziej optymalne" - tak wypowiada się dyrektor? Albo coś jest optymalne albo nie a nie może być najbardziej optymalne, trochę optymalne czy nawet najoptymalniejsze.

  • 26.01.2016 11:46  Odpowiedz na komentarz

    jak mi zrobił kiedys usg to w poznaniu plakali ze smiechu

  • 26.01.2016 07:50  Odpowiedz na komentarz

    Nie lubię ani Ostrowskiego ani PiSu, ale to co prezentuje Andrzej Bukowski jest marną namiastką dziennikarstwa. Panie redaktorze, nas czytelników nie interesują nas Pańskie prywatne opinie i wywody. Mam na myśli fragment: "Szkoda, że przy takiej ilości pracy w Sejmie, parlamentarzysta nadal nie zagościł na mównicy. Kiedy PiS był w opozycji, Krzysztof Ostrowski zawsze obficie negował włodarzy miasta i powiatu. Teraz, kiedy ma możliwość wypowiadania się w Sejmie, nie korzysta z tego. Cóż, być może ma swoje powody." Wie Pan co to publicystyka? Pan ma przedstawić czytelnikowi temat i zostawić go z jego własnymi przemyśleniami, a nie dorzucać swoje spostrzeżenia.

PODOBNE TEMATY
50 mln zł na budowę szpitala! We wtorek podpisano umowę We wtorek, 18 czerwca, została podpisana umowa na kredyt w wysokości 50 mln zł. Pieniądze zostaną przeznaczone... Czwartek, 20 czerwca 2019
Paulina Hennig-Kloska pyta ministra o sytuację szpitali. Podsekretarz stanu nie zna problemów gnieźnieńskiej placówki Posłanka Paulina Hennig-Kloska zwróciła się do ministra zdrowia z pytaniem o sytuację związaną ze szpitalnictwem.... Czwartek, 13 czerwca 2019
Generalny wykonawca budowy szpitala złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy! W środę, 5 czerwca, generalny wykonawca budowy szpitala złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy.... Czwartek, 6 czerwca 2019
Czy kolejny generalny wykonawca zejdzie z budowy szpitala? Zdaniem dyrekcji ZOZ-u oraz adwokata zajmującego się kwestiami inwestycji, istnieje duże prawdopodobieństwo,... Środa, 5 czerwca 2019