Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Robert Gaweł nowym senatorem? 5 mandatów dla PiS

Poniedziałek, 26 października 2015
  • Robert Gaweł nowym senatorem? 5 mandatów dla PiS

Znane są już nieoficjalne wyniki wyborów parlamentarnych. Wygląda na to, że Robert Gaweł zostanie nowym senatorem. W tym przypadku Piotr Gruszczyński żegna się z senackimi ławami.

Według nieoficjalnych wyników, Prawo i Sprawiedliwość zdobyło aż 5 mandatów w naszym okręgu. Prawdopodobnie w sejmowych ławach zasiądą więc Zbigniew Dolata i Krzysztof Ostrowski. Z ramienia Platformy Obywatelskiej na Wiejskiej pozostanie Paweł Arndt. PO otrzymało 2 mandaty. Po jednym mandacie zdobyli Kukiz'15 i .Nowoczesna. Bez mandatów pozostało SLD i PSL.

Również wynik Roberta Gawła w wyścigu do Senatu pozwolił mu na wyprzedzenia Piotra Gruszczyńskiego.

Są to wyniki nieoficjalne.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 29.10.2015 08:36  Odpowiedz na komentarz

    Tadka. Szkoda? Nie Gruchy tak

  • Gruszczyński jako senator nic nie zrobił. Kolesie się dobrali do kasy . Niech wraca do kiosku i siedzi tam. Widziałam jak rozdawał mydło przed wyborami....pewnie myślał że tym mydełkiem przekupi wyborców. Nie cierpię darmozjadów za nasze pieniądze. Myślą że człowiek jest głupi. Banda nierobów.

    27.10.2015 13:23

    on cały czas robił swoje tylko że z komunistami wolał się dorabiać, teraz pozostaje problem ostatnich śmierdzieli stalina którzy są pochowani w spóldzielni mieszkaniowej i tam sobie wypychają kieszenie z pieniędzy obywateli. Trzeba się tym zająć

  • 27.10.2015 00:59  Odpowiedz na komentarz

    Tadzia Tomaszewskiego trochę szkoda, ale tego chłopka - roztropka Gruszczyńskiego ani trochę, brawo wyborcy, wreszcie się obudziliście i podziękowaliście temu panu. Dostał Pan czerwoną kartkę i niech pan zniknie na amen!

  • 26.10.2015 14:44  Odpowiedz na komentarz

    Rewelacja )))))) Jednak marzenia się spełniają. Gruszczyński załatwił SLD i siebie samego. Gdyby Kowalski startował w cuglach pokonałby byłego senatora Piotra Gruszczyńskiego. Sam nie zje i drugiemu nie da.

  • 26.10.2015 13:39  Odpowiedz na komentarz

    to co teraz ,grucha do kiosku a komuniści na Sybir????Po tylu latach kopania Jarek im podziękuje.

  • 26.10.2015 12:42  Odpowiedz na komentarz

    I tak nic nie robił w Starostwie.

    26.10.2015 14:32

    w starostwie to słyszałem że Pilak rozrabiał, tak na moje to trzeba tam pozbyć się połowy nierobów zatrudnionych po znajomości.Ta reszta co zostanie będzie miala dość pracy aby nie zajmować się głupotami.Największym problemem Gniezna jest fakt że nie posiadamy prawdziwych działaczy PISu.Teraz przyszedł czas na oczyszczenie starostwa i UM z kolesiów ,ale kto to zrobi???Pozostanie nam pisać do prezesa który jest patriotą i oczyści to czerwone miasto.

    26.10.2015 13:22

    To ty Darek?

  • 26.10.2015 12:22  Odpowiedz na komentarz

    Nie potrafi podjąć decyzji w sprawie mobbingu w Urzędzie Pracy, to sprawy krajowe Go też przerosną. Ale jaki prestiż.

    26.10.2015 14:26

    A jest czego zazdrościć? Może bym zazdrościł, gdybym startował i się nie dostał. Chodzi jednak o to, że nie wychyla się ponad to co jest mu przykazane. Jest bez ikry.

    26.10.2015 13:45

    Zazdrość???