moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zbigniew Dolata z czwartego miejsca do Sejmu

Środa, 2 września 2015
  • Zbigniew Dolata z czwartego miejsca do Sejmu

Poseł Zbigniew Dolata z czwartego miejsca do Sejmu, Krzysztof Ostrowski z dziesiątego, a Robert Gaweł kandydatem do Senatu - tak w skrócie będą wyglądały listy wyborcze Prawa i Sprawiedliwości w naszym okręgu wyborczym.

Jeśli chodzi o listy wyborcze, to mamy już bardzo zaawansowane prace nad tymi listami - mówi poseł Zbigniew Dolata. Jeśli chodzi o nasz okręg, liderem listy jest poseł Witold Czarnecki, na drugim miejscu jest przedstawicielka naszego koalicjanta - Polski Razem, bo przypominam, że to są listy Prawa i Sprawiedliwości, ale na tych listach są przedstawiciele zjednoczonej prawicy - Agnieszka Mirecka-Katulska, na trzecim miejscu Zofia Itman i na czwartym miejscu moja osoba - Zbigniew Dolata, na piątym miejscu Ryszard Bartosik. Do Senatu z naszego okręgu wyborczego będzie kandydował Robert Gaweł.

Krzysztof Ostrowski znalazł się na 10 miejscu listy kandydatów do Sejmu.
Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(15)

  • NAUCZYCIEL !!! -a co widzisz w tym złego? Jaki to ma związek z zarzutami ujawnionymi przez NIK ? Widać jak nie wiele rozumiesz nauczycielu.
    Każdy i w każdej działalności dobiera sobie ludzi do których ma zaufanie-przecież nie będzie współpracował z judaszem czy bolszewikiem,bo niczego nie osiągnie w takim otoczeniu.
    Jego postępowanie świadczy więc o mądrości Pana Ostrowskiego-nie rozumiesz tego nauczycielku-więc czego ty uczysz i kogo? Prawdopodobnie uczysz miłości do jedynej słusznej partii jaką jest PO i był PZPR ?

    07.09.2015 10:44

    A kto liczy się z raportami NIK,Stowarzyszenie Razem opinia negatywna za prowadzenie Warsztatów,wykorzystanie dofinansowania,byli kierownicy z wyrokami i co nadal to mamo Stowarzyszenie prowadzi placówkę.

  • 05.09.2015 18:46  Odpowiedz na komentarz

    Zeby nikt nie wszedl do Parlamentu z Gniezna szcEgolnie ten z Niechanowa

  • Widzę,że z"OLAĆ GO"mamy podobne zdanie o tym pseudo-pośle i starościnie.
    Prawdopodobnie mają na nich dobre/mocne/ostre haki,że starościna po przejęciu dokumentów / dowodów w Starostwie nie zauważyła żadnych działań poprzedniej ekipy kwalifikujących się do zawiadomienia prokuratury.
    Obojętnie jaka ta prokuratura by nie była,to należy ją zawiadamiać o podejrzeniach defraudacji publicznych pieniędzy,gdyż zatajanie dowodów jest także przestępstwem.Umorzenia można także wznowić i tuszowników ze złodziejami znów przesłuchać w odpowiednim czasie.
    Protokoły kontroli NIK wyraźnie wskazały nadużycia finansowe przy rewitalizacji budynków wojskowych przy ul.Wrzesińskiej na cele PWSZ ale wszystko zamieciono pod dywan więc nie mam wątpliwości,że ta ekipa jest pseudo-opozycją w Gnieźnie.
    Czas więc najwyższy aby już podziękować tej dolatowej ekipie i w październiku wybrać dla Gniezna inną ekipę na pewno uczciwszego Pana
    Krzysztofa Ostrowskiego.
    Obudźcie się Gnieźnianie > opozycja musi być,bo to podstawa demokracji.

    06.09.2015 10:06

    myślisz ze Ostrowski jest lepszy?? a kto w szkolach powciskał "swoich" na stołkach dyrektorskich? do dzis odczuwamy tego skutki!

    06.09.2015 10:01

    Zgadzam sie, nic sie nowego nie zmienilo od kiedy weszlo PiS!!!!!!! nadal stagnacja, olewactwo ludzi i pierdzenie w stolki!!!!

    05.09.2015 20:58

    Ręka rękę myje,zawiodłam się na p. staroście.

  • 04.09.2015 10:32  Odpowiedz na komentarz

    Tak naprawdę nie wiadomo kto to jest i co tyle lat szuka w polityce.Cały czas funkcjonuje z kolesiami SLD -PO i w zasadzie wygląda jak by do nich należał.Dziwię się że prezes do tej pory nie usunął go z partii-nieskuteczny ,wiecznie schowany ,nie przeszkadza mu jak komuniści rozwalają to miasto.Możliwe żę to ciche interesy z tymi cwaniakami albo papiery które na niego mają stworzyły śpiącego nieskutecznego polityka.Czas już na tego pana i na jego konkurenta też.To wstyd żę PIS ma takich ludzi w szeregach,to samo tyczy się starościny która jak widać pomyliła partię.

    06.09.2015 10:03

    staroscina to w ogole nie wie co z czym sie je na tym stanowisku - kobiecina w zyciu nie zjamowala sie niczym powaznym a juz na pewno rzadzeniem to teraz jest jak jest - czyli NIC wielkie ZERO. Chcialam zalatwic pare spraw jako interesant ale to jak uderzac glowa w mur!

  • To chyba jakaś pomyłka > to p.Ostrowski powinien być na 4-tym miejscu a Dolata na 10-tym albo lepiej na 4-tym miejscu ale to już z listy judaszowej.
    Mam więc nadzieję,że zwolennicy PiS już rozszyfrowali tego dyspozycyjnego cwaniaczka-pseudo posła,który zdobywa głosy w 3 miastach-Gnieźnie,Wrześni i Środzie. To on jest odpowiedzialny za to,że w Gnieźnie PiS jest taki słaby i skłócony co jest powodem,że zgangrenowanie,zasitwienie i bezprawie w naszym mieście sięga czubka tej wielkiej,pięknej Katedry.

  • 03.09.2015 16:30  Odpowiedz na komentarz

    Powinien mieć 4 od końca

  • Może być na pierwszym i tak nie zagłosuję na niego !

  • 03.09.2015 00:39  Odpowiedz na komentarz

    Czyli mam prąd kupować od Dolaty ??!!

  • 02.09.2015 17:17  Odpowiedz na komentarz

    Czwarte dali do zrozumienia,że koniec kariery posła.Dla Gniezna to dobry znak.

    02.09.2015 19:29

    Masz kompleksy jak Niesiołowski.Wskazana wizyta u psychologa.

PODOBNE TEMATY
21,7 tys. firm zakończyło działalność! Poand 1 mln zawiesiło funkcjonowanie! Prawie 11 tysięcy firm zakończyło działalność, a niespełna 63 tys. zawiesiło działalność w okresie od... Czwartek, 28 maja 2020
Wybory 10 maja, ale bez głosowania? W okręgu powołano 127 z 260 obwodowych komisji wyborczych Na terenie podległym Komisarzowi Wyborczemu w Koninie powołano raptem 127 z 260 obwodowych komisji wyborczych.... Piątek, 8 maja 2020
Czy wybory prezydenckie odbędą się 10 maja? Posłanka interweniuje u komisarzy wyborczych W trakcie wczorajszej konferencji prasowej posłanka na Sejm RP Paulina Hennig-Kloska poinformowała,... Czwartek, 23 kwietnia 2020
"Wybory w maju mogą zabić. Po trupach do władzy?" - nowy billboard na wjeździe do Gniezna "Wybory w maju mogą zabić. Po trupach do władzy?" - billboard z takim hasłem i wizerunkiem Prezydenta... Wtorek, 24 marca 2020