moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Debata referendalna w Gnieźnie

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015
 • Debata referendalna w Gnieźnie

31 sierpnia o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się debata referendalna. Swój udział zapowiedzieli: senator Piotr Gruszczyński, poseł Zbigniew Dolata, poseł Tadeusz Tomaszewski, poseł Jacek Kwiatkowski, poseł Paweł Arndt, trener biznesu, specjalista w dziedzinie JOW Agnieszka Białek oraz radny Rafael Wojciechowski.

Debata referendalna ma za zadanie skonfrontowanie poglądów lokalnych polityków na tematy zawarte w referendum. To także możliwość dla mieszkańców, aby mogli zadać pytania wybranym przez siebie parlamentarzystom.

Program debaty podzielony jest na kilka punktów. Jednym z nich są pytania do uczestników nadesłane przez naszych czytelników. Pytania można wysyłać do 29 sierpnia na adres: debata@moje-gniezno.pl.

Ponieważ nie będzie możliwości zadania wszystkich pytań ze względu na ograniczenie czasowe, z nadesłanych e-maili wybierzemy pytania najczęściej powtarzające się oraz najbardziej istotne dla mieszkańców.

Również w trakcie debaty przewidziane są pytania bezpośrednio od zgromadzonych mieszkańców.

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • 25.08.2015 15:36  Odpowiedz na komentarz

  I po co to ? Żeby jakiś kukzowiec się polansował?

  25.08.2015 21:17

  po tym co nam ci pseudo politycy pokazali to nawet diabeł byłby lepszy więc Kukiz już nikomu nie przeszkadza....czy Wam sie chce dalej patrzeć na ten syf ????

 • 25.08.2015 12:16  Odpowiedz na komentarz

  wszyscy którzy zapowiedzieli swój udział chcą ratować swój zawód zwany politykiem.Zaczyna być mokro w majtkach że można ich z tej roboty usunąć.Już dawno to nazwiska powinny być zapomniane a my obywatele stale jesteśmy zmuszani do czytania o ich wygłupach.Czas ich rozliczyć bo miasto umiera a oni dobrze sobie żyją. Jak widać komunistom dobrze się powodzi.

 • 24.08.2015 21:11  Odpowiedz na komentarz

  Referendum owszem ale nie teraz. Okres kampanii wyborczej do parlamentu, przepychanki partyjne itd. Jak można odpowiedzieć np. na pytanie "czy jesteś za obniżeniem wieku emerytalnego" . Dla większości oczywiście "tak". Wyliczenia ekonomistów, przykład innych krajów które taką reformę przeprowadziły z powodzeniem to nic. Ważne żeby wybory wygrać. co będzie potem? nieważne. Skąd kasa na renty i emerytury? nieważne. Co ważne?, a no to że rządzę i jestem przy korycie. Powodzenia !!!

  25.08.2015 19:55

  Przeprowadzać reformy kosztem społeczeństwa tak jak obecna emerytalna żadna sztuka.Znamy to już z wcześniejszych działań pana Balcerowicza.Wyliczenia ekonomistów ........... zależy kto je finansuje.Wmawianie ludziom ,że nie ma innego rozwiązania świadczy o braku pomysłu i kompetencji do sprawowania władzy.

PODOBNE TEMATY
PKW nie widzi podstaw do ponownego liczenia głosów w wyborach do Senatu w okręgu nr 92 Jak informuje Wasze Radio FM, nie będzie ponownego liczenia głosów w wyborach do Senatu w okręgu nr... Poniedziałek, 28 października 2019
Nieczyste zagranie podczas telewizyjnej debaty! Kandydat na senatora miał przejechać 50 kilometrów w 10 minut W poniedziałek, w TVP 3 miała odbyć się debata kandydatów na senatorów z okręgu nr 92. Mieli w niej... Poniedziałek, 30 września 2019
Letnie, objazdowe biuro poselskie Pauliny Hennig-Kloski już w lipcu Posłanka Paulina Hennig-Kloska zaprasza na spotkania w ramach Letniego Biura Poselskiego. Na okres wakacji... Czwartek, 27 czerwca 2019
Posłanka Paulina Hennig-Kloska walczy o gnieźnieński PKS! Domaga się reakcji rządu Posłanka Nowoczesnej, Paulina Hennig-Kloska, zapytała marszałka oraz ministra infrastruktury podczas... Wtorek, 21 maja 2019