Reklama

Wydarzenia w tym miesiącu:

  Maj 2012  
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
• PARTNERZY •















Zatrzymany w Malmo

Data dodania: 11.01.2011 | Drukuj artykuł

Zatrzymany w Malmo

Poszukiwany listem gończym i europejskim nakazem aresztowania wystawionym przez stronę polską, 22-letni mieszkaniec Gniezna został zatrzymany na terenie Szwecji. Mężczyzna został już deportowany do kraju.

Dariusz B. ukrywał się za granicą przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości od 2 lat. Policjanci z komendy powiatowej w Gnieźnie prowadzący sprawę poszukiwawczą ustalili, że przebywa on na terenie Szwecji. Informacje te przez Interpol przekazano tamtej stronie.
22-letni mieszkaniec Gniezna był poszukiwany w związku z przestępstwem kradzieży z włamaniem, udziału w bójce, udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Został zatrzymany w miejscowości Malmo podczas kontroli drogowej przez funkcjonariuszy tamtejszej policji. Ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.
Sąd w Szwecji zdecydował o deportacji Dariusza B. do Polski. Zatrzymany trafił już do aresztu śledczego w Warszawie.

Zobacz podobne tematy:

Auto czołowo uderzyło w drzewo
Śmiertelny wypadek na trasie Obora - Działyń - dwie osoby nie żyją
Trzymiesięczny areszt dla gwałciciela
Wypadek na ul. Roosevelta
Zatrzymany sprawca, podziękowania za pomoc

Dodaj komentarz:

Podpis:
Przepisz kod:
Captcha
• Losowa fotografia •

http://moje-gniezno.pl/zdjecia/generuj/mini/
• Newsletter •

Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.