Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Rafał Spachacz dyrektorem ZOZ-u w Wągrowcu

Środa, 6 maja 2015
  • Rafał Spachacz dyrektorem ZOZ-u w Wągrowcu

Wczoraj obradowała komisja konkursowa, która zdecydowała kto zostanie nowym dyrektorem ZOZ-u w Wągrowcu. Jak już wcześniej informowaliśmy - stanowisko to obejmie Rafał Spachacz, były zastępca Prezydenta Miasta Gniezna, obecny radny Rady Powiatu Gnieźnieńskiego.

Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 09.05.2015 11:45  Odpowiedz na komentarz

    A może ma wszy ?

  • 09.05.2015 08:01  Odpowiedz na komentarz

    Znaleźli się, sami zazdrosnicy i frustraci, że im się w życiu nic nie udało. Pilnujcie swoich spraw bo może któremuś z was żona rogi przyprawia a mąż zdradza z koleżanka, dziecko ma problemy i sięga po narkotyki. ale wy tego nie widzicie bo wolicie pluć jadem w ukryciu i zajmować się kimś innym niż swoją rodziną. ŻENADA. Żal mi was.

    09.05.2015 09:49

    Ma Pani rację. To ludzie, ktorzy zywią się tylko obelgami. Niech się rozejrzą wokół siebie. Tam się pewnie dzieja u nich dziwne rzeczy - tego niestety nie widzą.
    Mam żal do naszej gnieżnieńskiej wladzy,że dobrze wyksztalconego, z wieloma specjalnościami człowieka wysłał do Wągrowca, a zostawił faceta z KOSMOSU !

  • 09.05.2015 07:01  Odpowiedz na komentarz

    Jak to tylko on potrafi, zainteresowany swoją osobą jest tylko on ... sam.Śmieszny był, jest i takim zostanie.

  • 07.05.2015 10:17  Odpowiedz na komentarz

    Nie interesują NAS losy tego Pana i liczymy, że to była ostatnia informacja, którą sam pewnie roznosi po redakcjach.

    09.05.2015 11:07

    NA BANK MACZAŁ W TYM SWOJE PALCE

  • 06.05.2015 15:30  Odpowiedz na komentarz

    Wągrowiec staje się miastem europejskim,już widzę te wycieczki młodych przystojnych facetów którzy przyjadą się leczyć pod opieką ciepłego dyrektora.Trzeba będzie wzmocnić ochronę gdyż zakochani przeszkód nie widzą.Skutkiem ubocznym mogą się stać przewlekle choroby duchownych.Nowy dyrektor na pewno będzie dbał o ich zdrowie

    09.05.2015 09:50

    A Ty juz potrzebujesz pomocy lekarskiej. Choroba u Ciebie daleko zaawansowana.

  • 06.05.2015 12:50  Odpowiedz na komentarz

    Wieje nudą i monotonią już od kampanii. Wymyślcie coś nowego, bardziej atrakcyjnego. Czy to artykuły sponsorowane ?

  • 06.05.2015 11:55  Odpowiedz na komentarz

    ciekawe czy zabierze ze soba ukochanego

PODOBNE TEMATY
Autobusem MPK na plaże w Skorzęcinie, Powidzu i Przybrodzinie! Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Gnieźnie ponownie uruchamia autobusy na plaże. W tym roku mieszkańcy... Środa, 30 maja 2018
Czy w Gnieźnie systematycznie wprowadzany jest totalitaryzm? Kolejny zakaz dla przedsiębiorców Podczas Sesji Rady Miasta Gniezna radni przegłosowali zakaz sprzedaży alkoholu w sklepach w dzielnicy... Środa, 30 maja 2018
Gnieźnieński kataryniarz odwiedzi dzieci w szpitalu! Potrzebni sponsorzy słodyczy 1 czerwca, z okazji dnia Dziecka, gnieźnieński kataryniarz odwiedzi Oddział Dziecięcy szpitala przy... Wtorek, 29 maja 2018
15 królików w komplecie! Trakt Królewski w Gnieźnie wzbogacił się o kolejne 4 króliki. Oznacza to, że 15 królików mamy już w... Wtorek, 29 maja 2018