Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Chłopczyk na jeden gryz

Środa, 22 kwietnia 2015
  • Chłopczyk na jeden gryz

Po całym dniu pracy usiadła wygodnie na sofie. W dłoni trzymała kieliszek wina. Miłe odprężenie przy muzyce. Jej mąż majsterkował coś w innej części domu. Niewiele ją to interesowało. Ten wieczór należał już tylko do niej.

Wiosna nastrajała ją do pracy. Praca na kierowniczym stanowisku w korporacji wymagała wielu poświęceń. Praktycznie nie rozstawała się z komputerem. Dzięki pracy miała złudne poczucie szczęścia. Dom, ogród, mąż, dzieci - wszystko to dzięki pracy mogło kręcić się wokół niej.

Poprzedniego wieczoru przeżyła niezwykłe chwile. Musiała zostać dłużej w firmie. Rzadko to robi. Zostało kilka osób. Ważny raport dla jednego ze strategicznych partnerów mógł zaowocować podpisaniem kolejnej umowy, a co za tym idzie - premią.
Powiedziała mu kiedyś, że jak będzie miał kasę, to zwróci na niego uwagę. Kłamała. Po prostu czekała na dogodną sytuację, żeby zaciągnąć go do łóżka ... lub do biura szefa, do którego akurat teraz miała klucze.

Był młodym pracownikiem. Zależało mu na awansie, ale coś go blokowało. Nie potrafił od pewnego czasu wybić się do przodu. Szukał punktu zaczepienia, ale nic mu nie wychodziło. Kiedy zwabiła go do biura pod pretekstem przeniesienia segregatorów z dokumentami dla Loyd Corporation, nie miał już nic do stracenia.
Tej nocy pieprzyli się na biurku szefa robionym na specjalne zamówienie z jakiegoś egzotycznego drewna, na jego fotelu i skórzanej sofie za 18 tysięcy dolarów. Nieprzypadkowo założyła swoją bieliznę w kolorze blue tiffany. Miała to w planach. Chciała, żeby wchodził w nią bez końca. Kiedy czuła, że dochodzi - odpychała go, żeby po chwili znowu pozwolić mu wbić się w siebie.

Z "pracy" wyszła o godzinie 2.30. Szybko pojechała swoim GMC do domu, żeby przytulić dzieci i położyć się spać obok męża. Rano musiała wstać do pracy. Nie chciała jednak zmywać z siebie zapachu seksualnych rozkoszy.
W firmie była już o 8.20. Nienormowany czas pracy sprawiał, że czuła pozorną wolność, ale tak naprawdę biegała na krótkim łańcuchu rządzy pieniędzy, sukcesu i własnego rozwoju, który miał ją doprowadzić ... sama nie wiedziała gdzie miał ją doprowadzić, ale gdzieś na pewno. Z kochankiem nie widziała się tego dnia. Miał jakieś szkolenie, czy drugą pracę - niewiele ją to interesowało. Papiery, faktury, wykresy - nie mogła się pomylić w tych wszystkich magicznych słupkach. Myślami jednak wracała do ostatniego zmroku. Nieświadomie zaciskała uda, przygryzała wargę, zamyślała się co kilkanaście minut. Tak bardzo chciała jeszcze raz poczuć go w sobie. Brał ją jak nikt inny. Mogłaby oddać mu wszystko. Czuła, że dawał, a nie tylko brał. Nie był egoistyczną świnią nastawioną na przelecenie pijanej laski po imprezie. Zresztą - zawsze twierdziła, że ile by nie wypiła na imprezie, to nikt by jej nie dotknął bez jej zgody. Cóż - lubiła się łudzić.

Do domu wróciła kilka minut po 16. Obiad, dzieci, mąż, kolacja, sąsiadka, manicure ... kiedy zmywała paznokcie przypomniało jej się, że zostawiła na jego plecach całkiem spore ślady. Kurwa - czy on ma dziewczynę, narzeczoną, żonę? Wtf? Co to ją w ogóle obchodzi.
Cały dom już spał. Włączyła na chwilę telewizor. W lokalnych wiadomościach mówili właśnie o jakimś facecie, który skoczył z dachu. Co za idiota. Pewnie nie szło mu w pracy albo jakaś laska go olała. Nieudacznik. Paznokcie już miała pomalowane. Była 3.20 w nocy ... lub nad ranem - co za różnica. Jak ten czas uciekł przez palce ...
Już więcej nie spotkała kochanka jednej nocy ... Jak on miał na imię?

Może to była metoda na powiedzenie Bogu: "Nie chciałeś mnie zwolnić? Odchodzę ..."
Lily Was Here

Napisz komentarz

Komentarze(4)

PODOBNE TEMATY
W Gnieźnie odbędzie się Pierwszy Marsz Równości! "Gniezno - Pierwsza Stolica Równości" pod takim hasłem odbędzie się w Pierwszy Gnieźnieński Marsz Równości.... Poniedziałek, 21 stycznia 2019
Zdecydowany jak Polak w sexshopie Nasi rodacy coraz śmielej sięgają po zabawki i gadżety erotyczne, mają też jasno określone preferencje,... Piątek, 9 listopada 2018
Która Hollywoodzka produkcja przyniosła najwięcej kontrowersji w ostatnich latach? Odpowiedź na to pytanie Cię zaskoczy! Kontrowersje w Hollywood to nic dziwnego. Wielu twórców filmowych i serialowych celowo podejmuje tematy... Czwartek, 26 kwietnia 2018
Gnieźnianka zagra w serialu "Pierwsza Miłość" 18-letnia Sandra z Gniezna pojawi się w minimum trzech odcinkach popularnego serialu emitowanego na... Czwartek, 11 stycznia 2018