Logo

REKLAMA
Plik banneru

Ogłoszenie: Kupię Szczęście

Artykuł dodany: Niedziela, 29 marca 2015
Ogłoszenie: Kupię Szczęście
REKLAMA

Kupię Szczęście. Dowolna ilość - wystarczy szczypta, ale może być kilka ton. Cena: Ja ... przez duże "J" - i wszystko, co się z tym wiąże.

Kupię Szczęście. Ilość nie ma znaczenia. Ważne, żeby było prawdziwe i nieprzemijalne. Sposób dostawy dowolny - może być odbiór osobisty. Jeżeli wysyłka, to preferuję kurierem, żebym miała gwarancję, że do mnie dotrze, bo już kilka razy nie dotarło, a nie lubię naciągaczy.

Rodzaj Szczęścia również nie ma znaczenia. Zależałoby mi jednak, żeby miało oryginalny przebieg, nie było bite, może być malowane w celu zatarcia rys. Rocznik bez znaczenia - liczy się stan. Najlepiej zadbane, mało palące - powiedzmy okazyjnie, przy większym wysiłku.
Obiecuję, że będę o nie dbała. Będzie moim oczkiem w głowie, będę je nosiła w sercu, w torebce (w oddzielnej przegródce), w samochodzie w schowku na okulary słoneczne, w specjalnej kieszonce kiedy pójdę biegać. Będzie bezpieczne. Nikomu nie pozwolę go skrzywdzić lub sobie odebrać.

Cena ... Nie mam zbyt wiele. Mogę zaoferować siebie. Oddam siebie Szczęściu lub za Szczęście. Oddam swoje serce i duszę, żeby mogły połączyć się ze Szczęściem, bo bez niego są puste. Oddam każdy swój oddech. Czasu niestety nie cofnę, ale oddam także swoje wspomnienia. Ułożę plany dedykowane pod Szczęście - oczywiście w porozumieniu z sercem i rozsądkiem ... dobra, może z rozsądkiem nie zawsze.

Będę chroniła Szczęście. Kiedy na górskim szlaku poślizgnie mi się noga, upadnę tak, żeby nie ucierpiało serce, w którym zamieszka moje Szczęście.
Bardzo chcę, żeby Szczęście starało się mnie zrozumieć - nawet, kiedy zachowuję się irracjonalnie. Chciałabym, żeby Szczęście o mnie pamiętało, żeby pamiętało, że ma mnie całą - z zaletami i wadami. Żeby otwierając rano oczy wiedziało, że jestem i dało mi poczuć, że też jest ... szczególnie po ciężkiej nocy, kiedy wiem, że oboje walczyliśmy o coś ważnego. Chcę, spoglądając rano w lustro, widzieć Szczęście tuż obok mnie. Nie musi nic mówić - wystarczy, że będzie.

Szczęście może być bez gwarancji rozruchowej. Nie kupuję w ciemno, ale nie oczekuję Szczęścia z salonu. Wiem, że każde Szczęście ma jakieś ukryte wady, a po pewnym czasie widać już normalne ślady użytkowania. Wszelkie drobne naprawy biorę na siebie. Przywrócę je do stanu świetności sprzed lat. Może to potrwa, bo tak jak mówiłam - mam tylko siebie, ale zrobię co w mojej mocy. Poza tym nie będę się spieszyć. Czekałam na nie tyle czasu, to i teraz poczekam.
Ponad wszystko pragnę, żeby Szczęście nie bawiło się mną i trafiło w końcu do mnie, bo pragnę go jak dziecko niespodzianki, jak matka szczęścia swoich dzieci, jak róża krwi z pięknych dłoni, jak serce Miłości.
Lily Was Here
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Gnieźniak
31.03.2015 17:22

Ale padaka!

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno