Logo

REKLAMA
Plik banneru
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Czy masz powyżej 18 lat i chesz kontynuować?. Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania takich treści to opuść tę stronę. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści z własnej woli.

Niewzruszone wyrachowanie jej mokrych włosów

Artykuł dodany: Piątek, 27 marca 2015
Niewzruszone wyrachowanie jej mokrych włosów
REKLAMA

Ponownie zatracił się w niej, a ona w wirze pracy. Błędne koło zamykało się każdorazowo, kiedy na horyzoncie pojawiały się obowiązki, które były w stanie przyćmić uczucia. Nie potrafiła zrozumieć, że ucieka jej coś, czego nie odzyska ...

Wirtualny ekran przysłaniał jej świat. Siedziała za biurkiem, na którym zawsze chciała leżeć nago w cieniu jego ciała. Nie dziś ... Dzisiaj była tylko praca. Kiedy jednak kładła dłoń na zimnym blacie, czuła ciepło ich ciał ... To ucieka, przemija, ulotne chwile mogą już nigdy nie wrócić jeżeli nie potrafimy ich docenić.

Tamtej nocy kochali się w blasku gwiazd. Była inna niż zwykle. Taką ją chciał, chociaż wiedział, że jej myśli są dla niej przekleństwem. Wtedy nie liczyła czasu. Nie interesowało ją nic, poza ciałami splecionymi w miłosnym uścisku. Przeżywaliście kiedyś najpiękniejszą noc w życiu? Nie raz, prawda? To może najpiękniejszą noc w roku? Jak ją wybrać spośród wielu? Niewiadomo, ale wiadomo, że to właśnie była ta noc. Dlaczego? Po prostu tak podpowiadają uczucia. Kochasz wtedy bardziej, mocniej, inaczej. Liczysz na coś, na co nigdy liczyć nie możesz. Wiesz, że w swoim ręku trzymasz decyzję. Rzucisz ją na stół jak kość do gry? A co, jak wypadnie siódemka? Zatrzymujesz kość w dłoni. Nie chcesz złamać jej życia. Na Twoich barkach spoczywa decyzja, która jest dla Ciebie największym przekleństwem i grzechem.

Jedno, drugie, trzecie spotkanie ... Na drugi dzień już zapomniała o swoich myślach, uczuciach, domysłach. Pani mecenas siedziała teraz przed ekranem komputera. Gustowne okulary podkreślały nienagannie dobrany strój. Wodziła za nos niejednego klienta. Czy jej na tym zależało? Na to pytanie tylko ona znała odpowiedź.
"50 twarzy Greya" - ilu z Was uważa, że film nie odda tego, co książka? A może oni właśnie odnaleźli w filmie siebie? Nie potrafił o niej zapomnieć, bo czuł, że należy do niego. Ilu z Was tak miało? Wydawało Wam się, że możecie być głównymi bohaterami? Ukryte pokłady uczuć, pragnień, namiętności chciały w końcu ujrzeć blask księżyca. Dwa spocone ciała, gładka skóra, wilgotne usta, mokre włosy ... Prężyła całe ciało, kiedy w nią wchodził. Podkurczała palce u stóp, przygryzała usta, zaciskała dłonie na białej, satynowej pościeli. Skończyła się piosenka ... Muzyka ucichła. Nadszedł świt. Tym samym prysły marzenia. Wracali do swoich światów.

Pani mecenas znowu siedziała przed ekranem komputera. Miała do wyżywienia całą rodzinę i dom na utrzymaniu. On wyjechał. Zawsze chciał zwiedzić Amerykę Południową. Kiedy na szczycie Cerro Bonete wycelował broń w swoją skroń, ostatnią osobą, o której pomyślał, była ona ...
Nadal niewzruszona pani mecenas rzuciła wiązankę na dębową trumnę. Nie zastanowiła się nawet, czy w środku faktycznie jest jego ciało. Tuż za kwiatami spadło kilka łez. Wróciła przed ekran komputera. Do biura weszły jej dzieci. Już o nim nie pamiętała. Był ... ale już go nie było. Życie toczy się dalej. Już bez niego, ale jakie to ma znaczenie?
Lily Was Here
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno