Logo

"O chłopcu, który uratował świat"

Artykuł dodany: Czwartek, 2 listopada 2017
REKLAMA

"O chłopcu, który uratował świat" to książka dla dzieci, napisana przez Weronikę Malengowską, absolwentkę Liceum Profilowanego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Kilińskiego w Gnieźnie. Książka, po przeczytaniu której jest żal, że tak szybko się skończyła. Nie zwlekaj i kup już dzisiaj!

Weronika Malengowska, urodzona w 1992 roku pisze dla dzieci od najmłodszych lat. Książkę „O chłopcu, który uratował świat” napisała w wieku 18 lat, a wydała w czerwcu 2013 r. w Wydawnictwie Poligraf. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 - 13 lat. Ma interesującą fabułę i stosunkowo niską cenę.

Opowiada o tym, że gdzieś daleko w baśniowej krainie żył Bazylian, 12-letni chłopiec wychowujący się bez rodziców. Mimo ciężkiego życia Bazylian był pogodnym chłopcem i łatwo się nie poddawał. Czasami jednak popadał w stan melancholijny i właśnie wtedy zastanawiał się, co w swoim życiu zmienić... Jego marzeniem było dokonanie czegoś wielkiego. Wszystko się zmieniło, gdy pewnego dnia w królestwie pojawił się smok...

Warto przeczytać, ciekawa opowieść , mało przemocy, uczy, że warto marzyć i że trzeba  być wytrwałym i konsekwentnym w dążeniu do celu, a wtedy te marzenia się spełniają choćby były najbardziej nieprawdopodobne. Sympatyczny bohater wprowadza nas w miły nastrój. Towarzyszy mu się w jego zmaganiach z losem. Pouczająca opowieść z morałem. Bezpieczna, pogodna, po przeczytaniu żal, że się tak szybko skończyła. Zachęcam wszystkie dzieci, a i dorośli czytając tę książkę myślę, że się nie znudzą.

W formie tradycyjnej dostępna już tylko na allegro. Nie znajdziesz jej w żadnej księgarni, została rozsprzedana. Pospiesz się, a może zdążysz ją kupić i przekonać się, że warto.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (6)

Mama
30.05.2017 23:43

Bardzo ładna książka w sam raz na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Mól książkowy - 31.05.2017 16:27

Książka " O chłopcu , który uratował świat" zasługuje na miejsce w twojej biblioteczce, możesz zawsze po nią sięgnąć, kiedy poczujesz się samotny i nieszczęśliwy - chłopiec o imieniu Bazylian pocieszy cię i pokaże jak niemożliwe staje się możliwe.

Marek
21.05.2017 17:36

Piękna okładka zachęca, by po nią sięgnąć. Chyba się skuszę.

Odpowiedz
Patrycja
17.05.2017 05:37

Bardzo dobra książka, jakich teraz niewiele, mało przemocy z morałem, ucząca dobrych postaw, nasze dziecko na pewno wiele dobrego się nauczy od małego Bazyliana. Ja jestem zadowolona, że ją kupiłam, tym bardziej, że cena zachęca.

Odpowiedz
Malwina
19.11.2016 00:57

Książkę " O chłopcu, który uratował świat przeczytałam jednym tchem, naprawdę interesująca i wartościowa pozycja,
może dodać otuchy nie jednemu dziecku - warto przeczytać, polecam.

Odpowiedz
Mirella Witex
29.03.2015 22:12

Książkę pt."O chłopcu, który uratował świat" Weroniki Malengowskiej przeczytałam jednym tchem. Rzeczywiście to zgrabna opowieść o chłopcu, który pragnął zmienić swoje życie, który nie tylko marzył, ale spełniał te marzenia.
Można powiedzieć, że ten 12-latek uczy nas radzić sobie z życiem w każdych okolicznościach, bo życie jest tego warte...

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno