Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Klubowe kurtki soft shell dostępne w sprzedaży

Niedziela, 22 lutego 2015
  • Klubowe kurtki soft shell dostępne w sprzedaży

W związku z licznymi zapytaniami ze strony kibiców, dotyczącymi możliwości zakupu oficjalnych kurtek klubowych, marketingowcy Start Gniezno SA postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom sympatyków Czerwono-czarnych i wprowadzili takowe do sprzedaży. Zamówienia można składać jedynie drogą mailową.

Sprzedawane kurtki (typu soft shell) są bardzo podobne do tych, w których prezentowali się zawodnicy Łączyńscy-Carbon Startu Gniezno podczas zakończonego niedawno zgrupowania integracyjnego.
Cena jednej kurtki to 199 zł. Zamówienia będą przyjmowane wyłącznie drogą mailową na adres: mariusz.purol@start.gniezno.pl.

W każdej wiadomości należy uwzględnić następujące informacje:
  • temat: "Zamówienie: kurtka";
  • imię i nazwisko zamawiającego;
  • ilość zamawianych sztuk;
  • rozmiar kurtki - jeśli zamawianych jest kilka sztuk w różnych rozmiarach, prosimy wyraźnie zaznaczyć (tabela wymiarów dostępna jest TUTAJ).

Szczegóły dotyczące płatności i odbioru towaru będą znajdować się w mailach zwrotnych. Zamówienia można składać przez nieograniczony czas. Realizacja wynosi min. 14 dni roboczych.

Warto nadmienić, że to nie jedyny model klubowej odzieży, który mogą zakupić kibice. Wkrótce bowiem pojawią się kolejne.
źródło: Start Gniezno

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Orły Gnieźnieńskiego Sportu wręczone W miniony piątek, w hali im. Mieczysława Łopatki, odbyła się uroczysta Gala Gnieźnieńskiego Sportu.... Niedziela, 19 stycznia 2020
"Żużlowe" miasta jednym głosem Chęć uzyskania przez samorządy realnego wpływu na decyzje podejmowane w zakresie finansowania żużla... Czwartek, 16 stycznia 2020
Echa sobotniej prezentacji zespołu W sobotni wieczór w Auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Kostrzewskiego w Gnieźnie, odbyła się... Poniedziałek, 9 grudnia 2019
Idzie nowe - kevlar ligowy na sezon 2020 W trakcie sobotniej prezentacji przedstawiciele klubu z ul. Wrzesińskiej pokazali wzór kevlarów, w jakich... Poniedziałek, 9 grudnia 2019