moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Klubowe kurtki soft shell dostępne w sprzedaży

Niedziela, 22 lutego 2015
  • Klubowe kurtki soft shell dostępne w sprzedaży

W związku z licznymi zapytaniami ze strony kibiców, dotyczącymi możliwości zakupu oficjalnych kurtek klubowych, marketingowcy Start Gniezno SA postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom sympatyków Czerwono-czarnych i wprowadzili takowe do sprzedaży. Zamówienia można składać jedynie drogą mailową.

Sprzedawane kurtki (typu soft shell) są bardzo podobne do tych, w których prezentowali się zawodnicy Łączyńscy-Carbon Startu Gniezno podczas zakończonego niedawno zgrupowania integracyjnego.
Cena jednej kurtki to 199 zł. Zamówienia będą przyjmowane wyłącznie drogą mailową na adres: mariusz.purol@start.gniezno.pl.

W każdej wiadomości należy uwzględnić następujące informacje:
  • temat: "Zamówienie: kurtka";
  • imię i nazwisko zamawiającego;
  • ilość zamawianych sztuk;
  • rozmiar kurtki - jeśli zamawianych jest kilka sztuk w różnych rozmiarach, prosimy wyraźnie zaznaczyć (tabela wymiarów dostępna jest TUTAJ).

Szczegóły dotyczące płatności i odbioru towaru będą znajdować się w mailach zwrotnych. Zamówienia można składać przez nieograniczony czas. Realizacja wynosi min. 14 dni roboczych.

Warto nadmienić, że to nie jedyny model klubowej odzieży, który mogą zakupić kibice. Wkrótce bowiem pojawią się kolejne.

źródło: Start Gniezno

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Charytatywny żużel na lodzie za nami! Sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły wrócić do organizacji towarzyskiego turnieju w lodowej odmianie... Poniedziałek, 15 lutego 2021
W sobotę żużel na lodzie! W sobotę żużlowcy-amatorzy spotykają się w Kłecku. To trzecia odsłona rywalizacji na tamtejszym, zamarzniętym... Czwartek, 11 lutego 2021
Oskar Fajfer sportowcem 2020 roku Już po raz szesnasty, 5 lutego 2021 roku, w Hali Sportowej im. M. Łopatki w Gnieźnie odbyła się Gala... Piątek, 5 lutego 2021
Start Gniezno w lidze czeskiej! Znamy terminarz rozgrywek Ciągle aktualny pozostaje temat występów gnieźnian w lidze czeskiej. Ostatnie dni przyniosły w tej kwestii... Czwartek, 4 lutego 2021