moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Miszczowie" adresowania, czyli policyjna korespondencja

Wtorek, 17 lutego 2015

Jakiś czas temu na naszym fanpage'u na Facebook'u opublikowaliśmy zdjęcie koperty, która - jakimś cudem - dotarła do naszej redakcji. Piszę "jakimś cudem", ponieważ jej zaadresowanie pozostawiało wiele do życzenia. To jednak nie koniec historii.

Kilka dni temu do naszej redakcji dotarła - ponownym cudem - kolejna korespondencja z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Wysłany 26 stycznia list dotarł najpierw do Urzędu Pocztowego w Warszawie, ponieważ tam został opieczętowany. Po niespełna miesiącu znalazł się w naszej skrzynce pocztowej.

Co myślicie o sposobie adresowania kopert przez Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie? Naszym zdaniem dowcipy o tym, że jeden policjant posiada umiejętność pisania, a drugi czytania, nie jest zupełnie "wyssana z palca".
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 19.02.2015 21:00  Odpowiedz na komentarz

    Jak się komentarz nie podoba to się go nie zamieszcza? Raz jeszcze zapytam Pana Bolka czy uważa, że Policjanci sami zanieśli list na pocztę, bo przecież tak ważnego, zapewne POUFNEGO i TAJNEGO, dokumentu nie mogli przekazać sekretarce. Jeszcze jedna uwaga - Policja źle kopertę zaadresowała - ale adres poczta poprawiła.

  • 18.02.2015 21:45  Odpowiedz na komentarz

    A w środku mandat na czysta złotych za niemanie świateł!

  • 18.02.2015 07:46  Odpowiedz na komentarz

    Myślę ,że to specjalnie. Jak w MO i Bareji

  • 17.02.2015 22:31  Odpowiedz na komentarz

    Czytamu................Policja jest fundamentem stabilnego i bezpiecznego państwa, jednak czasami bywa również skutecznym narzędziem w rękach władzy, stosowanym do narzucania społeczeństwu swej woli i tłumienia protestów. !!!!!!!!!!!!!!!Zero protestów hahahaha....a tak na marginesie kompromitacja policji!!!

  • 17.02.2015 20:38  Odpowiedz na komentarz

    Pan Redaktor schodzi na "psy"? (;

  • 17.02.2015 19:41  Odpowiedz na komentarz

    Czy Pan Redaktor uważa, że policjanci sami adresują listy? Z tego co wiem od tego są sekretarki, stażyści, praktykanci . . .

    19.02.2015 14:00

    Z pewnością list do Redakcji był bardzo poufny - nikt nie mógł go zobaczyć. Pewnie Policjanci pod eskortą sami go na pocztę zanieśli, aby stażysta i praktykant nie zobaczył do kogo to jest.

    18.02.2015 09:39

    Juz nie macie innych tematów . Kogo to obchodzi jakie listy dostajecie !!!

    18.02.2015 08:21

    jeszcze lepiej , to stażyści i praktykanci mają dostęp do dokumentów policyjnych ?

PODOBNE TEMATY
Dyżurny Mariusz Gielewski już na emeryturze Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie, insp. Przemysław Kozanecki, spotkał się ze swoim byłym już podwładnym,... Piątek, 26 lutego 2021
Kontrole na drodze szybkiego ruchu Brak zabezpieczenia kontenerów ze złomem kosztował kierowcę niewielki mandat w porównaniu do skutków,... Czwartek, 25 lutego 2021
Zderzył się z jeleniem W czwartek ok. godz. 11.40 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z dzikim... Czwartek, 25 lutego 2021
I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie odszedł na emeryturę Dzisiaj ze służbą w mundurze pożegnał się I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie, nadkom.... Czwartek, 25 lutego 2021