Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dyrektor ZGL Mariola Landowska odwołana

Wtorek, 13 stycznia 2015
  • Dyrektor ZGL Mariola Landowska odwołana

Dzisiaj Prezydent Miasta Gniezna podjął decyzję o odwołaniu ze stanowiska Marioli Landowskiej. Publikujemy treść oświadczenia, jakie wystosował prezydent.

Ucinając ewentualne spekulacje, chciałbym poinformować iż dziś podjąłem i zakomunikowałem pani Marioli Landowskiej decyzję o odwołaniu jej ze stanowiska Dyrektora Zarządu Gospodarowania Lokalami. Obowiązki Dyrektora ZGL-u na okres najbliższych trzech miesięcy przekazałem Sekretarzowi Miasta - panu Marianowi Koconiowi.
Prezydent Miasta Gniezna
Tomasz Budasz

Napisz komentarz

Komentarze(57)

  • 18.01.2015 11:27  Odpowiedz na komentarz

    no to ciekawe gdzie zasiądą: Kruczek i Spachacz? Gdzie im stanowiska poszukają?

  • 17.01.2015 15:51  Odpowiedz na komentarz

    Panie Prezydencie, jaka to dla nas Gnieżnian miła nowina, że dyr ZGl .Landowska, to już BYŁA ...czas przeszły, a jaki radosny ...!

  • 17.01.2015 11:41  Odpowiedz na komentarz

    Czytając ponizsze wpisy to ku mojemu zdziwieniu muszę przyznać ze nie zazdroszczę atmosfery pracy w ZGLu i UM. A co do Pani Landowskiej to dobrze sie stało, bo ludzi należy słuchać, a nie tylko im rozkazywać ... A co Kruczka to dobry nauczyciel i szkoda, ze zaczął sie bawić w politykę ...

  • landowska to nie koniec problemu, jeszcze została Joanna Z ,ciekawe co z nią zrobi nowy dyrektor ZGL -czas najwyższy oczyścić to miasto z pasożytów. Niech dopilnują żeby ten chłoptaś od całusów też nie dostał posady na dziekance.

  • Fachowców od polityki mieszkaniowej z taką wiedzą urzędach i gminach się docenia i poszukuje . To nie jest tajemnicą!

    17.01.2015 15:45

    Czy Biuro Nieruchomości przy RYNEK 20, należy tez do BYŁEJ ( na szczęście) dyr, ZGL, czy to znajoma, koleżanka, a może rodzinka prowadzi ??? Walka o tę kamienicę jest nie bez powodu !!!

    16.01.2015 11:25

    Chyba żartujesz!!! Pani Landowska fachowcem? Może od innych spraw, ale o to należy zapytać pana Spachacza - on podobno wie.

  • 16.01.2015 06:49  Odpowiedz na komentarz

    Jak Spachacz zostanie dyrektorem Dziekanki weżmie Landowską do siebie. Do Poznania nie ma po co wracać Pucek na wylocie, Grobelnego nie ma.

    16.01.2015 08:28

    Pani Landowska ma więcej ofert pracy w swojej branży niż myślisz!! Na Gnieźnie nie dla wszystkich swiat się kończy!!!!

  • 16.01.2015 00:23  Odpowiedz na komentarz

    brawo Panie Prezydencie,obserwujemy bacznie jak Pan wkracza w pełnienie tej dosyc trudnej funkcji i mam nadzieje ze nas Pan nie zawiedzie.Teraz prosze zaczac robic porzadek w UM NA lecha i w USC.Tu i tu te same geby od 30 lat.Czy ONI sa nie do ruszenia??!! MŁODZI CZEKAĄ ZA PRACĄ,moze uda sie Panu zatrzymac jakims cudem te ucieczki z GNIEZNA! WIERZYMY W PANA,prosze byc stanowczym i konsekwentnym.MIESZKANIEC GNIEZNA

  • Mam pytanie do ex pANI dYREKTOR co szanowna pANI raczyla "uporzadkowac"? Puste lokale wykonczone czynszami bo sie pANI zachcialo wprowadzac ceny wynajmow ze stolicy wielkopolski! Kompletny brak szacunku i przyzwoitosci do ludzi, zarowno do wlasnych pracownikow jak i do interesantow. Dlugo mozna by bylo wymieniac. To nazywa pANI "porzadkiem"? pANI odwolanie to nie sprawa polityczna ale jakos sie trzeba wybielic przed kamerami co? Budasz zrobil to na co Kowalski jaj nie mial a swoja droga ciekawe dlaczego, skoro ewidentnie pANI powinna wyleciec ze stolka juz wieki temu! Ja sie dziwie ze pANI sie dziwi ze kolejny prezydent nie chce korzystac z owego pANI doswiadczenia 15letniego w nieruchomosciach. Wyleciala pANI z hukiem z Poznania i wkoncu rowniez ze stolka w ZGLu. Moze czas pomyslec o przekwalifikowaniu sie bo ewidentnie na zarzadzaniu sie pANI nie zna. Ciesze sie ze Gniezno pozbylo sie pANI i mam nadzieje ze wiecej o ex dYR L. nie uslyszymy :) moim skromnym zdaniem zasluzyla sobie pANI na to wypowiedzenie w 1000%!!!
    Forma "pANI" uzyta celowo dla podkreslenia malosci ex pANI dYREKTOR wobec glosu ludu :) jak to mowia kazdego wkoncu kiedys dopada reka sprawiedliwosci...zegnamy z usmiechem na ustach :)

  • Pan Kruczek był na pewno lepszym wiceprezydentem jak jego biały poprzednik.

  • Hejty, Hejty i jeszcze raz hejty. Darujcie już sobie wszyscy.

  • 15.01.2015 17:24  Odpowiedz na komentarz

    Tercet egzotyczny - czyli najgorsze szumowiny już niedługo istniejącego ZGL Hubert B, Dagmara D, Joana Z

    15.01.2015 23:08

    A jak oni dostali tę pracę ?

  • 15.01.2015 16:40  Odpowiedz na komentarz

    Prezydent Kowalski jest z zamiłowania myśliwym zawsze nosił flinte rozładowaną a tu nowy jednym strzałem zalicza dwa stołki jestem ciekaw ile naboi ma w magazynu bo snaiper ostatni zostawia dla siebie

  • 15.01.2015 14:47  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo się cieszę że już mam nadzieję nigdy nie będę musiała mieć nic wspólnego z panią Landowską osoby z takim charakterkiem nie powinny pracować w administracji. Trzeba przyznać że jak nikt potrafiła ubliżać ludziom i ich poniżać pokazując swoją wyższość. Tyle przykrości ludziom sprawiła. Dziękuje Panie Prezydencie.

  • Serdecznie pozdrawiam Pania Mariolę Landowska i życze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
    P.S.Proszę uświadomić Pania Mariolę że kulek waginalnych nie nosi się na szyji

    15.01.2015 23:06

    człowieku ale ty jesteś żałosny... te komentarze na poziomie pantofelka..

  • 15.01.2015 08:57  Odpowiedz na komentarz

    Poziom komentarzy wprost proporcjonalny do poziomu portalu GRATULUJĘ!

  • to głupia baba ,,, sklep na Zielonym rynku co ma dwie piękne witryny mógłby zarabiać na siebie i dla MIASTA , już przez 3 lata a baba ta podwyższyła dzierżawę o 200 procent .. a prezydentem był z PZPR tj .....sldeeeeeeee..... słabeuszy..

  • 14.01.2015 21:33  Odpowiedz na komentarz

    To Jej mąż

  • A ja bardzo się cieszę że ta Pani nareszcie straciła pracę.Niech teraz też szuka pracy tak jak my wszyscy. Joana Z Dagmara D, donosicielki podobnie jak komuchy w poprzedniej epoce w gminie Gniezno.

    15.01.2015 10:15

    A p.w UM w promocji taka blondi nadal pracuje?

  • Nie, Wygrana, PORA NA TELESFORA, tak właściwie, to już od daaaawna

    16.01.2015 12:24

    Pracuje i jeszcze długo będzie pracować a ty za chwilę możesz wylecieć z tych warsztacików.

  • 14.01.2015 16:14  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego tak dużo piszecie o tej pani? Jak przyjechała w teczce do Gniezna to nikt o nie nic nie wiedział. Tak też powinna odejść.A ta Dagmara .D to poplecznicca p.Tomaszewskiego i taka donosicielka jak ...... to jest cecha bardzo bardzo brzydka życzę tej Dagmarze.D zwolnienia i szukanie pracy przez następne 20 lat bo donoszeniem nie buduje się kariery zawodowej.

    15.01.2015 23:32

    Ale może ex-dyrektorka weźmie go ze sobą

    15.01.2015 19:05

    Od tej D. dużo gorszy jest ten świętoszkowaty bulaj! Nie ma litości nad nikim - sprzeda każdego za kilka srebrników. Non stop donosił na pracowników i kopał i kopie nadal pod nimi dołki. Uważajcie i miejcie się na baczności

  • Ja doznałam dość upokorzeń i poniżeń od pani Landowskiej, których nikomu nie życzę. Natomiast osoby, które uprzejmie donosiły w ZGL i przyczyniały się do koszmarnej atmosfery pracy to: Hubert B. Joanna Z. Natalia Sz. Dagmara D. - gotowa lista dla Prezydenta.

    15.01.2015 19:15

    Biniu nie podszywaj się! Wstydu oszczędź!

    15.01.2015 17:41

    Hubert B. ? Ten zawsze nieogolony ?

    14.01.2015 20:43

    to się kwalifikuje pod mobbing - do sądu z nią. A co do kruczka - to przepraszam, ale ten kto twierdzi, ze byłdobrym nauczycielem chyba bredzi.... uczył mnie i daleko mu do "dobrego nauczyciela". Kiepski nauczyciel, kiepski wieprezydent; a do tego dostał się na stołek, mimo, ze w wyborach się nie dostał ani poprzednio ani teraz. Widac poznali się na nim wyborcy - tylko kto go poprzednio wsadzil na stołek!

    14.01.2015 19:06

    A co masz na myśli? Bo to mnie bardzo ciekawi.

    14.01.2015 18:03

    Do były pracownik - nie dziwię się, że jesteś byłym pracownikiem, za takie postępowanie jakie pokazałeś tym wpisem powinno być dopisane obecny pacjent oddziału zamkniętego. Twoje postępowanie naprawdę jest niegodne, nie znam osób o których piszesz jak i nie znam Ciebie, ale sam sobie wystawiłeś świadectwo - jesteś poprostu pacan i bezmózgowiec

  • 14.01.2015 11:23  Odpowiedz na komentarz

    Póki co i Kruczki-smutki i Spachacze tułają się po ulicach Gniezna...

  • to kto wejdzie na miejsce pięknego Mariana?!

  • 14.01.2015 09:18  Odpowiedz na komentarz

    Jesli to prawda co wszystkie "kruczki" na miescie mówią, że Kruczek ma iść do instytucji kultury tego miasta, to nie będzie dobrym posunięciem, jeśli chodzi o wizerunek "nowej władzy". Pan Kruczek jako polonista powinien zostać w oświacie, tam się spełniał i był dobrym nauczycielem.

  • 14.01.2015 00:18  Odpowiedz na komentarz

    Sekretarz Miasta - pan Marian Kocon czy to rodzina z przegraną radną z PO Marią Kocoń?????????????????

    14.01.2015 20:45

    Tak tak to mąż Koconiowej: Państwo Maria i Marian Kocoń;-)) to nie przypadek.

  • 13.01.2015 23:46  Odpowiedz na komentarz

    A wejdźcie do bramy w kamienicy gdzie przyjmuje ortopeda Nowak (po drugiej stronie jest restauracja Ratuszowa). Tam aż prosi się sanepid.

  • 13.01.2015 21:49  Odpowiedz na komentarz

    Panie Prezydencie jeszcze proszę pożegnać w końcu emerytów: Telesfora Gościniaka i Skoneckiego. Ci ludzie juz dawno powinni zwolnic miejsca osobom brdziej kompetentnym i młodszym

    15.01.2015 16:19

    Jest wielu ludzi niekompetentnych na swoich stanowiskach.Dobrze że prezydent to zauważył .Pokazać im FIGĘ i do widzenia.Przynoszą więcej szkody niż pożytku.

    14.01.2015 20:44

    Pora na Telesfora:-)))))i reszte emerytow!

    14.01.2015 13:45

    Czas na Telesfora.

  • no i brawooooo!!! nareszcie!! Mam nadzieję, że jeszcze pan Budasz pogoni Kruczka , który szuka dla siebie stołka gdziekolwiek. mam nadzieję, że tego człowieka nie zobacze juz nigdy na żadnym stanowisku w tym mieście!

    14.01.2015 08:04

    Kruczek jest juz ustawiony na dyrektora.....będzie to nie najlepsze rozwiązanie

  • 13.01.2015 20:38  Odpowiedz na komentarz

    trzynastego wszystko zdarzyć się może, trzynastego świat w różowym kolorze

  • 13.01.2015 20:35  Odpowiedz na komentarz

    Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy, Za moją krzywdę!!!

    13.01.2015 21:46

    i za moją też!! super

  • jak mogą być ewentualne spekulacje , jak temat już był wałkowany od dawna

  • Czas najwyższy BRAWO

  • Brawo panie Prezydencie - naaaaareszcie

  • Kamienice niszczeją i to jest prawda mozna zobaczyc jak prywaciarze dbają o swoje kamienice aż wstyd by taka kamienica jak przy ulicy Wyszyńskiego gdzie jest drogeria niszczała jak ona wygląda i to jest wizytówka naszego miasta cała podrapana farba pamięta pewnie jeszcze lata PRL., a takich kamienic jest wiele bo prywaciarze kupują i myślą ze fortunę zbiją państwo powinno takim prywaciarzom ,właścicielom kamienic podatki podnieść za pustostany ludzie nie mają gdzie mieszkać a mieszkań jest dużo wolnych....

    14.01.2015 12:58

    Nie tyko ta prywatna kamienica tak wygląda,ale niektórzy nie znoszą takich wpisów i wtedy nie mając żadnych argomentów dają przykład Korei Północnej.To już jest nudne>

    14.01.2015 10:32

    To nie tak towarzyszu. Lokatorom szkodzi ustawa o ochronie praw lokatorów. Jak się bronić przed nieuczciwymi lokatorami co nie płacą czynszu?

    14.01.2015 08:19

    Widzę iż kolega urodził się w PRLu i kocha lata Stalinowskie jeśli chcesz takich rozwiązań są dostępne w Korei Północnej a jeśli nie chcesz się tam przeprowadzić to sam weź się do roboty i kup sobie kamienicę

PODOBNE TEMATY
Dlaczego komendant Straży Miejskiej dostał wypowiedzenie? Prezydent Tomasz Budasz wręczył komendantowi gnieźnieńskiej Straży Miejskiej wypowiedzenie umowy o pracę.... Środa, 13 stycznia 2016
Zmiana zasad selektywnej zbiórki odpadów w Gnieźnie W styczniu 2016 r. na terenie Miasta Gniezna zmienią się zasady selektywnego zbierania odpadów komunalnych.... Sobota, 19 grudnia 2015
Miasto Gniezno wypłaci 17 tys. zł byłej dyrektor ZGL Dzisiaj w Sądzie Rejonowym w Gnieźnie odbyła się rozprawa pomiędzy byłą dyrektor Zarządu Gospodarowania... Środa, 25 listopada 2015
Czy nowa spółka chce przejąć zarządzanie zasobem komunalnym Gniezna? W ostatnim czasie dotarły do naszej redakcji informacje, z których wynika, że Spółka PM Property24 jest... Czwartek, 12 listopada 2015