Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Mąż w delegacji

Piątek, 9 stycznia 2015
  • Mąż w delegacji

Siedziała na blacie w kuchni. Jedną ręką trzymała swoje długie włosy, drugą powoli wsunęła w majtki. Nie było go już cztery dni. Nie mogła dłużej wytrzymać. Wtedy ktoś zapukał do drzwi.

Znajomy jej męża przyjechał oddać narzędzia, które pożyczył. Przywiózł w podziękowaniu dobrą wódkę. Nie wiedział, że Kamil wyjechał na kilka dni. Nigdy nie ukrywała słabości do Michała. Był trochę zaskoczony, że ma na sobie jedynie t-shirt z napisem I Love NY i koronkowe majtki w kolorze blue tiffany. Od razu zauważył, że nie ma stanika.

- Nie ma Kamila?
- Wyjechał cztery dni temu na tydzień. Jakieś szkolenie służbowe ... podobno. Napijesz się kawy?
- Szczerze mówiąc miałem kiepski dzień i chciałem napić się z nim wódki, ale w takim wypadku wystarczy kawa.
Bała się wyjść z propozycją. W głowie miała już ułożony scenariusz, który mógł zostać zrealizowany. Tylko czy on by się na to zgodził? Zawsze chciała, żeby mocno chwycił ją za włosy, zdjął majtki, zerwał bluzkę, rzucił na łóżko i przeleciał jak dziwkę.

- A ze mną wódki się nie napijesz? Przegrałeś kiedyś zakład, pamiętasz? Cały czas czekam aż się z niego wywiążesz.
- A co na to Kamil? Może lepiej jak napijemy się razem z nim? Nie chcę robić Ci niepotrzebnych problemów.
- Od kiedy Ciebie poznałam jesteś dla mnie problemem - wyszeptała mu do ucha.

Kiedy poziom alkoholu w butelce zszedł poniżej napisu, położyła się na łóżku, rozwarła nogi i położyła rękę na wewnętrznej stronie uda.

- Przyjdziesz do mnie, czy będziesz tylko patrzył? I tak osiągnę szczyt - pytanie tylko czy z twoim udziałem?
Bez wahania podszedł do niej. Rozpiął koszulę, rozporek, chwycił ją za włosy, odwrócił na brzuch i wszedł w nią najmocniej jak potrafił.

- Aaa, to boli!!!
- Przecież tego właśnie chciałaś!

Następnego dnia rano powiedział jej całą prawdę. Wiedział, że Kamil jedzie na szkolenie. Chciał spędzić z nią noc od ponad dwóch lat. Wiedział, że nie stroni od alkoholu. Chciał, żeby czuła, że to ona zaciągnęła go do łóżka. Dał jej dokładnie to, czego oczekiwała. Czuła się spełniona. Wiedziała, że po powrocie Kamila i tak za każdym razem będzie marzyła o Michale.
Lily Was Here

Napisz komentarz

Komentarze(5)

  • To nie jest zdrada ;) zwykle naturalne odruchy a malzenstwa zazwyczaj sa zawierane poprzez dzieci. Milosc nie istnieje jest to wytwur (nie wiem czy "wytwur" pisze sie przez u otwarte czy zamkniete xd co mam w pompie bo to jest wiedza dla idiotow jesli wiesz o co mi chodzi I myslisz jak ja to sie odezwij ;) ) naszej wyobrazni a mianowicie jest to uczucie wymyslone przez czlowieka a bardziej przez.

  • 25.01.2015 10:49  Odpowiedz na komentarz

    Już najwyższy czas na nową historię. Może teraz żona w delegacji?

  • Kurna chyba zrezygnuje z tego portalu bo schodzi do burdelu !!!Chcę wiadomości o G-no i okolice kultura, wiadomości a nie jak jakaś dzi..a męża zdradza!!!! Ohyda i jak nie ma być rozwodów ?????

  • 09.01.2015 12:30  Odpowiedz na komentarz

    Jeszcze trochę to zamiast moje Gniezno bidze moje xxx

  • ludzie, kur.. kto to publikuje na tym "portalu"? i tak jeszcze zniszczyc utwor "lily was here" tym podpisem..

PODOBNE TEMATY
W Gnieźnie odbędzie się Pierwszy Marsz Równości! "Gniezno - Pierwsza Stolica Równości" pod takim hasłem odbędzie się w Pierwszy Gnieźnieński Marsz Równości.... Poniedziałek, 21 stycznia 2019
Zdecydowany jak Polak w sexshopie Nasi rodacy coraz śmielej sięgają po zabawki i gadżety erotyczne, mają też jasno określone preferencje,... Piątek, 9 listopada 2018
Która Hollywoodzka produkcja przyniosła najwięcej kontrowersji w ostatnich latach? Odpowiedź na to pytanie Cię zaskoczy! Kontrowersje w Hollywood to nic dziwnego. Wielu twórców filmowych i serialowych celowo podejmuje tematy... Czwartek, 26 kwietnia 2018
Gnieźnianka zagra w serialu "Pierwsza Miłość" 18-letnia Sandra z Gniezna pojawi się w minimum trzech odcinkach popularnego serialu emitowanego na... Czwartek, 11 stycznia 2018