Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Mógł traktować ją w łóżku jak ...

Sobota, 3 stycznia 2015
 • Mógł traktować ją w łóżku jak ...

Kiedy spotkali się na dworcu w Poznaniu w małej kawiarence, w głowie miała już tylko jedno - chciała jak najprędzej znaleźć się w jego ramionach. Chciałaby kochać się z nim już tutaj. Wyobrażała sobie jak siada na małym, wysokim stoliku, a on zanurza swoją głowę między jej udami.

Nigdy nie mówiła wprost o swoich fantazjach. Inaczej była wychowana. Czerpała radość z tego, co dostawała. Przy nim zaczęła się jednak otwierać na nowe doznania, które dotychczas kojarzyły jej się tylko z filmami puszczanymi po północy.

- Kochanie, kiedy będziemy na miejscu? - pytała niecierpliwie w przedziale pociągu do Gdyni.
- Jeszcze trochę Skarbie. Chcesz coś kupić w drodze do hotelu?
- Przecież wiesz ...
Zawsze kupowała wino i maliny - latem świeże, zimą mrożone. Tak naprawdę chciała kupić znacznie więcej, ale nie potrafiła walczyć ze swoim skrępowaniem. Zastanawiało ją jak działają te wszystkie żele nawilżające, nasadki, jak to jest z tymi kajdankami. Czytała o tym, ale nie mogła posunąć się dalej niż do założenia bielizny w kolorze blue tiffany.
Doskonale wiedziała do czego służą te wszystkie drogie kosmetyki. Walczyła ze swoimi małymi niedoskonałościami, które tak naprawdę przeszkadzały tylko jej. To jednak sprawiało, że była niemalże ideałem. Wiedziała co przyciąga uwagę, a każda kobieta lubi jak faceci fantazjują na jej temat. Mogła skrywać to za maską rumieńców i mówić, że to nieprawda, ale nieraz wyobrażała sobie co inni myślą na jej temat. Przy rumieńcach każdorazowo przeczesywała ręką włosy i zarzucała je do tyłu.

- Miała być wanna. Niestety dostaliśmy inny pokój.
- Nic nie szkodzi. Jeszcze będzie czas na wannę. Ważne, że jest duży prysznic i umywalka, na której tak lubisz to robić.
- Zimna ceramika bardzo mnie podnieca. Poza tym ciągle w łóżku ... to może się przejeść.
Przy obiedzie położyła swoje bose nogi na jego uda. Mała, biała kuchnia z pięknym widokiem na morze mieściła się między łazienką a sypialnią. Dawno nie widziała morza. Bardzo chciała być tutaj właśnie z nim. Tego dnia kochali się już 3 razy. Tradycyjnie mieli iść zwiedzać miasto, ale tym razem czasu było znacznie mniej. Ograniczyli się do wyjścia na kolację, później do baru, w którym spotkali Romana. Roman miał dobrą pracę ... i tylko pracę. Żona zdradziła go z sąsiadem na masce jego samochodu. Gdyby spełniał jej fantazje, być może by do tego nie doszło. Gdyby ona wiedziała, że w garażu jest monitoring, zapewne zdradziłaby go w innym miejscu.

- Rozumiesz ich fantazje? - Roman pytał między wierszami w rozmowie przy barowym blacie.
- Chcą, żeby je dusić, traktować jak dziwki, bić, poniewierać, wyzywać od suk. Tak chce połowa z nich. Tobie to nie odpowiadało, więc znalazła innego. Wiem, bo jestem taki sam. Rozumiem Ciebie lepiej niż Ci się wydaje. Namiętność, dotyk, zapach, obserwacja - tego chciałeś w łóżku. Ona chciała rozpieprzyć tyłkiem kran od umywalki.
- Kiedyś taka nie była. Co się stało, że się zmieniła?
- Dałeś palec - wzięła rękę, potem całą resztę. Więcej dać nie mogłeś. Teraz boisz się, że nie potrafisz kochać. Dopadnie to Ciebie w momencie, w którym najmniej się tego spodziewasz.
 
Wracając do hotelu chciała się z nim kochać w bramie. Gdyby nie przeszywający chłód, jej nadmierne upojenie alkoholowe, którym próbowała zalać wyrzuty sumienia oraz jego szacunek do niej, zapewne wykorzystałby ją w obskurnej bramie, potraktował tak, jak niejedna chce być traktowana. Nie bał się spełniania marzeń i fantazji seksualnych. Seks był radością, uwieńczeniem uczucia. Nie rozumiał jak mogą podchodzić do tego jak do jednorazowej przygody bez uczuć. Czy było w tym coś złego? Dla niego dawanie siebie z uczuciami było czymś więcej niż wysnuty seks. Mogło jej się wydawać, że jest inaczej. Może chciałaby, żeby traktował ją przedmiotowo. Nie potrafił jednak. Mógł traktować ją w łóżku jak prostytutkę jeżeli tego chciała, ale robił to dla niej - dla nich ... z uczuciami. Nie uderzyłby jej z całej siły, nie przytrzymał tak mocno i długo, żeby poczuła niepewność. Chciał obudzić w niej coś więcej niż okazywała dotąd. Miała mówić co jej odpowiada, jakie fantazje chce spełnić, czego chce spróbować. Mieli kilka swoich pierwszych razy. Zawsze bez kaca moralnego. Wiedzieli, że chcieli tego, co robią. Ona chciała ... On chciał ...
Lily Was Here

Napisz komentarz

Komentarze(13)

 • 07.01.2015 11:18  Odpowiedz na komentarz

  A co to za grafomania?
  Żona redaktora naczelnego ma jakieś ambicje literackie i chciała zaistnieć, by mówić o sobie "pisarka"?

 • 04.01.2015 14:31  Odpowiedz na komentarz

  W końcu coś dla ludzi. Na takich portalach internetowych właśnie chodzi o to żeby każdy coś dla siebie znalazł. Nie rozumiem bulwersacji niektórych osób gdyż całe życie wokół seksu się toczy. Taki nasz los i erotyczne opowiadania, zdjęcia czy też filmy nie powinny być powodem zniesmaczenia. Oczywiście lepiej jakby przed wejściem do takiego artykułu był pytajnik o wiek

 • 03.01.2015 15:42  Odpowiedz na komentarz

  Nie przesadziliście aby za bardzo? Fajne opowiadanie, zmysłowe i kuszące lecz muszę Wam uświadomić iż waszą stronkę przeglądają dzieci poniżej 15 lat. Takie artykuły powinny wymagać daty urodzenia.

  07.01.2015 11:22

  Fajne? No chyba tylko dla czytelników "Greya". Grafomańskie wypociny. Jeszcze jeden taki wypoć i rezygnuję z subskrypcji. Mam nadzieję, ze to był wypadek przy pracy. Nijak się to ma do "portalu INFORMACYJNEGO"

 • 03.01.2015 14:30  Odpowiedz na komentarz

  No tak, jeśli ktoś krytykuje, to najlepiej odwołać się do tego, ze to nie jest portal kościelny. Nie chodzi o tematykę tego opowiadania, a o jego poziom.
  Litości, to, że komuś się to nie podoba, to nie oznacza, że jest zardzewiałą dewotką, którą oburza tematyka seksu. Opowiadanie jest na żenująco niskim poziomie i na takim by pozostało, gdyby dotyczyło innej tematyki.
  Inną kwestią jest to, że pisząc opowiadanie erotyczne niezmiernie łatwo otrzeć się o banał i grafomaństwo.

 • To nie jest gazetka kościelna, no i mam nadzieje że wreszcie takie i podobne artykuły się znajdą .

 • 03.01.2015 13:03  Odpowiedz na komentarz

  Dzieci i młodzież to najlepiej z radiem M co ?

 • 03.01.2015 13:01  Odpowiedz na komentarz

  Nie mam nic przeciwko promowaniu twórczości na łamach portalu, to nawet ciekawa odskocznia. Ale błagam, nie publikujcie czegoś tylko dlatego, że Wam to podesłano. Autorka naczytała się grafomańskich powieści o Greyu i stwierdziła, że sama może stworzyć równie dobre "dzieło". Nie dziwię się, że nie podpisała się pod tym prawdziwym nazwiskiem. Koszmar!

  07.01.2015 11:20

  Dokładnie. Bardzo słaby literacko tekst. Nie wiem jak w ogóle można toto komuś pokazywać. I te kwantyfikatory: "każda" "wszystkie". Jakiś wyposzczony facet pod kobiecym pseudonimem?

 • 03.01.2015 12:52  Odpowiedz na komentarz

  portal informacyjny - dobre - sięgnął dna

 • 03.01.2015 11:56  Odpowiedz na komentarz

  Komu rozum odebralo z Nowym Rokiem aby cos takiego wstawiac?????
  Nie ta strona- dzieci i mlodziez tez tu bywaja czasami

 • 03.01.2015 07:30  Odpowiedz na komentarz

  A może właśnie wreszcie coś nowego, na łamach tego szmatławca ? Plus za pomysł i odwagę ! Oby tak dalej.

 • Boże... Panie Naczelny zajmijcie się większą ilością artykulow o Gnieźnie, a nie takie coś... Mała prośba a zarazem uwaga... Co za dużo to nie zdrowo. Do tej pory portal miał wysoka rangę, niezepsuhcie tego ;)

PODOBNE TEMATY
W Gnieźnie odbędzie się Pierwszy Marsz Równości! "Gniezno - Pierwsza Stolica Równości" pod takim hasłem odbędzie się w Pierwszy Gnieźnieński Marsz Równości.... Poniedziałek, 21 stycznia 2019
Zdecydowany jak Polak w sexshopie Nasi rodacy coraz śmielej sięgają po zabawki i gadżety erotyczne, mają też jasno określone preferencje,... Piątek, 9 listopada 2018
Która Hollywoodzka produkcja przyniosła najwięcej kontrowersji w ostatnich latach? Odpowiedź na to pytanie Cię zaskoczy! Kontrowersje w Hollywood to nic dziwnego. Wielu twórców filmowych i serialowych celowo podejmuje tematy... Czwartek, 26 kwietnia 2018
Gnieźnianka zagra w serialu "Pierwsza Miłość" 18-letnia Sandra z Gniezna pojawi się w minimum trzech odcinkach popularnego serialu emitowanego na... Czwartek, 11 stycznia 2018