X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Robert Gaweł etatowym członkiem Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego

Środa, 3 grudnia 2014
  • Robert Gaweł etatowym członkiem Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego

Robert Gaweł ze Stowarzyszenia Ziemia Gnieźnieńska - Gniezno XXI został wybrany, podczas wczorajszej Sesji Rady Powiatu Gnieźnieńskiego, etatowym członkiem zarządu.

Udało się zawiązać koalicję z PSL-em - mówi Robert Gaweł. Szybko się to stało, bo tak żeśmy obiecywali. Po drugiej turze wyborów prezydenckich, która miała miejsce w niedzielę, już we wtorek mamy tą koalicję zawiązaną. Dzisiaj radni koalicji zachowali dyscyplinę głosowania, także mam nadzieję, że to jest dobry znak na przyszłość. Ta sesja była na poziomie. Wysokie poparcie dla pani starosty - to jest dobry znak na przyszłość. Myślę, że będzie ta współpraca się układać. Tym bardziej to, co zadeklarowała pani starosta na początku o współpracy z opozycją, o tym, że jednak nie należy się obawiać jakiejś rewolucji tutaj w urzędzie o czym nagłaśniano i propagandowo mówiono przed wyborami, także myślę, że wszystko będzie się dobrze układać. Taki był głos wyborców, żeby taka koalicja powstała i mam nadzieję, że będzie się dobrze współpracowało. Czas pokaże - mam nadzieję, że będzie dobrze.
J.P.

Napisz komentarz

Komentarze(15)

  • 08.12.2014 12:02  Odpowiedz na komentarz

    Ten płatny członek jest szefem tworu nazywającego się Gniezno XXI. Ile to cóś ma członków i czym zabłysło w realnym działaniu? Panie płatny członku proszę o odpowiedź.

  • Jak Kuźniakowa nie wyleci to naprawdę będę żałować, że oddałam głos na PIS i na Panią Tarczyńska!

    08.12.2014 20:17

    a co liczysz na to, że Kuxniakową wywalą?? bedzie siedzieć nadal na swoim stołku i pierdzieć bo nic inneg nie potrafii robić! ona nie wie co to jest arkusz organizacji pracy szkoły!!! zatwierdzała buble a nie arkusze i to kolesiostwo z dyrektorkami niektórych szkół.,.. żenada!!! a ludzie pracy nie mają!@

    08.12.2014 10:43

    I p.dyr.z PCPR też.

  • 04.12.2014 18:21  Odpowiedz na komentarz

    po prostu powolic sukcesywnie bedzie zwalniac, a nie od razu z grubej rury... chociaz KUŹNIAKOWA powinna poleciec pierwsza, natychmiast!!!!!

    08.12.2014 20:18

    Precz z Kuxniakową, juz dawno jej tam nie powinno być!!!!

    05.12.2014 16:59

    1000 % racji. Ta osoba nie potrafi współpracować z podwładnymi i nie tylko, jest zarozumiała i chyba mało kto tak naprawdę darzy ją sympatią - większość udaje bo mają w tym swój interes.

  • są ostateczne raporty NIK i co na to powie etatowy członek ?
    "Najwyższa Izba Kontroli ocenia negatywnie sposób sprawowania przez Powiat
    Gnieźnieński, w latach 2006-2014, nadzoru nad Samodzielnym Publicznym Zespołem
    Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji ?Rozbudowa
    szpitala przy ul. 3 Maja 37 w Gnieźnie?.
    a w samej treści jakie ciekawostki

    04.12.2014 17:02

    normalne jajca przed przystąpieniem do budowy, projektant z ordynatorami sobie projektowali szpital , brak było nadzoru ze strony starostwa w zakresie działalności szpitala a przebiegu inwestycji nie kontrolowano, pomimo zaangażowania w projekt środków z budżetu powiatu . Panie Gaweł , czy pan był też w tej radzie gdy Ostrowski był starostą 2006-2010

    04.12.2014 12:00

    a co ma mówić , tą sprawę to powinno zbadać CBA

  • 04.12.2014 09:50  Odpowiedz na komentarz

    A co taki "etatowy" bedzie za taką kasę robił ??? Jestem pewny,że tylko wrażenie,i to z pewnością, NIE to dobre !!!

    04.12.2014 18:22

    a jak połączy obowiązki radnego, członka zarządu powiatu i nauczyciela??? no coś ucierpi oby nie dzieci;

  • 03.12.2014 16:00  Odpowiedz na komentarz

    To ile za taki etacik - tak z ciekawości???

    04.12.2014 09:25

    Etatowy członek zarządu ma ok. 10.000 zł pensji. Było więc o co walczyć.

  • 03.12.2014 14:35  Odpowiedz na komentarz

    No to zaczęły się nagrody.

PODOBNE TEMATY
Dzisiaj wybory do europarlamentu! Sprawdź gdzie możesz oddać głos Dzisiaj w całej Polsce odbywają się wybory europarlamentarne. Przypominamy, gdzie możecie oddawać swoje... Niedziela, 26 maja 2019
Łączmy siły z całym światem w walce z kryzysem klimatycznym! Takim hasłem Gnieźnieńska młodzież zachęca do wzięcia udziału w "Pikniku dla Klimatu" - wydarzeniu w... Środa, 22 maja 2019
Kandydatki do Europarlamentu zabrały głos w sprawie PKS-u! Mają pomysł na rozwiązanie problemu W niedzielę przed dworcem PKS w Gnieźnie odbyła się konferencja prasowa kandydatek Wiosny do Europarlamentu.... Poniedziałek, 20 maja 2019
I sesja Rady Gminy Kiszkowo. Wójt zaprzysiężony 19 listopada 2018 r. odbyła się I sesja Rady Gminy Kiszkowo, w trakcie której wręczone zostały zaświadczenia... Wtorek, 20 listopada 2018