Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Jerzy Berlik Wicestarostą Powiatu Gnieźnieńskiego

Środa, 3 grudnia 2014
  • Jerzy Berlik Wicestarostą Powiatu Gnieźnieńskiego

Jerzy Berlik z Polskiego Stronnictwa Ludowego został wybrany Wicestarostą Powiatu Gnieźnieńskiego. Tuż po wyborze, udzielił nam krótkiego wywiadu.

Jestem oszołomiony jeszcze tym, co się wydarzyło i cieszę się, że do tego doszło - do realizacji tego, o czym mówiliśmy wcześniej, o planach naszych, że nasza współpraca będzie zawiązana, że do tego doszło - mówi Jerzy Berlik. Czy będą konsekwencje ze strony władz PSL? Myślę, że nie. Myślę, że po upływie pewnego czasu, jak poznają efekty naszej pracy, będą nas potem doceniać i w to wierzę. I po tym, czy jesteśmy w stanie te wszystkie idee, które są w ruchu ludowym przenieść na tą niwę powiatu gnieźnieńskiego, na niej działać. Myślę, że dla władz będzie to najważniejsze, żebyśmy tego honoru nie splamili. Czuję, że jest powiew pewnego rodzaju zmian. Stała się taka mała rewolucja. Pójdziemy za ciosem, będziemy się starać z całych sił. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadań jest bardzo wiele, że pracy jest bardzo dużo, ale jesteśmy ludźmi, którzy się tej pracy nie boją dlatego, że na co dzień spotykamy się też z problemami ludzi. O to właśnie głównie chodzi, żeby słuchać ludzi, umieć z nimi rozmawiać i im pomagać oraz rozwiązywać problemy całego powiatu.
J.P.

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 04.12.2014 20:32  Odpowiedz na komentarz

    Jurek jesteś mierny i kariery w tym mieście nie zrobisz ,bo Zbigniew Ci nie pozwoli.

  • 04.12.2014 18:18  Odpowiedz na komentarz

    powinni Ciebie i resztę gnieźnieńskiego PSLu na łeb na szyje wywalic!!! Wasze decyzje są irracjonalne, ale juz niedługo bedziecie żałować. Z PiSem nie wchodzi sie w żadne układy. Teraz i wy jestescie na spalonej pozycji!

  • 04.12.2014 18:13  Odpowiedz na komentarz

    ach ach ależ ogrooomne oszołomienie... dziwne bo o tym, ze pan zostanie wicestarostą wiedzialo sporo osób m.in. ja :-)))) podobnie z panią Tarczyńską "-))) wiec prosze nam tu makaronu na uszy nie nawijac i nie kłamać juz na samym początku..... bo idealnie pasuje teraz do pana ksywa OSZOŁOM

  • 04.12.2014 15:02  Odpowiedz na komentarz

    Spachacz jaki smutny... Oj żal, żal

  • 04.12.2014 12:56  Odpowiedz na komentarz

    Przez Pana twarz miał smutną i był wściekły. Mógł znajomych obsadzić na fotelach w starostwie i nie wyszło, a przecież im obiecał.

  • 03.12.2014 19:03  Odpowiedz na komentarz

    Pomyślnych wiatrów. Tylko i wyłącznie!

    04.12.2014 18:14

    puyanie jakich wiatrów??:-)))) wzdęcia to żadna przyjemność więc mało życzliwe życzenia heja!!!

  • Proszę pana "czapka z głów' za postawę. Szanuję ludzi, którzy pamiętają o danym słowie. Nie przestraszyło pana desperackie zachowanie senatora i Warszawy. Powodzenia w działaniu na rzecz mieszkańców powiatu.

    04.12.2014 18:15

    Gnieźnianko nie kłaniaj sie tak w pas nie szanuj bo Ciebie nkit nie bedzie szanował i nie szanuje... ani PiS ani nikt inny...

PODOBNE TEMATY
Dzisiaj wybory do europarlamentu! Sprawdź gdzie możesz oddać głos Dzisiaj w całej Polsce odbywają się wybory europarlamentarne. Przypominamy, gdzie możecie oddawać swoje... Niedziela, 26 maja 2019
Łączmy siły z całym światem w walce z kryzysem klimatycznym! Takim hasłem Gnieźnieńska młodzież zachęca do wzięcia udziału w "Pikniku dla Klimatu" - wydarzeniu w... Środa, 22 maja 2019
Kandydatki do Europarlamentu zabrały głos w sprawie PKS-u! Mają pomysł na rozwiązanie problemu W niedzielę przed dworcem PKS w Gnieźnie odbyła się konferencja prasowa kandydatek Wiosny do Europarlamentu.... Poniedziałek, 20 maja 2019
I sesja Rady Gminy Kiszkowo. Wójt zaprzysiężony 19 listopada 2018 r. odbyła się I sesja Rady Gminy Kiszkowo, w trakcie której wręczone zostały zaświadczenia... Wtorek, 20 listopada 2018