X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Tomasz Budasz nowym Prezydentem Miasta Gniezna!

Niedziela, 30 listopada 2014
  • Tomasz Budasz nowym Prezydentem Miasta Gniezna!

Według wstępnych wyników wyborów Tomasz Budasz został nowym Prezydentem Miasta Gniezna. Zdobył 12228 głosów. Jego kontrkandydat Krzysztof Ostrowski zdobył 9517 głosów.


Napisz komentarz

Komentarze(44)

  • 03.12.2014 16:06  Odpowiedz na komentarz

    A co stanie sie z ZGL, z dyrektorką, z tymi kartkami "lokal wynajęty" ? Bidulka, nie myślała, że przestanie być ważna !

  • 02.12.2014 18:02  Odpowiedz na komentarz

    Osoba, która jeszcze nigdy dotąd nie pracowała na "niepaństwowym" stanowisku, a jest wielkim znawcą biznesu

  • Budasz będzie sterowany przez swojego guru. Zobaczymy jego czyny. Wszystko do tej pory zrzucał na indolentnego prezydenta. Kogo teraz obarczy odpowiedzialnością?

  • 01.12.2014 22:38  Odpowiedz na komentarz

    Co do Pana Kamila to on pracuje! Działa społecznie i w towarzystwie Pana Kruczka itp. nie pasuje! Gratulacje Tomaszu myślę, że decyzje jakie będziesz podejmował nie zadowolą wszystkich, ale pozamiataj tych emerytów w urzędzie! młodzi do pracy, a nie za pracą!

  • 01.12.2014 20:43  Odpowiedz na komentarz

    "WYGRANA" przegrała.

    02.12.2014 15:32

    To przegrało miasto.

  • Do wszystkich niezadowolonych . Skoro jest Wam tak źle w Gnieźnie i ziejecie nienawiścią do ludzi , którzy oddali swój głos na Budasza to poszukajcie sobie miasta w naszym kraju w którym rządzi Pisior i tam się zameldujcie .Na pewno wtedy będziecie zadowoleni i dumni z władzy. PS. zabierzcie ze sobą niespełnionego polityka - Zbigniewa ( bliskiego kolegę Sasina)

    02.12.2014 14:25

    No to w Gnieznie nadal bedzie lipa,Ostrowski mogl cos zmienic .

  • 01.12.2014 20:05  Odpowiedz na komentarz

    Brawo Judasz.

  • 01.12.2014 18:48  Odpowiedz na komentarz

    towarzysz Tomaszewski dał namaszczenie Budaszowi = córcia zostaje w pracy a może się mylę

    02.12.2014 17:13

    Zostanie też pewna pani w wydziale UM Promocji.

    02.12.2014 15:29

    Zrobić porządek,jak to zrobiono w pewnym Stowarzyszeniu.

  • Biednym zawsze wiatr w oczy, a bogatemu nawet sie byk ocieli

  • 01.12.2014 18:14  Odpowiedz na komentarz

    Poznacie Budasza po czynach za 3 mc będziemy widzieć kim się otoczył czy jest liderem czy marionetką. Głosowałem na Ostrowskiego ale jeśli się okaże sprawnym i mądrym prezydentem czapki z głów jeśli nie trzeba będzie go krytykować i jeździć jak po Kowalskim. Wówczas skończy jak on

  • 01.12.2014 16:48  Odpowiedz na komentarz

    Teraz Platfusy będą walczyć z komuchami o stołki w Magistracie, ciekawe kto wyleci pierwszy?

    01.12.2014 20:40

    Oj , widzę ,że demokracja na zachodzie kraju Cię przerosła . Przeprowadź się do polski B tak demokracja posuwa się wolniej, może dasz sobie tam radę

  • 01.12.2014 15:17  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno przegrało.

  • 01.12.2014 13:54  Odpowiedz na komentarz

    Brawooooo! gratulacje

  • 01.12.2014 11:21  Odpowiedz na komentarz

    Gratulacje! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

  • możecie już dzisiaj ocenić czy dobrze głosowaliście.....jak przy korytach zostaną rodziny z PZPR I PO to oznacza że będzie jeszcze gorzej. Zobaczcie gdzie schowają ciepłego Rafalale, czy już Landowska szuka roboty i te urzędasy z UM I starostwa pakują manatki. Jeżeli nic się nie zmieni to umoczyliście tyłek bo u nas funcjonuje komunistyczny układ ludzi z partyjnym pochodzeniem. Czy fontanna której nie widać a cena zabija nie jest pięknym przykładem rządów PO ???Sam Kowalski jej nie przegłosował. No i mamy taki fajny syf na początek. Nie wiem kiedy pan Ostrowski zorientuje się że kampania to są zwykli biedni ludzie a nie stosy banerów na które ludzie plują.Zasłużył sobie na ten wynik. CZYLI MAMY PO STAREMU

    01.12.2014 16:15

    ZA rządów komunistycznych PZPR -PO Kowalski odrzucił oferte volkswagena. Na pewno maczał w tym palce Spachacz ,tylko mi nie wmawiajcie że towarzysze z peło nic nie wiedzieli.Pieprzyć trzy tysiące miejsc pracy za to daliście nam fontanne za półtora miliona.Niech senator poluzuje obroże na szyi marionetki żeby się za szybko nie udusił. Wiadomo że Ostrowski nie był najlepszym kandydatem ale na sznurku go nie trzymają. To bawcie się dalej w rozpieprzanie miasta

    01.12.2014 13:54

    ciepłowniku przydupasku Ostrowskiego- ciesz sie bo za ostrowskiego juz było.... tragicznie!

    01.12.2014 12:19

    Jaka nienawiść od Ciebie bije człowieku!!!!!!!!!!! Żal mi Cię!!! Jeśli potrzebna Ci jakaś terapia służę pomocą! (na priw)

  • 01.12.2014 10:27  Odpowiedz na komentarz

    Za to przy ostrowskim same szczere serca i radosne dusze

  • 01.12.2014 10:25  Odpowiedz na komentarz

    Tak sobie czytam komentarze na gnieźnieńskich portalach i widzę, że wielki żal wstąpił w serca ludzi z pisu. Niestety wybierali ludzie i jak widać nie chcą Was u władzy. Komentarze typu "teraz zobaczyciue, nic się nie zmieni", są szczególnie zabawne. Otóż, owszem, zobaczymy, ale wolimy zobaczyć z nimi, niż z Wami. Druga sprawa jest taka, że wynik pokazuje, że głos gnieznian jest jednoznaczny

  • 01.12.2014 10:16  Odpowiedz na komentarz

    Młodzi na niego głosowali i znów się przejadą, obiecanki cacanki a pracy nie będzie chyba, że ktoś z rodziny

  • 01.12.2014 10:10  Odpowiedz na komentarz

    Nic dobrego nas nie czeka: praca tylko dla plecaków a śpiochy nadal będą spać spokojnie za niezłą kasę, szkoda czterech lat

  • I jeszcze chciałbym się zapytać wyborcom w gminie Gniezno, czy trochę wam nie wstyd, że nie zdobyliście się na odwagę i zmianę wójta. Niestety gmina dalej pozostaje w ciemnym PRL-U z panem L.

  • 01.12.2014 08:52  Odpowiedz na komentarz

    oddałem swój głos ,nie spieprz tych lat bo Gnieźnianie Cie wywiozą taczką z tego miasta

  • Nareszcie brawo, nie wiem czy sie uda obudzic to miasto, ale na pewno jest szansa, dawno Gniezno nie mialo takiej szansy

  • 01.12.2014 07:22  Odpowiedz na komentarz

    Gratulacje , jednak poglądy i sposób postępowania leśnych dziadków w moherowych beretach nie podobają się większości normalnego społeczeństwa.

  • 01.12.2014 06:24  Odpowiedz na komentarz

    Ta "szczera" radość na twarzach kolesi, którzy teraz we własnym wazeliniarstwie utopią się. Budasz od wczoraj ma i będzie miał rzesze "przyjaciół". Każdy z nich już liczy na odpowiedni stołek w gnieźnieńskim światku. Ech.

    02.12.2014 17:23

    Panie Budasz mieszkańcy liczą, że dotrzyma Pan wypowiedzianych słów. Musi Pan wiedzieć, że do tego konieczne jest WŁASNE ZDANIE i konsekwencja.
    Słodkopie.....ych będzie dużo, a każdy walczył będzie o miejsce pracy dla siebie lub członka rodziny. Precz z emerytami i ludźmi zajmującymi miejsca pracy bez odpowiednich kwalifikacji w UM. Wielu tam jest takich, których posadzono nie koniecznie za posiadaną wiedzę i fachowe umiejętności, każdy lubi ciepłe posadki.

  • 01.12.2014 06:23  Odpowiedz na komentarz

    Tomek ,oddałem na Ciebie swój cenny głos ,tylko mnie nie zawiedź

  • 01.12.2014 02:28  Odpowiedz na komentarz

    W tle klaszczący zacięcie pan Kruczek . No tak,stanowisko jakieś musi być ...inaczej z tobołkiem przeprośnym pod liceum ? znajdzie się,znajdzie....a może coś dla kolegi Kowalskiego Jacka ? A co......przecież co w rodzinie to nie zginie....A głupi ludzie wierzą......Oj i jeszcze dorzućcie coś tam panu Kamilowi. Z wychowania fizycznego w szkole trudno wyżyć przecież .

  • 01.12.2014 02:23  Odpowiedz na komentarz

    Zamienił stryjek siekierkę na kijek !

  • 01.12.2014 02:17  Odpowiedz na komentarz

    Do Alicji..... na serio myślisz,że Gniezno to Kraina Czarów ? Jeszcze ci te czary PO w Gnieźnie bokiem wyjdą. Budasz to nie czarodziej z tej bajki co myślisz hehehe....Ale poczekamy,zobaczymy co takiego wyczaruje :) PO współrządziło te wszystkie lata,więc po choinkę chcieliście innego Czarodzieja ? Kowalski nie podołał ,myślicie że się cokolwiek zmieni ? No nic,poczekamy do następnych wyborów i znów podwładni wybiorą tą samą opcję .......tych samych błaznów ....

  • 01.12.2014 01:31  Odpowiedz na komentarz

    Gratulacje! PaniePrezydencie,czeka my na lodowisko!

    01.12.2014 02:20

    Uważaj bo się zapowietrzysz :)

    01.12.2014 02:19

    No fakt,bo tylko nam pozostało poślizgać się .......znów ........hihihiiiii.....ale dla Gnieźnian to i tak dużo radości .

  • 01.12.2014 00:09  Odpowiedz na komentarz

    BRAWO!!!!!!!!!! super!!!!!!!

  • 30.11.2014 23:46  Odpowiedz na komentarz

    Po zgarnia wszystko miasto i powiat