Logo

REKLAMA
Plik banneru

"Po prostu przeleć mnie i już!"

Artykuł dodany: Sobota, 29 listopada 2014
REKLAMA

"Po prostu przeleć mnie i już!" - powiedziała mu idąc zapłakana do łóżka. Nie miał pojęcia o co chodzi. Wyglądała, jakby został jej tylko rozmazany tusz i drżące ręce, z których wypada świat.

Tej nocy kochali się wyjątkowo namiętnie. Chociaż jak zwykle gonił ich świt, nie myśleli o zegarku tykającym gdzieś na nocnym stoliku. Za oknem morze ... może i nie było prawdziwe, ale śpiew białych mew dodawał dramatyzmu sytuacji, której nienawidzili. Musiał wracać do domu. "Zinterpretuj mi tęsknotę, a powiem Ci czy tęsknię" - wyszeptała zanim zdążył zobaczyć, która godzina. "Tak naprawdę nic nie wiesz. I pewnie się nie dowiesz." - odpowiedział siedząc na skraju łóżka. Chociaż w głębi serca wiedział, że nie ma przed nią już żadnych tajemnic. Nikt inny oprócz niego nie mógł jej uszczęśliwić. Ona była szczęśliwa wiedząc, że jemu nie dzieje się żadna krzywda. Nie raz płakała w nocy wiedząc, że nie jest tam, gdzie powinien. Poduszka obok pozostawała pusta. I po wielkim płaczu łza potrafi zakwitnąć i zapachnieć - przekonywali się o tym nie raz. Zawsze, kiedy wracał z pracy, myślał o niej. Zazwyczaj siedział za kierownicą, nie raz przejeżdżał na czerwonym świetle - przecież mógł. Kto w środku nocy jeździ po wielkim mieście?
Tej nocy nie mogła zasnąć. Martwiła sie o niego. Nie dawał znaku życia. Przecież powinien już być w domu. Dlaczego nie zadzwonił? Chwilę później wszedł do domu. "Kochanie, nie naładowałem telefonu. Przepraszam ... Śpij spokojnie.". Była dla niego najważniejsza na świecie. Wbrew pozorom dbał o to, żeby zawsze wrócił do domu w jednym kawałku. Robił to dla niej. Wiedział, że to daje jej szczęście. Mimo to martwiła się o niego. Dlaczego? Po prostu go kochała. Kochała całą sobą.
Lily Was Here
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno