Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Oświadczenie Tomasza Budasza ws. wpisu na portalu społecznościowym

Środa, 26 listopada 2014
  • Oświadczenie Tomasza Budasza ws. wpisu na portalu społecznościowym

Publikujemy oświadczenie kandydata na Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza, dotyczące wulgarnego wpisu, jaki pojawił się na fanpage'u Facebook jego kontrkandydata Krzysztofa Ostrowskiego.

Napisz komentarz

Komentarze(18)

  • Mam wyrok sądowy.I co ty na to?
    Wiem ze żal ściska Twoje litery ale nic nie poczne w stosunku do wyroku niezależnego,niezawisłego Sądu.I tyle.Przewalił sprawe to nie jedna kolego w Sądzie Pracy.

    26.11.2014 22:29

    jak masz wyrok to raczej współczuję Ostrowskiemu że ma takich wyznawców

    26.11.2014 22:26

    No nie dziwię się że dostałeś wyrok sądowy za te pomówienia to sąd inaczej nie podchodzi do sprawy jak tylko daje wyrok, ile ci dali ? w zawiasach czy bez ?

    26.11.2014 22:24

    Jak masz wyrok to się chociaż pochwal na ile ciebie skazali w tym wyroku i za co ?

  • 26.11.2014 21:49  Odpowiedz na komentarz

    Mamy tutaj do czynienia ze zmasowanym, ohydnym i obrzydliwym atakiem na kandydata PO. Język sympatyków pana Ostrowskiego jest przepełniony nienawiścią i wrogością. Dla ludzi PiS każdy człowiek inaczej myślący to wróg. Szanowni wyborcy! Nie możemy tolerować chamstwa i agresji, którą prezentują ludzie związani ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości. Nie możemy dać się wyszydzać i gnębić. Dlatego też namawiajmy wszystkich nieprzekonanych, przekonujmy wszystkich niezdecydowanych, że zależy nam na rządach bez kłótni, oskarżeń i przepychanek. Brutalną kampanią PiS jesteśmy już zmęczeni. Stawmy się wszyscy jak jeden mąż 30 listopada przy urnach i dokonajmy jedynego racjonalnego wyboru.

  • 26.11.2014 21:29  Odpowiedz na komentarz

    Rozpoczęła się akcja agitacji śmietanki PO na Budasza. Senatorze Gruszczyński czy prawdą jest, że powiedział pan do swoich wybrańców " dajcie mi prezydenta a ja wam obiecuję że zrobię wszystko abyśmy mieli starostę" ? Czy taka forma agitacji jest dopuszczalna o ile wyborcy powiatu gnieźnieńskiego dali wam czerwoną kartkę? CO PAN CHCE ZROBIĆ aby mieć starostę? Osobiście zaczynam bać się takich osób jak pan!!!!!!!!!!!!!!!

  • 26.11.2014 20:04  Odpowiedz na komentarz

    A ja Panie Budasz mam wielu znajomych pracujacych w Gnieźnieńskim MPK i od wielu z nich słyszę o mobbingu tam stosowanym...dziwne...zbieg okoliczności ???

    26.11.2014 21:27

    mobing się zgłasza u prokuratora a nie pomawian innych w anonimowym komentarzu w który nikt nie uwierzy a komentator może mieć tylko kłopoty

  • 26.11.2014 19:36  Odpowiedz na komentarz

    do wygrany proces - ty kłamczuchu , od kiedy sekretarz urzędu jest pracodawcą który zatrudnia i zwalnia pracowników ? wygonili ciebie do kawiarenki internetowej i kazali pisać a ty biedaku przez drogę zapomniałeś co miałeś napisać i coś ci się pokręciło ale rozumiem bo to naturalne u was.

  • Panie Budasz ! ludzie tego typu już tak mają , zauważ pan jaka u nich obsesja choćby z tymi wyborami że zostały sfałszowane a jaki brak logiki zarazem, pretensje mają i o ten exit poll i o wynik wyborów PSL-u a z drugiej strony jak ten stary kawaler zabiegający o rękę pięknej panny śpiewają te piosenki na cześć PSL-u zabiegając o ich udział w tej śmiesznej koalicji. Toż to obłęd i próbka tego co nas może spotkać gdy ci ludzie dostaną się do władzy. A jaka konsternacja dla nas wyborców , także głosujących na nich , gdy patrzymy że mówią jedno a czynią drugie bo przecież pamiętamy choćby to co Dolata mówił o Ostrowskim a widzimy jak jest teraz . Strach przed taką władzą i jaka nieufność do obietnic przedwyborczych w takim razie.

  • cóż pan Budasz ma w naturze unikać odpowiedzialności, to oni są źli, niedobrzy, aj jestem - przepraszam - boski!! więc oczywiście jego klakierzy nigdy nie obrażali kontrkandydata, są wspaniali zajmując pierwsze rzędy na debacie, bucząc podczas wypowiedzi oponenta, klaszcząc i głośno krzycząc za swoim, niestety ich kultura jest "wysokich lotów", ale takie są prawa kamapnii i panie Budasz niech pan wyhamuje swój sztab troszkę, bo udając, że sam jesteś bez winy sam pan siebie pogrążasz!! powodzenia K.O.

  • 26.11.2014 17:12  Odpowiedz na komentarz

    Oczernianie, opluwanie, nagonka i zmasowany atak na pana Budasza w imię patriotyzmu i katolickich wartości to przejaw bezradności kandydata PiS i jego elektoratu. Chcą zdobyć władzę po trupach, za wszelką cenę depcząc ludzką godność.

  • 26.11.2014 16:24  Odpowiedz na komentarz

    Mnie interesuje czy prawdą jest, że gdy był pan sekretarzem miasta zwalniał pan ludzi a później przegrywał sprawy w sądzie pracy?????????? Jak to było naprawdę?

    26.11.2014 18:09

    Potwierdzam.Mojego ojca zwolnił a po 7miesiącach i kilku rozprawach Pan sekretarz miasta Tomasz B przegrał sprawe w Sądzie Pracy Gniezno po czym musiał powtórnie przywrócic stosunek pracy.
    Posiadam wyrok sadowy ojca więc nie jest to taki wpis by tylko był.Niech inni wpiszą się ilu to ludzi zwolnił a następnie poprzegrywał sprawy w Sądzie Pracy.

  • 26.11.2014 15:51  Odpowiedz na komentarz

    nie ma się człowiek czego czepiać, to sobie przegląda komentarze w internecie!! a ja tak krytycznie proszę spojrzeć na swoich zwolenników komentujących pana Ostrowskiego i bardzo proszę ich też wyhamować!! żal mi pana - panie Tomku, żal!! żal mi tez Gniezna, jak pan zostanie prezydentem przez przypadek!!

  • 26.11.2014 15:37  Odpowiedz na komentarz

    Donkiszoteria...

    26.11.2014 18:28

    Żaden nie pasuje ;)))))))))))))

    26.11.2014 16:01

    Cały Ostrowski, wstyd!

PODOBNE TEMATY
Wiosna Biedronia w Gnieźnie zorganizowała niestandardową akcję na ulicach Pierwszej Stolicy Lokalni działacze Partii na czele z Kacprem Parolem, koordynatorem powiatowym, umiejscowili symboliczne... Wtorek, 30 lipca 2019
Dzisiaj wybory do europarlamentu! Sprawdź gdzie możesz oddać głos Dzisiaj w całej Polsce odbywają się wybory europarlamentarne. Przypominamy, gdzie możecie oddawać swoje... Niedziela, 26 maja 2019
Łączmy siły z całym światem w walce z kryzysem klimatycznym! Takim hasłem Gnieźnieńska młodzież zachęca do wzięcia udziału w "Pikniku dla Klimatu" - wydarzeniu w... Środa, 22 maja 2019
Kandydatki do Europarlamentu zabrały głos w sprawie PKS-u! Mają pomysł na rozwiązanie problemu W niedzielę przed dworcem PKS w Gnieźnie odbyła się konferencja prasowa kandydatek Wiosny do Europarlamentu.... Poniedziałek, 20 maja 2019