Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wieczory wyborcze na żywo!

Niedziela, 30 listopada 2014
  • Wieczory wyborcze na żywo!

Już dzisiaj gnieźnianie dowiedzą się kto wygra wyścig o fotel prezydenta. Kto zostanie Prezydentem Miasta Gniezna - Tomasz Budasz czy Krzysztof Ostrowski? Zapraszamy na relację na żywo ze sztabów wyborczych!

godz. 21.22
Trwa liczenie głosów. Do sztabu spływają pierwsze informacje. Zliczono głsy w 10 komisjach. Tomasz Budasz ma o 357 głosów więcej niż Krzysztof Ostrowski. Do tej pory wyniki głosowania przedstawiają się następująco:
54,61% - Tomasz Budasz
45,39% - Krzysztof Ostrowski


godz. 21.30
Tomasz Budasz nadal prowadzi.
Różnica głosów to 884. Wpłynęły wyniki z 17 komisji.


godz. 22.01
Wyniki z 27 komisji wyborczych.
Różnica głosów  - 1716
Tomasz Budasz 55,83%
Krzysztof Ostrowski 44,17%





godz. 22.04

Wyniki z 28 komisji wyboczych.
Róźnica głosów - 1848
Tomasz Budasz 55,92% (8730 głosów)
Krzysztof Ostrowski 44,08% (6882 głosów)




godz. 22.06
Wyniki z 29 komisji wyborczych.
Różnica głosów - 1906
Tomasz Budasz 55,93%
Krzysztof Ostrowski 44,07%




godz. 22.11
Wyniki wyborcze z 30 komisji
Różnica głosów - 2110
Tomasz Budasz 56,16% (9619 głosów)
Krzysztof Ostrowski 43,84% (7509 głosów)




godz. 22.20
Wyniki wyborcze z 31 komisji
Różnica głosów - 2235
Tomasz Budasz 56,18%
Krzysztof Ostrowski 43,82%

godz. 22.35
Tomasz Budasz  został nowym Prezydentem Miasta Gniezna. Zdobył 12228 głosów. Jego kontrkandydat Krzysztof Ostrowski zdobył 9517 głosów.
J.P.

Napisz komentarz

Komentarze(50)

  • 03.12.2014 01:05  Odpowiedz na komentarz

    Stanowisko dowodzenia senatora przeniosło sie z Powiatu do Miasta. Ma blisko.. Jest sąsiadem. Moze nawet z okna dyrygować :-)))

    05.12.2014 14:09

    ojjj bez przesady juz widac, że decyzje w sprawie zastępców są ewidentnie nie po myśli Gruchy.... Powałowski i Grobelny - super kandydaci.... przy nich skład Starostwa marny!!!

  • No, no, no, nowy Prezydent Gniezna, wbrew temu, co sobie kto mysli, nie będzie tak tańczył, jak mu zagrają... I o to chodzi !

    01.12.2014 13:49

    zgadzam się !!

  • O, widzę na zdjęciu Towarzysza Krawczyka. Już się ogrzewa w cieple majestatu nowego prezydenta.

  • Zabierz Jacku - best ... sobie tę kamienną fontannę za 1,5 mln, zamiast lodowiska, będą teraz psy szczać z bliska... b o kamera tego nie POKAŻE !!!
    po owocach ich POZNACIE .. towarzysze !!! będzie zmiana i kamienie te cmentarne wywieziemy na PIOTRA ..

  • BRAWO PANIE BUDASZ liczyłam na 100 procent na PANA i cała moja rodzina stawiała na pana ,nie mówię o znajomych .

  • 30.11.2014 22:03  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe co teraz powie "Ciepłownik".

    02.12.2014 21:46

    Ciepłownik to Pisiorek albo prędzej pisiorka :-))) swoje teorie buduje na podejrzliwości pisowskiej tak jak ze smoleńskiem! spadajCiepłowniku

    01.12.2014 12:28

    Fontanna za 1,5 miliona to dzieło towarzysza Kowalskiego i jego przyjaciół partyjnych z PO. Co chesz wiedzieć więcej jak ta niewidoczna budowla uosabia nam co dostaliśmy. Mamy marionetke na sznurkach senatora i to wszystko. Po staremu towarzysze wyborcy,te same gęby w urzędach i syf jaki był pozostał.Możemy jedynie liczyc na jakieś gejowskie wycieczki które zorganizuje Rafalala żeby chłopaki mogli się ściskać pod fontanną.Zapomniałem,facet nie daje rady z MPK ale lodowisko na żużlu wyczaruje.

    30.11.2014 23:49

    nie jestem w temacie. Ciepłownik co oznacza ten rzeczownik w przypadku wyborów ?

  • 30.11.2014 20:59  Odpowiedz na komentarz

    no i gdzie ta relacja?

  • 28.11.2014 18:25  Odpowiedz na komentarz

    Bezrobocie za Ostrowskiego 19 %
    Bezrobocie w tym roku 13 %
    Tyle na ten temat.

    03.12.2014 01:03

    Bo za koalicji PO+SLD tysiace bezrobotnych z Gniezna i Powiatu wyjechało za granicę. Tutaj nawet nie mieli na suchy chleb. I ta emigracja poprawiła Wam wskaźniki. Normalnie za PO + SLD w Gnieznie bezrobocie sięgnęłoby blisko 30%. Taki dobrobyt ofiarował nam rząd PO!

  • 28.11.2014 18:24  Odpowiedz na komentarz

    Słyszeliście najnowszą plotkę? Ostrowski podobno odpuścił walkę o prezydenturę, dlatego w ogóle nie było go widac w ostatnim czasie i zostanie starostą. A Budasz ma być prezydentem.

  • 28.11.2014 18:23  Odpowiedz na komentarz

    Żeby lekarz pchał się na prezydenta... Masakra... Jeśli Ostroski wygra będziemy jednym miastem w wlkp z prezydentem z kaczogrodu

  • 28.11.2014 18:22  Odpowiedz na komentarz

    Nikt ci tyle nie da, co Ostrowski obieca haha

  • 28.11.2014 16:22  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie PO POwariowali, dzwanią mi na chatę od 6 rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    28.11.2014 17:19

    a niby po co akurat do Ciebie i akurat o 6.00 rano??? ciekawe - moze doceniają Ciebie :-))))) aleś wymyślił jakoś do mnie nie dzwonili - a szkoda :-(((

  • 28.11.2014 16:16  Odpowiedz na komentarz

    Budasza żegnamy, czas na zmiany !!!!!!!!!!!!

    02.12.2014 21:47

    TAKA STARA A ZA MATURZYSTKE SIE PODAJE....WSTYD

    28.11.2014 19:06

    Dobrze, że PO a nie CBA albo ABW o antyterrorystach nie wspominając bo to może nam zapewnić jedynie PIS.

    28.11.2014 17:28

    jak mozna kogos pożegnac skoro jeszcze nie został powitany bo nie wygrał hi hi hi co ty wypisujesz? A niby na jakie zmiany czas? na pewno nie na pisowskie!

  • 28.11.2014 15:37  Odpowiedz na komentarz

    Andrzejewski wraca do szkoly?

    28.11.2014 17:19

    a Kruczek wraca do szkoły? Hurrrrrra! a za rok na bezrobocie!

  • 28.11.2014 15:36  Odpowiedz na komentarz

    Polak ma uczyć. Religii a Tarczyn ska na staroste?

  • 28.11.2014 15:35  Odpowiedz na komentarz

    Halo czy to prawda że starosta ma być Tarczyn ska. A pilakmauczycreligii

  • Panie Ostrowski niech pan będzie chociaż uczciwy wobec prezydenta Kowalskiego i niech pan powie dokładnie ile poszło na wyjazdy zagraniczne i ile potrzeba na komunikację autobusową w Gnieźnie , bo takie gadanie bez kwot to się robi to samo co przed I turą gdzie ludziom ktoś nagadał głupot że za szpital winny jest Kowalski. Teraz też już chodzą bzdurne ploty po mieście że na wycieczki poszły miliony , i po co to wszystko , takim sposobem wygrywać to będzie satysfakcjonujące ?

  • 28.11.2014 12:14  Odpowiedz na komentarz

    Halina ! jakie wyroki , po parlamentarnych wszystko wróci do normy tak jak te wózki golfowe na Cyprze

  • 28.11.2014 11:00  Odpowiedz na komentarz

    Jakim prawem PO wydzwania do mojego domu i agituje do głosowania na Budasza? Ludzie z PO niech posprzątają przystanki MPK, niech zabiorą się do pracy. Głosuję na Ostrowskiego!

    28.11.2014 17:32

    Stanislaw Ty chyba jakiś maniak jesteś? pewnie ten pisior nawiedzony... masz manie przesladowcza chyba :-) idź do Ostrowskiego po receptę. Mnie jakos nikt nie nagabywał i nie dzwonił. dziwne!

    28.11.2014 17:29

    a do mnie nie dzwonili....a szkoda !!! ja głosuje na BUDASZA!!!

    28.11.2014 12:27

    do mnie też dzwonili w podobnej sprawie a później wysyłali sms i niby że z PO ale dzisiaj przepraszali że numery pomylili i że to miało być do jakiegoś POSŁA z PIS z instrukcjami , sam nie doczytałem bo tekst był urwany i z tego POSŁA tylko PO zostało

    28.11.2014 12:21

    u mnie taki chodził po ulicy że niby z PO ale z wyglądu i zaciętej miny zaraz wiedziałem skąd on jest , jak żeśmy jego pogonili to odgrażał się nam ochroną jakiegoś prezesa i coś krzyczał o spieprzaniu , dziwny jakiś , uciekał a do nas tak krzyczał

  • 28.11.2014 00:05  Odpowiedz na komentarz

    Głosując na Budasza, głosujesz na Plaformę Obywatelską, partię Tuska, partię układów i przepychanek. 1. Chcesz miejsca pracy głosuj na Ostrowskiego
    2. Chcesz rozwoju głosuj na Ostrowskiego
    3. Chcesz nowoczesnego miasta głosuj na OstrowskiegoTylko Krzysztof Ostrowski zapewni, że Gniezno będzie piękną, bezpieczną, pierwszą stolicą Polski;

    28.11.2014 17:22

    Ostrowski miał juz swoje 5 minut i nie poszalał.... jedyne co to ta ruina szpitala pozostała!!

    28.11.2014 08:56

    jakoś nie miałem dotąd problemów z Budaszem , Tuskiem , PO , natomiast Ostrowski jeszcze mi nic konkretnego nie powiedział co i jak oraz za co chce zrobić w tym Gnieźnie , wręcz słuchając jego populistycznych hasełek obawiam się że inwestycje miejskie za Kowalskiego byłyby ostatnimi jakie zrobiono

  • 27.11.2014 19:59  Odpowiedz na komentarz

    Sławomir Nowak skazany. - Uznaje go za winnego ws. zatajenia w oświadczeniu majątkowym posiadania zegarka o wartości powyżej 10 tys. złotych - powiedziała sędzia czytając wyrok. Członek klubu Platformy Obywatelskiej został ukarany grzywną 20 tysięcy złotych. Ma również pokryć koszty sądowe.Brawo, pierwsze wyroki dla ludzi z PO !!!!!!!!

    28.11.2014 10:37

    Czekamy na wyroki z PiS, Hofman i spółka !

    28.11.2014 08:54

    W Żorach prezydentowi miasta zarzucono podanie nieprawdy w oświadczeniu majątkowym. Sąd uznał go winnym zaniżenia wartości nieruchomości i nie wykazania w oświadczeniu posiadania działki. Prezydent podał jako wartość nieruchomości 400 tys. zł, kiedy jej wartość rynkowa wyniosła 660 tys. zł. Sędzia przychylił się do wniosku prokuratora i ukarał prezydenta karą 8 tys. zł grzywny oraz obciążył kosztami sądowymi. 14 maja 2013 r

  • 27.11.2014 19:09  Odpowiedz na komentarz

    Pan O. chce zostać teraz prezydentem, bo ruinę szpitala, ktorą "wybudował" jako starosta, teraz będzie musiał "rozebrać", jako prezydent !!! Nie ma innej możliwości !!!

  • 27.11.2014 17:09  Odpowiedz na komentarz

    Ostrowski już miał swój czas jako starosta który zmarnował. Potrzeba nam człowieka który zajmie się bezrobociem i stworzy prawdziwe miejsca pracy a także ożywi miasto turystycznie. Jeśli już głosować to tylko na Budasza.

    28.11.2014 17:30

    zgadzam się - dosc nieudonego mamroczacego pod nosem pożal sie boże lekarzyny.... a recepty niech sobie pacjentom wypisuje a nie miastu! zreszta nie polecam go nawet jako lekarza.

  • 27.11.2014 16:56  Odpowiedz na komentarz

    SLD popiera Ostrowskiego za zdradę Spachacza i Budasza. Bardzo się zdziwią w PO.

    27.11.2014 18:32

    Heniu jakiś ty ułomny, wszyscy wiedzą że pisiory chociaż są bardziej lewicowi niż prawicowi to nienawidzą komuchów i dlatego żaden zwolennik SLD nie będzie popierał PISU a tym bardziej Ostrowskiego

  • 27.11.2014 12:55  Odpowiedz na komentarz

    Koalicja budasz sruba landowska dobre! Tylko spachacxa brakuje

  • Do Pana Ostrowskiego - czy jest Pan pewien, że pański dom posiada taką wartość jak w Pańskich oświadczeniach majątkowych?Może złożę propozycję zakupu ciut drożej niż wartość podana w oświadczeniu :)

  • Zdecydowanie popieram Tomasza Budasza w walce o fotel prezydenta. Dziękuje za wsparcie równiez Marioli Landowskiej

  • 26.11.2014 09:31  Odpowiedz na komentarz

    tak dla darmowej lub bardzo taniej komunikacji miejskiej!! https://pl-pl.facebook.com/events/239531966185996/permalink/476854495787074/realizacja tej obietnicy wyborczej jest możliwa!! Panie Krzysztofie powodzenia!!

    28.11.2014 17:34

    Pis zawsze obiecuje wszystko ZA DARMO... a potem jakoś nic z tego nie wychodzi !!!!! nie chce PiSu!!!

PODOBNE TEMATY
Zakończył się remont ulicy Roosevelta Roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym realizowanym wspólnie przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i... Piątek, 13 września 2019
Wojna na linii Miasto - Powiat? Magistrat stracił blok wart miliony, a wypomina 2,9 tys. zł przeznaczone na turystykę Urząd Miasta Gniezna szuka sporu prawdopodobnie z każdym możliwym podmiotem - w szczególności ze Starostwem... Piątek, 13 września 2019
Prezydent nie popiera posłanki? Radni miejscy są pełni obaw! Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz najwyraźniej zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem nastawił przeciw... Niedziela, 8 września 2019
Kierowanie ruchem na skrzyżowaniu Wrzesińskiej i Kostrzewskiego Jak informuje prywatny inwestor prowadzący prace przy przebudowie skrzyżowania ulic Wrzesińskiej i Kostrzewskiego,... Sobota, 7 września 2019