Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Będzie druga tura wyborów prezydenckich w Gnieźnie!

Poniedziałek, 17 listopada 2014
  • Będzie druga tura wyborów prezydenckich w Gnieźnie!

Tak jak przypuszczano w Gnieźnie odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Z jeszcze nieoficjalnych informacji wynika, że za dwa tygodnie gnieźnianie zagłosują na Krzysztofa Ostrowskiego lub Tomasza Budasza.


Napisz komentarz

Komentarze(133)

  • 25.05.2015 19:53  Odpowiedz na komentarz

    Wow spadło z 6% do 3%. To jest różnica o połowe mniejsza.

  • 25.05.2015 19:49  Odpowiedz na komentarz

    Niech teraz rządzi i spełnia obietnice. Czekamy na ten obiecany Raj !

  • 25.05.2015 07:18  Odpowiedz na komentarz

    Czy te wybory były uczciwe ?

    25.05.2015 10:01

    Wyniki co pare godzin inne na korzyść Dudy i to dziwne

  • Istnieje w ogóle na tej stronie, jakakolwiek informacja, gdzie dzisiaj znajdują się lokale wyborcze?

  • 24.11.2014 15:31  Odpowiedz na komentarz

    Mastalerekz PiSu mówi że wyniki wyborów zostały sfałszowane na rożnych etapach. Zdaniem posła, dowodem na to ma być liczba nieważnych głosów.
    W poprzednich wyborach gdy Kowalski wygrał było dwa razy mniej głosów nieważnych niż podczas obecnych wyborów gdy Kowalski przegrał . Teraz było dwa razy więcej głosów nieważnych - sto procent więcej , czy to przypadek , czy tu należy się zgodzić z Panem posłem Mastalerkiem z PiSu , czy tylko w sytuacji gdy przegrał ktoś z PiSu ?

  • Pan Ostrowski mówi : darmowa komunikacja , budowa szpitala , wyższe zasiłki z MOPS , mniejsze czynsze za mieszkania i lokale użytkowe , rewitalizacja centrum z czynszów
    Pan Ostrowski nie wspomina o niższych opłatach za śmieci , wodę , podatkach od nieruchomości , od transportu , opłatach za psy , targowej , koncesyjnej , eksploatacyjnej ?

  • 24.11.2014 11:35  Odpowiedz na komentarz

    Panie Kowalski niech Pan walczy o swoje. Wyniki sfałszowano. Niech Pan poruszy niebo i ziemię żeby walczyć o swoje. Trzymamy za Pan kciuki. Trzeba nam prawdziwego prezydenta takiego jak Pan.

  • 24.11.2014 07:17  Odpowiedz na komentarz

    Jak to jest że Kowalski prowadził cały czas w sondażach które nie były wykonywane na jego zlecenie i przegrał wybory ? Miasto zostało oszukane i zmanipulowane , tego nawet u Łukaszenki by nie wymyślili, hańba

  • 23.11.2014 23:52  Odpowiedz na komentarz

    Nie wierzcie w obietnice Pan O!!! On jedynie chce zemsty ! Reszta to bajki !!!

  • Wybory ewidentnie sfałszowano!! niektórzy członkowie komisji z premedytacją mówili, że należy skreślić raz na każdej kartce! Lub podawali książeczkę do powiatu rozgięta na odpowiedniej kartce ! a skąd tyle głosów nieważnych !? członkowie komisji dostali po 3 stówy na rękę i jeszcze im się nie chciało dokładnie informować o sposobie głosowania ! szok!!!

  • Mieszkańcy Gniezna żądają wyjaśnień i ponownych wyborów! W każdych sondażach Kowalski nie pozostawiał złudzeń że wygra w pierwszej turze a tymczasem bardzo duża ilość głosów fałszywych. A może podostawiano nieco krzyżyków na kartach Pana Kowalskiego przez co spora jego głosów została uznana jako fałszywe? Niby demokracja ale nadal komuna bo obywatelski głos jest przekłamywany ! ! !

    24.11.2014 08:10

    Nie życzę sobie, aby KTOKOLWIEK wypowiadał się w moim imieniu, czyli - MIESZKAŃCY GNIEZNA ŻĄDAJĄ . JA MIESZKANIEC GNIEZNA NIE ŻADAM ŻADNYCH WYJAŚNIEŃ !!!

  • Jarosław Kaczyński kwestionuje oficjalne wyniki wyborów.Przesłanek mówiących o niewłaściwym wyniku wyborów jest wiele. Jedną z nich są różnice między sondażem exit-polls a oficjalnymi rezultatami, podanymi przez PKW. Zgadzam się z Jarosławem Kaczyńskim , w Gnieźnie w sondażach prowadził Kowalski a oficjalny wynik jest inny , do tego bardzo duża liczba głosów nieważnych w sytuacji gdzie było zaledwie trzech kandydatów.

  • 23.11.2014 19:10  Odpowiedz na komentarz

    Dziwnym trafem Ostroski już dwukrotnie był starostą i dwukrotnie wyborcy bezpośrednio po jego rządach pozbywali się go politycznie dając mu znikomą ilość głosów. Jako starosta nie zapewnił żadnych miejsc pracy. Nie było żadnych inwestycji poza remontem budynku dla swoich ludzi, którzy mieli mu dać rządy na lata. Przypominać dalej? Pałac w Mielnie. Największy skandal i zaniechanie.

  • 23.11.2014 18:49  Odpowiedz na komentarz

    Gnieźnianie pozbyli się Jacka celebryty pozoranta. Za gospodarza Krzysztofa Gniezno rozwinie skrzydła. Czarne chmury odpłyną w siną dal. Tylko pierogów, tylko pierogów będzie żal.

    23.11.2014 20:45

    Masz rację. Rozwinie skrzydła żeby brać kasę pełnymi "skrzydłami" (czyt. garściami), obsadzić swoich i jeszcze bardziej zadłużyć miasto.

  • 23.11.2014 14:13  Odpowiedz na komentarz

    Kiedy będą oficjalne wyniki z Gniezna z rozpiską każdego kandydata z dokładnymi głosami? Może coś jest nie tak i okaże się że Pan Kowalski wygrał?
    Za chwilę druga tura a nadal nic nie wiadomo. Znaczy wiadomo tylko jedno - żadnego głosu na Ostrowskiego.

    23.11.2014 20:46

    Oficjalne nigdy nie będą ale te sfałszowane pewnie w ciągu kilku dni...

  • 22.11.2014 23:05  Odpowiedz na komentarz

    Prosty wybór. Głosuję na Budasza

  • 22.11.2014 23:03  Odpowiedz na komentarz

    Przecież to farbowany lis! Nigdy nie był w pisie a teraz rękę sobie ściska z Kaczyńskim żeby wykorzystać moment kiedy partia ta stała się mocniejsza i wygrać wybory. NIE DLA FARBOWANEGO LISA!

  • 22.11.2014 15:26  Odpowiedz na komentarz

    A mnie już tak obrzydły te foty,że oddałem głos nieważny !!! Takich jak ja było bardzo duuuzo osób. !!! Nie chcieli z nami rozmawiać, to teraz niech sami sie wybierają. Jak już łaskawie raczyli rozmawiać, to traktowali nas jak idiotów, Bedziemy was dobrze obserwować - obiecujemy ! .

  • 21.11.2014 08:21  Odpowiedz na komentarz

    Żadnego Ostrowskiego - już był ! Spartaczył tak parę rzeczy, że nie ma zmiłuj sie !!! NIE WCHODZI SIĘ DWA RAZY DO TEJ SAMEJ RZEKI >>>>

    22.11.2014 19:30

    Popieram wyborce.

    22.11.2014 14:21

    Zapytaj pracowników MPK co sądzą o judaszu, ale nie te cioty w biurach tylko zwykłych. Dali go na lipę dla rozbicia głosów bo byli przekonani że pijak przejdzie w 1 turze-no nie wyszło. Olać to wszystko ,ważniejsze jest że Ostrowski skończy szpital a za kogos innego zaczną chorych wozić do Wrześni. Ty jesteś z PZPR wić nie musisz sie bać chorób

  • Gnieznanie czas pozbyc się choroby zwanej SLD. Wybierzmy Ostrowskiego. Skoncza. Się emeryci wojskowi LWP w oswiacie i kulturze. Czas na nowe.

    23.11.2014 20:01

    Cieplownik uwielbiam Cię ,takich guptasków jak Ty szuka Radio Maryja i PiS

  • 20.11.2014 22:58  Odpowiedz na komentarz

    NIE głosujcie na Budasza, bo koszty miasta będą wzrastać, podobnie jak w starostwie Pilak z PO zafundował sobie doradcę za trzy koła na rączkę. Ci ludzie sterowani przez senatorka rozwalają naszą kasę dla utrzymania własnej władzy.

  • 20.11.2014 22:52  Odpowiedz na komentarz

    UWAGA !!! Budasz = Gruszczyński + Spachacz !!!Zero tolerancji dla PO, partii Mira, Rycha i kolegów !
    Zero tolerancji na kręcenie lodów!

  • 20.11.2014 22:17  Odpowiedz na komentarz

    Hela, nie wiesz co piszesz, będziesz się wstydziła tych słów, bo ten Pan niczego nie zmieni. Reprezentuje stary skład

  • Budasz będzie na usługach starej gwardii, nic się nie zmieni. Gniezno sypialnią dla Wrześni! Mieszkańcy bez pracy i środków do życia a RADNI pobudują sobie nowe domy. Takie jest nasze miasto i jego przedstawiciele, każdy widzi swój portfel!!!!!!!!!!!!!!!

  • Popieram w pełni

  • 20.11.2014 21:10  Odpowiedz na komentarz

    Tomasz Budasz = nasze TAK dla lepszej przyszłości Miasta Gniezna

  • 20.11.2014 20:37  Odpowiedz na komentarz

    Ostrowski starostą był fatalnym. Wiem z własnej autopsji. Za Ostrowskiego nie wypłacano mi zwrotów pieniędzy na dofinansowanie do środków ortopedycznych i dostałem nawet do domu pismo pewnego roku w listopadzie że z powodu braku środków nie będzie spłat. A tymczasem w grudniu pobrali sobie dodatkowe wypłaty. Jako przeciętny schorowany gnieźnianin na pewno nie oddam głosu na niego. Natomiast za Pana Pilaka wszystko jest wypłacane jak trzeba. Czasami z opóźnieniem ale spłacają co do złotówki. Wybieram więc mniejsze zło jakim jest pan Budasz.

    23.11.2014 20:37

    Mega fatalnym nawet. A nagrody to wiesz... Wszystko wyssane z palca. Bolek dostał nobla to dlaczego nie jest teraz ponownie prezydentem?

    23.11.2014 13:22

    Taaaa... fatalnym był...
    A Centrum im. Adama Smitha uznało zarządzane przez niego starostwo za najlepsze w Polsce (nagroda Innowator).
    Pewnie się pomylili, co?

    22.11.2014 19:29

    komuny i PZPR-u nie mieszajcie do tych pseudo wyborów. Obaj kandydaci nie dorastają temu ustrojowi do pięt. Większości społeczeństwa żyło się o wiele lepiej za komuny niż teraz. Każdy sobie radził, ludzie byli inni - bardziej życzliwi, pomagali sobie nawzajem mniej zazdrośni. Nas w domu było dziewięciorga i nic nikomu nie zabrakło. Wśród sąsiadów także wielodzietne rodziny i każdy siebie wspierał, wymieniał się towarem i pomagał. A obecne czasy żal nawet przyrównywać. Najbardziej irytujące są wypowiedzi ludzi młodych poniżej 40 lat którzy to albo nie mieli możliwości żyć w tamtejszym ustroju albo liznęli go jako kilkuletnie dzieci a wypowiadają się negatywnie. Jak nie Miałeś okazji żyć w tamtych czasach to nie wypowiadaj się i tak samo jak nie Poszedłeś na wybory to nie krytykuj później polityków.

    22.11.2014 14:17

    CZYLI wybierasz PZPR wraz z kumplmi. Zamieszkaj w Rosji tam Tobie będzi dobrze i wszystko Ci wypłacą a nawet więcej. Zaraz widać że kręciłeś lody z poprzednią ekipą a teraz układ się wysypuje

  • 20.11.2014 19:52  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie, wybierzmy dla Gniezna mniejsze zło!
    Pan Ostrowski miał już kiedyś swoje pięć minut i niestety zaprzepaścił je....
    Ja zagłosuję na Budasza!!!

  • 20.11.2014 19:34  Odpowiedz na komentarz

    Za rok wybory do parlamentu, panie senatorze Gruszczyński po pana też przyjdziemy i wyniesiemy z wiejskiej, tak jak Jacka z UM bo na razie to pan załatwia własne prywatne sprawy a my wyborcy mamy oczy i uszy.

  • 20.11.2014 19:10  Odpowiedz na komentarz

    Napewno nie Budasz!!!Nie PO!!!
    Jak chce to niech siebie wybudza,co mam zacząć biegać i jeżdzić na łyżwach jak on?Nic nie zmieni i tyle-co orliki bedzie robił-mało ich jest?Albo straz miejska ma wyjsc na ulice-po co zeby ludzią mandaty dawać za byle co-na moich oczach chcieli wczoraj facetowi mandat dac 500zł za jazde rowerem po chodniku-a ja sie pytam to jak ma jechać do pracy jak tu ścieżek rowerowych nie ma!!!-nie to co we Wrześni.

    20.11.2014 19:59

    NIE dla Ostrowskiego!!!
    Lekarz powinien siedzieć w gabinecie lekarskim i przyjmować pacjentów bo w Gnieźnie ich nie brakuje...

  • 20.11.2014 19:02  Odpowiedz na komentarz

    Nie rozumiem co mieszacie Pana Kujawę do tego wszystkiego. Źle postąpił i odpokutował to utartą stanowiska w polityce a przecież jako prezes SM bardzo dobrze sobie radzi. Mieszkam w bloku SM i nie mam podstaw do narzekania.

    23.11.2014 20:11

    Te słowa napisała z pewnością Pani ,która pracuje w SM i na pewno nie ma na imię Maja tylko........(ja wiem ,ale na razie nie powiem)

  • Drodzy Państwo !! codziennie pokazują w środkach masowego RAŻENIA millera tj pierwszego drapieżnego Sekretarza PZPR KC i na prawdę nie mamy nadal DEMOKRACJI skoro bolszewia pokazuje taki PRIM no bo przy zadłużeniach ponad bilion zł ( tj tysiąc miliardów) to na kredytach każde głupki robią tzw ""sukcesy" !!

  • Kowalski miał szanse budować fabrykę AUT po CUKROWNI , A PRZEZ 4 LATA przepierdział codziennie do 15 stej. Po owocach czerwonych POZNACIE !!!

  • 20.11.2014 15:31  Odpowiedz na komentarz

    Budasz =GRUSZCZYŃSKI +PILAK
    Chcecie powtórki ze Starosty Pilaka w mieście głosujcie na Budasza.
    Prezydent Budasz z zastępcą Spachaczem zmienia to miasto.... w sklansen.

  • BUDASZ =GRUSZCZYŃSKI= PZPR z KUJAWĄ na czele....nadal bieda ,nadal syf i kolejne marionetki w starostwie

    20.11.2014 14:50

    Jest teraz okazja zrobić porządek,nie zmarnujmy tego.

  • 20.11.2014 10:53  Odpowiedz na komentarz

    Przecież Pan 'Ciepłownik' tak mocno zabiega żeby Ostrowski wygrał bo wtedy będzie miał układy i jakieś stanowisko się znajdzie i dla niego. Wszyscy dobrze wiedza ze to paczka "pisiaków" z jednego podwórka czyli Ostrowski 'Ciepłownik 'i Tarczyńska. Ciepłownik teraz "ma sny..." ze Krzysztof został prezydentem o on nowym prezesem PEC-u. Dziwię się że 'Ciepłownik' nie zawiesił nad swoim balkonem plakatu wyborczego Ostrowskiego. Pamiętajcie że głosując na Ostrowskiego głosujecie na 'Ciepłownika' i ich stare układy. Każdy zorientowany Gnieźnianin wie dobrze co ten układ znaczy i nie zagłosuje na Pana Ostrowskiego a Ci co głosowali na Pana Kowalskiego jeśli mają do niego szacunek powinni oddać głos na Pana Budasza.

    20.11.2014 11:29

    REWELACJA ci co będą głosować za Budaszem automatycznie głosują za wiceprezydentem Spachaczem który sprzedał Kowalskiego i SLD,po drugie głosują za polityką senatora Gruszczyńskiego wynikiem czego Budasz zostanie marionetką jak Pilak. Na polecenie senatora prezydent BJudasz obsadzi urząd miejski ludzmi PO ,usuwając tych z SDL a najgorsze jak wezmą miasto to senator może przejąć spółdzielnie -królestwo Zdzisława

  • 20.11.2014 10:32  Odpowiedz na komentarz

    odpadnięcie Kowalskiego to wybór mniejszego zła. problem w tym, że w II turze są kandydaci siebie warci -
    jeden był starostą i zafundował mieszkańcom szpital widmo (w przeciwieństwie do Wrześni, gdzie szpital jest na ukończeniu),
    drugi z partyjnego przydziału w miejskiej spółce sterowany zza tylnego fotela.Kogo wybrać? nieudolnego hipokrytę czy niesamodzielnego hipokrytę?

  • 20.11.2014 08:45  Odpowiedz na komentarz

    Nie do wiary ze Gnieznianie to takie debile xd nie glosuje bo on z PiSu xd k**** jakie to ma znaczenie gdy bedzie prezydentem?!
    Wszyscy chcieli sie kowala pozbyc ale te cwaniaki z czerwonej koalicji ktorej glaby komentujace tu nie kumaja rzucili ziomka z mpk Ostroski nie zbudowal szpitala przypal samemu na budowie ;/// jedyny odpowiedzialny?

    20.11.2014 16:02

    Napisz to jeszcze raz po Polsku

  • 19.11.2014 19:39  Odpowiedz na komentarz

    Szkoda że Pan Jacek nie wygrał. Głosowałam na niego bo to wspaniały człowiek jakich mało. Chodzące dobro. Teraz pozostaje tylko głosować na Pana Budasza.

  • 19.11.2014 16:16  Odpowiedz na komentarz

    Urzędas ma rację, za plecami Budasza stoi senator i będzie nim rządził tak jak starostą

    19.11.2014 20:27

    A za ostrowskim kto stoi ? wiadomo, że dolata i hofman... Sorki ten juz wyleciał :)

  • 19.11.2014 12:50  Odpowiedz na komentarz

    Miastem powinien rządzić człowiek konkretny! Dlatego stawiam na p. Budasza.

  • 19.11.2014 11:39  Odpowiedz na komentarz

    Pacjencie, tę radę przeslij pani Kopaczowej. Tez jest lekarzem. A tak na powaznie, to wg Ciebie: lekarz do szpitala, prawnik do sądu, nauczyciel do szkoły, inżynier do fabryki, ekonomista do biura, a nami niech nadal rządzi Zwiazek Radziecki, prawda?

  • BJudasz=wice Spachacz całość pod opieką towarzyszy Kujawa Kowalski Gościniak i mamy to co było. Od wczoraj mówią o tym zestawieniu tylko kto tam kogo będzie teraz całował.....

    19.11.2014 12:08

    Ciepłowniku niźle już ci się pomieszało! Spachacz cały czs był przy prezydencie a Budasz nie ma nic ani do jedego ani drugiego i nie wprowadzaj tu ludzi w błąd bo każdy jeszcze logicznie myśli; Landowską z Kowalskim mogłeś sobie powiązać ale Budasza z Kowalskim - ŚMIECH!!!!

  • 19.11.2014 08:07  Odpowiedz na komentarz

    Szpital pobudowany za Ostrowskiego do dzisiaj jest kością niezgody.
    Czas na kogoś młodego!

    19.11.2014 12:10

    Ja jestem w ogóle w szoku KTO głosował za Ostrowskim - jacy idioci????? za mało im jeszcze zniszczonej inwestycji i długu? ruiny szpitala??

  • Do tego prowadzą rządy PO !!!!
    "77 mln euro przejdzie Polsce koło nosa
    - Stracimy te 77 milionów euro - rzecz jest już nie do uratowania - uważa europoseł Zbigniew Kuźmiuk z komisji ds. budżetu Parlamentu Europejskiego. Chodzi o aferę z niewłaściwym wykorzystaniem unijnych pieniędzy dla producentów owoców i warzyw. Sprawę ujawniła dziennikarka radia RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon."

  • 18.11.2014 23:19  Odpowiedz na komentarz

    lekarz niech zacznie leczyć ludzi a polityke niech zostawi temu co sie na tym zna

  • Sądzę, że większość postawi na Budasza, tylko on może wnieść nowe tchnienie w to miasto.

    19.11.2014 11:41

    Gnieznu nie potrzeba "tchnienia". Budasz miał szanse wykazać się przez 8 lat rządów swojego szefa, z którym był w koalicji. I skutecznie razem z nim usypiał miasto.A teraz chce budzic z narkozy, która sam stosował? Bądżcie powazni i włączcie myślenie. Budasz=Kowalski!

  • 18.11.2014 22:12  Odpowiedz na komentarz

    Ostrowski to energiczny, kreatywny człowiek. Nie będzie się obawiał radykalnych posunięć. Natomiast Budasz reprezentuje ugrupowanie, które zarówno w kraju, jak i w Gnieźnie stworzyło sitwę. Zresztą Pan Budasz do wszystkiego doszedł przez rodzinno-towarzyskie układy. Jego wybór będzie gorszym rozwiązaniem jak poprzednie.

  • 18.11.2014 19:52  Odpowiedz na komentarz

    Tylko Budasz. Przecież Ostrowski jako starosta się nie sprawdził.

    19.11.2014 11:49

    Jak się nie sprawdził, co Ty za głupoty opowiadasz? W starostwie dopiero pod Ostrowskim nastąpiła normalizacja. Rozbudował ruderę starostwa po komunistach, teraz mamy dobre warunki do pracy i petent też jest zadowolony, uporządkował newralgiczny wydział komunikacji, kazdy wiedział, co ma robić, i nie było tego bałaganu, co przez obecne 4 lata za Pilaka rządzonego przez zza pleców przes senatora. Nawet teraz senator przesiaduje w starostwie i manipuluje nowymi wyborami!. To nikt inny, jak odwazny Ostrowski zainicjował budowę szpitala, której przez 60 lat nikt nie potrafił ruszyć. Wady i usterki były do naprawienia, ale Pilak z Gruszczyńskim i Budaszem woleli oddać 16 milionów i rozwalić budowę, byle tylko politycznie udowodnic wine poprzedników. Ale, jak wykazał raport, to ta obecna ekipa odpowiada za ten dramat i Budasz był jednym z kreatorów rozwalenia lecznicy. To on posłusznie podnosił rączki za oddaniem kasy do Poznania, to on glosował za sprzedażą poradni na Winiarach, to on glosował za likwidacja bardzo potrzebnej szkoły na Orzeszkowej. chcecie wiecej? proszę bardzo, ale wybierając Budasza głosujecie na Kowalskiego i jeszcze gorzej, bo Gruszczyński bedzie stał za nim i manipulował miastem tak,. jak intrygowal powiat.

  • 18.11.2014 15:29  Odpowiedz na komentarz

    Do ciepłownika -zawiało od Ciebie typowym jadem Radiomaryjnym i Pisowskim.

  • Gruszczyński=Kujawa ,więc po co tracić głos na ratowanie starego układu... Tylko idiota by wywalił Kowalskiego a następnie głosował na jego ludzi i na PZPR....Dla myślących proste....BJudasz nie spadł z nieba. P.O budziło 8 lat to miasto tak skutecznie że zdechło.....Komentujcie ale nie róbcie z siebie debili

  • 18.11.2014 07:41  Odpowiedz na komentarz

    Ostrowski jak nie będzie Prezydentem to będzie w Sejmiku - tak się zabezpieczył / pierwszy na liście PIS-u / - ponadto określił się , że nie zrezygnuje z praktyki lekarskiej - ponadto jaką większością rajców będzie dysponawał w Radzie Miasta ??? - wniosek oczywisty !!!!!!

    18.11.2014 14:42

    Powiem tak a pan Kowalski jak dostał sie na razie nieoficjalnie do Rady Powiatu ???

  • 17.11.2014 23:29  Odpowiedz na komentarz

    W końcu BETON został rozbity!!! Trochę świeżego powietrza się dostanie do naszego miasta które od kilku lat dusiło się pod rządami BETONOWEGO tandeciarza! Teraz trza się brac do roboty i odbudowywać to zapuszczone miasto i mam nadzieje ze to sie uda ktokolwiek z dwojki kandydatów zostanie prezydentem. Moim typem jest Ostrowski! Ale najważniejsze ze możemy odetchnąć swiezym powietrzem!

  • 17.11.2014 23:05  Odpowiedz na komentarz

    Panie Budasz,a ja mam takie marzenie i spełnienie a żeby przejechać się autobusem ogórkiem jak za dziecięcych lat ......

  • 17.11.2014 22:07  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli wszystkim komentującym tutaj, faktycznie zależy na zmianach w Gnieźnie to nie możemy głosować na Budasza. To człowiek ze starego układu i jeśli on zostanie prezydentem to w naszym mieście NIC się nie zmieni. Polityka ratusza pozostanie bez zmian a Gniezno dalej będzie umierało... Ostrowski może nie jest idealnym kandydatem ale zawsze to coś "innego", Szansa na zmiany których to miasto potrzebuje NATYCHMIAST. Pisze to z ciężkim sercem bo nie jestem ani za PiSem ani za PO ani tym bardziej za SLD. Polityka tych partii działa na mnie jak "czerwona" płachta na byka... A jedyne różnice między nimi to tylko podejście do religii i kościoła... Czyli coś co jest niemal bez znaczenia w dzisiejszych realiach ekonomicznych zwykłych ludzi. Podsumowując. Zagłosuję na Ostrowskiego bo innego wyjścia niestety nie mam. Chcę zmian.

    18.11.2014 22:13

    Zgadzam się.

    18.11.2014 08:21

    ty to piszesz na wszystkich portalach, nudzisz z tą swoją manipulacją

  • 17.11.2014 21:46  Odpowiedz na komentarz

    Budasz równa się PO ! czyli partia oszustów i kłamczuchów z Tuskiem i Kopaczową na czele !

  • 17.11.2014 20:21  Odpowiedz na komentarz

    budasz w MPK zenada znajomych powciskal na stołki , mało to bezduszny twardy i nieludzki . Dla niego najwazniejsze byc na fali kosztem ludzi . Tak robi w MPK bedzie i robił w mieście .na pewno nic dobrego nie wniesie .. W spółce mozna policzyć na palcach ludzi którzy go szanują! W żadnym wypadku nie głosujcie na budasZa !!!!

    18.11.2014 22:18

    Szef może być surowy, jeżeli jest kompetentny, a Pan Budasz jest dyrektorem wypisz wymaluj z filmu "Poszukiwany - poszukiwana". Przypomnę - Marysiu mój mąż jest z zawodu dyrektorem.

    18.11.2014 07:05

    Surowy szef to dobry szef respekt musi być.Czasy komuny się dawno skończyły

  • 17.11.2014 20:03  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawi mnie jak Pan Ostrowski chce wprowadzić darmową komunikację miejska? Niezła obietnica chwyciła Gnieźnian i biedni zagłosowali na Niego. A mogę się założyć że nie spełni większości obietnic i zamiast zdjąć opłaty z przejazdów to jeszcze podniesie ceny za bilety.Kłamstwo prosto w oczy Mieszkańców.

  • Tak trzymać Tomek musisz wygrać , PRECZ Z PIS razem z Kaczyńskim !!!!!!!!

  • 17.11.2014 19:38  Odpowiedz na komentarz

    nie możecie strawić że PIS wygrał wybieramy za prezydenta Ostrowskiego to dobry kandydat na to stanowisko

  • 17.11.2014 19:21  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno odżyło po tym, jak pan Kowalski skończył kadencję prezydenta. Pan Budasz, jak i pan Ostrowski mają wady i zalety, jednak każdy z nich może wnieść coś nowego do Gniezna. Mimo wszystko jestem za panem Budaszem. Moim skromnym zdaniem pan Ostrowski powinien się zająć leczeniem ludzi, a nie kandydowaniem na prezydenta. Jednak życzę obydwóm panom sukcesów w polityce, jak i w życiu.
    Wiem, że zaraz się zaczną pojawiać się komentarze, które będą za jednym lub za drugim panem.

  • 17.11.2014 19:03  Odpowiedz na komentarz

    Ja bym stawiała na p.Budasza, ale niestety nie jestem gnieźnianką.

    22.11.2014 23:33

    i dobrze jeden durny głos mniej

  • 17.11.2014 18:50  Odpowiedz na komentarz

    Przez 26 lat głosowałam na SLD a następnie na PO. Zawsze bałam się PiS. Teraz dałam kredyt zaufania Ostrowskiemu. UM potrzebuje nie tylko zmiany Prezydenta ale przede wszystkim zmian w UM. Emeryci na odpoczynek.

  • 17.11.2014 17:59  Odpowiedz na komentarz

    Jeżeli wygra Budasz który został wystawiony przez Gruszczyńskiego to nasze miasto jest skończone!!! Kiedy to do was dotrze???
    Senator ciągle kłamie a Budasz to jego marionetka.
    PO przez ostatnie 8lat nic nie zrobiło a teraz chcą budzić miasto??? A co oni robili ostatnie lata?????????
    Przecież wiadomo że Gruszczyński jest w układzie z Kowalskim i Spachaczem.

    18.11.2014 13:48

    Ma Pani rację ,mało tego Gruszczyński jest w rękach towarzysza Kujawy bo cały czas chronił SPD-PZPR .Ciekawe dlaczego ???mają na niego papiery czy robi z komunistami wałki. Odpowiedz jest prosta ,można nie lubić Ostrowskiego ale BJudasz jest na sznurkach u gruchy więc po co marnować głos

  • 17.11.2014 17:57  Odpowiedz na komentarz

    Powiem tak pan Ostrowski nic mi nie zrobił więc z miłą chęcią zagłosuje na niego choć nie jest kandydatem z mojej bajki i choćby dla tego aby ten SLD-owsko PO-owski układ w Gnieznie rozbić.Ciekawe czy te lokale z ZGL-u co tak przed wyborami oklejono ''lokal wynajęty'' czy ''lokal zarezerwowany'' ktoś rozliczy a w bajki PO-wca nie wierzcie jego zwierzchniczka pani Ewunia w Łodzi to nawet metro obiecała a teraz to pan Budasz to gruszki na wierzbie będzie wam obiecał.Głosujcie jak chcecie ale pamiętajcie wybierzecie Budasza wybierzecie stary układ tyle ze nie bedzie jak teraz SLD-PO tylko PO-SLD

  • 17.11.2014 17:02  Odpowiedz na komentarz

    PiS love and extasy ;]

  • 17.11.2014 17:01  Odpowiedz na komentarz

    heheh z ryja prawdziwy judasz:D

  • 17.11.2014 15:52  Odpowiedz na komentarz

    Budasz został wystawiony by odebrac głosy Ostrowskiemu. A los przewrotny Kowalskiego z tego wyścigu wysadził. Ani jeden ani drugi fotela prezydenckiego wart nie jest. Pierwszy wyleciał z sekretariatu RM z dwójką kolegów za, enigmatycznie ujmując przekręty, i wespół z kolegami owymi objął fotel zarządu w spółce nomen omen miejskiej. Drugiego zaś pamiętam z wypowiedzi dla Przemian, gdzie oznajmił iż 10 tyś diety radnego jest nie do pogardzenia bowiem z pensji lekarza nijak wyżyć się nie da. A było to lat już parę temu, wtedy też był wspólnikiem w Eskulapie.
    Ani Budasz , ani Ostrowski godni zaufania i mandatu sprawowania władzy w imieniu obywateli nie są. A Kowalskiego wcale mi nie żal. Żal tylko, że nie ma człowieka godnego miana prezydenta naszego miasta. Bo ono umiera. Już nie śpi, a umiera. Żaden budzik ani lekarz z bożej łaski nie podniosą go z marów.

  • 17.11.2014 15:41  Odpowiedz na komentarz

    ZAGLOSUJE NA OSTROWSKIEGO JEZELI PRZYZEKNIE ZROBIC PORZADEK Z URBISEM I RESZTA TEGO TOWARZYSTWA OD LOKALIMIESZKALNYCH ,MA DUZE POLE DO POPISU

  • 17.11.2014 15:21  Odpowiedz na komentarz

    Ostrowski lekarzem jest miernym , prezydentem będzie jeszcze gorszym. Jak tu zaufać człowiekowi ,który mówi niewyraźnie i do tego przez zamknięte usta jakby miał coś do ukrycia

    17.11.2014 15:55

    jest mi obojętne co Ostrowski mówi ale ty musisz iść do laryngologa....przyda sie też normalna osoba na tłumacza. Kilka razy miałem styczność z panem O i nie było problemów z komunikacją

  • broń nas Panie Boże od Ostrowskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 17.11.2014 13:35  Odpowiedz na komentarz

    Tylko Ostrowski Budasz chce sprzedać reszte spółek w Gnieźnie nie ma mowy!!!!

    17.11.2014 14:49

    Spółki miała sprzedawać koalicja PZPR-PO przu udziale Kowalskiego -marne informacje. Nawet w telewizji rządowej TVN opisują największe przekręty PO...Już dziś słyszałem pierwszy genialny pomysł BJudasza. Na stadionie START lodowisko. Wiadomo że to lipa i obiekt się zmarnuje- ale nikt nie zliczy ile przy tej inwestycji można wynieść pieniędzy. Przypominam że przy START cie już macza paluchy Zdzisław Kujawa więc nie wykluczam wspólnych interesów.

  • 17.11.2014 13:26  Odpowiedz na komentarz

    Ostrowski jako starosta rozpoczął całą nieszczęsną budowę felernego szpitala, a ostatnie 4 lata próbował winę zwalić na innych... oj panie Ostrowski, nie wszyscy gnieźnianie są tacy głupi!

    17.11.2014 14:46

    Ludzie wy macie na prawde krótka pamiec - znów chcecie Ostrowskiego?????? w życiu! za żadne skarby świata! kiepski lekarz, kiepski polityk i "nie człowiek" zero ludzkich odczuc (znam z autopsji pracuje u niego)

  • 17.11.2014 13:15  Odpowiedz na komentarz

    PO akurat w sprawie szpitala nie robiło nic, żeby potem nie odpowiadać za ten gniot.

  • Proszę zwrócić uwagę że PO wypaliło się .Inaczej Tusk nie uciekał by do Brukseli.Teraz w majtki robią urzędnicy bo boją się czystek a także rozliczeń mega przekrętów. Nie trzeba pisać że to co wyrabiają politycy PO przerasta wszystko.Wystarzy porównać finansowe skalę afer AMBER GOLD na przeciw gówniarskiemu wyczynowi Hofmana. Wiadomo ze teraz agitują za Budaszem bo inaczej dużo wypłynie i trzeba będzie zamykać cwaniaczków. Ja nie pamiętam żeby za PISu bez żadnych konsekwencji kradziono państwu takie miliony i mi to wystarczy. Taśmy prawdy ukazały nam prawdziwą ocenę polityki PO- gwarancją rzetelności są sami politycy partii rządzącej.

  • 17.11.2014 11:25  Odpowiedz na komentarz

    Wygra Budasz bez większych problemów. 65 do 35. Ostrowskiemu ludzie pamiętają szpital, który dziś straszy Gniezno. I nie opowiadajcie, że to wina PO, jak został źle wybodowany - BŁĘDY w sztuce - to co mieli poprawiać?

    22.11.2014 21:08

    do wuja - jak nie masz pojęcia o czym mówisz to sie nie odzywaj.PO oddało 16 mln na budowe szpitala tylko po to żeby odegrać sie na PISie. za te pieniądze Poznań wyremontował Lutycką i szpital na Przybyszewskiego a nasz lazaret został.I jeszcze likwidatora powołali na stanowisko dyrektora. Mam nadzieję że przynajmniej personel ze szpitala Miejskiego i Dziekanki nie odda głosów na tych beznadziejnych pajaców z PO.

    17.11.2014 12:12

    Za błędy w sztuce odpowiada kierownik budowy. Wiadomo że ten sam inspektor budowlany zatwierdził plany budowy i ten sam (dombek) na partyjne życzenie komunistów zamknął budowe. Nadzór nad wykonaniem prac nie należał do polityków i oni za błedy nie odpowiadają. Każda budowa ma swoją książke i na każdym etepie jest przyjęcie prac. Należy zadać pytanie kto sie nie wywiązał za to jest pewność że to PO + SLD na złość pisowi rozwalił budowę szpitala która podobno przed wyborami ruszyła na nowo.No i masz obraz JUDASZA razem z jego partią i koalicjantem

  • 17.11.2014 11:16  Odpowiedz na komentarz

    to trudny orzech do zgryzienia: Budasz, który jest z PO ( wcale nie najgorzej) ale MPK prowadzi skandalicznie, rozkłady jazdy autobusów są niedostosowane- czeka się czasami by pojechać w jednym kierunku i 20 minut- wniosek- nie zrobił porządku tam, nie zrobi w mieście. A po drugiej stronie Ostrowski- niby lekarz, ale PIS ( o nieeee!!!), nie jest taki zły, jeśli tylko nie będzie za bardzo utożsamiał się z ideologią tej partii- żeby tylko był merytoryczny, konkretny a nie reprezentacyjny.....no nie wiem co jest lepszym złem, nie wiem

    17.11.2014 13:27

    Zajrzyj do ustawy... spółka MPK odpowiada tylko za tabor, kierowców itp. To do zadań URZĘDU MIASTA (prezydenta) należy rozkład jazdy, przystanki autobusowe etc.. Szkoda, że tak mało ludzi o tym wie

  • JUDASZ został wystawiony dla rozbicia głosów, jego wybór to tylko mniejsze zło po pijaku ale cichy układ PZPR-PO w Gnieznie jest bardzo mocny.Jak ktoś zauważył wtedy nic się nie zmieni i nikogo nie rozliczą bo oni poza polityką robią interesy biznesowe. Wybór budzika to żaden wybór-wszystko będzie postaremu.Trzeba oczyscić urzędy z komunistycznych kołnierzyków a w przypadku tej koalicji się nie da. Nie wciskam że p Ostrowski jest lekiem na to zło które mamy w mieście ale zachowanie wyniszczającej choroby nie ma sensu

  • 17.11.2014 10:35  Odpowiedz na komentarz

    to prawda już lepszy młody Budasz niż obcykany w lawiranctwie stary wyjadacz

    17.11.2014 10:55

    T Budasz to nic dobrego do gniezna.

  • 17.11.2014 10:11  Odpowiedz na komentarz

    budzasz wygląda jak diabełek z pudełka

  • 17.11.2014 10:05  Odpowiedz na komentarz

    @Anna Pamiętaj w Polsce aferzystów się kara wyłącznie jak przegrają wybory. PiS wygrał .
    Znasz wyrok skazujący Ostrowskiego? Inaczej twoje opinie są pomówieniami.
    Teraz będą rozliczać Kowalskiego i jego ferajnę z SLD.
    Jak wybierzecie Budasza tego nie będzie.

  • 17.11.2014 09:42  Odpowiedz na komentarz

    TYLKO BUDASZ!

  • 17.11.2014 09:15  Odpowiedz na komentarz

    glosujcie na budasza, ostrowski to menel

  • 17.11.2014 09:08  Odpowiedz na komentarz

    do redakcji: rzetelność i uczciwość dziennikarska wymaga, aby samemu uaktualnić foto kandydata!! może to nie ma znaczenia dla redakcji, ale dla wyborców jednak ma! powodzenia panie Ostrowski! dawno tak dobrze nie spałam jak tej nocy!

  • 17.11.2014 08:47  Odpowiedz na komentarz

    Z chęcią zagłosuję na Pana Ostrowskiego! :)

  • 17.11.2014 08:47  Odpowiedz na komentarz

    popieram,dokładnie tylko Budasz.

  • 17.11.2014 08:46  Odpowiedz na komentarz

    Panie Ostrowski , gnieźnianie pamiętają szpital !

  • 17.11.2014 08:45  Odpowiedz na komentarz

    Budasz na Prezydenta !!!!!
    Ostrowski obiecuje złote góry. PiS BAJKOPISARZE

  • 17.11.2014 08:26  Odpowiedz na komentarz

    Najważniejsze iż Kowalskiego już nie ma przecież to był przeżarty układ

  • Tylko nie PIS! Plis... tylko nie PIS!

  • 17.11.2014 08:19  Odpowiedz na komentarz

    powodzenia panie Ostrowski! tak trzymać!

  • 17.11.2014 07:35  Odpowiedz na komentarz

    Do widzenia KOWAL....pa pa
    bez względu na wynik już sie obudziłem w lepszym Gnieźnie.

  • 17.11.2014 06:26  Odpowiedz na komentarz

    Teraz mobilizacja - TAK tylko i wyłącznie dla Ostrowskiego! Tak na Budasza to tak na to, co było....

  • 17.11.2014 03:42  Odpowiedz na komentarz

    Pan Ostrowski nie potrzebuje dobrej rady. Przynajmniej ma włosy, a nie tak, jak Budasz jest już łysy. Wyborcy dali czerwoną kartkę Kowalskiemu, ale Budaszowi też nie zaufali do końca. Zresztą Budasz, to kompletna klapa dla Gniezna. On był we władzach całe ostatnie 4 lata i co? Nagle odkrył, że miasto spi? No to kto je uspił?A jak Budasz podnosił rączki w sprawie szpitala? ta katastrofa z rozbudową to także jego udział i jego mocodawców. Dlatego precz z Budaszem, precz z PO.

  • 17.11.2014 02:38  Odpowiedz na komentarz

    Panie Ostrowski może pójdzie Pan do fryzjera..... bo masakra Pan wygląda....

  • 17.11.2014 02:05  Odpowiedz na komentarz

    na Budasza! tylko i wyłącznie, żegnamy pana Ostrowskiego i innych aferzystów!

    17.11.2014 06:46

    Na JUDASZA!!!!!! chyba zwariowałaś