Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Czy M. Landowska zostanie wiceprezydentem?" - "wyborczy" baner na Rynku

Piątek, 14 listopada 2014

Na kamienicy na gnieźnieńskim Rynku pojawił się baner "wyborczy" Prezydenta Miasta Gniezna - Jacka Kowalskiego oraz dyrektor Zarządu Gospodarowania Lokalami w Gnieźnie - Marioli Landowskiej. Nie wiadomo kto go zawiesił, jednak treści na nim zawarte nie wskazują na inicjatywę włodarza Pierwszej Stolicy.

"Głosując na J. Kowalskiego popierasz Mariolę Landowską i ZGL. Wyborcy pytają czy M. Landowska będzie wiceprezydentem?" - baner o takiej treści pojawił się dzisiaj rano na jednej z kamienic na gnieźnieńśkim Rynku. To już kolejne pytanie zadane Prezydentowi Miasta Gniezna w ten sposób. Kampania wyborcza nabiera tempa.
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(81)

  • 23.11.2014 12:38  Odpowiedz na komentarz

    a to miasto ma nowe budynki mieszkalne???

  • 17.11.2014 21:33  Odpowiedz na komentarz

    ten baner miał chyba pograzyc pana kowalskiego i chyba to się udało bo pani landowska nie cieszyla się dobra slawa za rzadow swoich w poznaniu i nie cieszy się zbytnim szacunkiem najemców z Gniezna swa arogancja i cynizmem zasluzyla sobie na to żeby odejsz razem z panem kowalskim i na to liczymy my najemcy pozdrowienia

  • 17.11.2014 16:28  Odpowiedz na komentarz

    czas teraz rozliczyć tą panią z plakatu z 4-letnich rządów w zgl

    17.11.2014 20:53

    Rozliczymy !!. Spokojna głowa.!

  • 17.11.2014 11:31  Odpowiedz na komentarz

    niech sie zwija Gruby Jacek huraaaaaaaaaaaaa wreszcie bay bay

  • Tym banerem to się ktoś przysłużył Kowalskiemu, spokojna wygrana. Ostrowski może sobie te swoje banery zwijać

    17.11.2014 20:52

    Ty się chłopie zwijaj. :))

  • 14.11.2014 22:37  Odpowiedz na komentarz

    ta kamienica ten baner i poniżej baner Ostrowskiego i wszystko jasne

  • 14.11.2014 20:55  Odpowiedz na komentarz

    SLD. Znaczy kgb

  • 14.11.2014 20:54  Odpowiedz na komentarz

    Mam nadzieje ze wygra Budasz. A sldowskiskansen odejdzie so lamusa. Historii

  • 14.11.2014 19:38  Odpowiedz na komentarz

    Rozum mamy ale czy my musimy się domyślać co kandydat kombinuje w swoim programie. Po wyborze się dowiemy np. że prywatnym daje ulgi, dotacje lub coś podobnego i co wówczas ?

  • Na co stać PO !!!!!!!!!!
    Czy to brudna przedwyborcza gra ?????
    " Sekretarz polskiej delegacji potwierdziła, że pismo posłów PiS z 22 lipca br. trafiło do ówczesnego posła, dziś ministra administracji i cyfryzacji, Andrzeja Halickiego. - [Pismo] zawsze trafia wtedy kiedy panowie składają - stwierdziła Kucharska-Leszczyńska, a dopytywana czy to konkretne pismo trafiło do Halickiego, mówi krótko: Na pewno.Po uzyskaniu potwierdzenia od Kucharskiej-Leszczyńskiej, próbowaliśmy się ponownie skontaktować z Andrzejem Halickim - niestety nie odbierał telefonu." !!!!dalej czytamy..................
    "Jak pisaliśmy dzisiaj na portalu niezalezna.pl w sprawie delegacji posłów PiS z czerwca br. żadnej "bilokacji" nie było. Posłowie PiS rzeczywiście musieli przerwać delegację w Strasburgu i wrócić do Polski, a powodem był pośpiech Donalda Tuska ws. wotum zaufania dla rządu, przez co marszałek Ewa Kopacz nie zgodziła się przesunąć głosowania.Już wtedy pojawiły się spekulacje, że przyczyną pośpiechu był fakt, że głosowanie ws. wotum odbyło się dokładnie w dniu wypuszczenia na wolność Marka Falenty. Gdyby głosowanie z 25 czerwca przesunięto na 26 czerwca, całe wystąpienie Donalda Tuska, który mówił o "scenariuszu" afery taśmowej pisanym "obcym alfabetem" i z sejmowej trybuny sugerował, że za "zamachem stanu" stoi właśnie Falenta, nie miałoby sensu w sytuacji, gdy prokuratura nie miała wystarczających dowodów, by trzymać go w zamknięciu."

  • brak logiki w tym napisie na banerze , skoro pada stwierdzenie że głosując na jednego popieram drugiego to bez sensu jest zadanie pytania czy druga osoba będzie wice

    14.11.2014 20:55

    Logika jest nie dla komunistow

  • 14.11.2014 18:45  Odpowiedz na komentarz

    Przy ul. Cymsa ostatni barak rozbierają , mają budować nowe bloki. Nowe ulice zostały zrobione na Oś. Grunwaldzkim . Żałosne jest takie szydzenie z ludzi jak pokazano na tych zdjęciach . W tym Gnieźnie nigdy nie będzie dobrze dopóki będzie to jątrzenie i kłótnie

    14.11.2014 21:49

    Zdzisiu jeśli już to piszemy skrót os. (osiedle) a nie oś. (bo to nie jest "ośedle) naucz się języka polskiego; ale myślę, ze to sama Mariolcia pisze w swojej obronie

  • 14.11.2014 18:02  Odpowiedz na komentarz

    Ostrowski w swoich oświadczeniach majątkowych wartość około trzystu metrowego domu podaje w kwocie znacznie poniżej wartości rynkowych podobnych nieruchomości , czy to jest zgodne z prawem ?

    14.11.2014 21:10

    Tak, to jest zgodne z prawem, bo ten dom ma taka wartość.

  • 14.11.2014 17:35  Odpowiedz na komentarz

    Czy to prawda że właściciel kamienicy tak uwierzył w obietnice Ostrowskiego o tych remontach kamienic w centrum że chce się jemu w ten sposób przypodobać ?

    14.11.2014 19:45

    przecież w komentarzach cały czas wyją że kamienice , że centrum , że śmierć , że nikt im nie pomaga , to skoro teraz mają swojego faworyta to chyba oczekują czegoś tym bardziej że w programie on obiecuje zrobić centrum i kamienice

    14.11.2014 19:35

    W programie wyborczym Ostrowskiego jaki znalazłem w internecie nie sprecyzowano jakie kamienice , jest napisane "rewitalizacja starego miasta - remont kamienic" co się za tym kryje nie wiemy, różnie można myśleć. Podobnie w innych punktach jego programu są niedopowiedzenia, nie jest te program precyzyjny, każdy może sobie tłumaczyć jak jemu wygodnie i po wyborach może się okazać że Ostrowski powie iż miał co innego na myśli. Nie ufam jemu.

    14.11.2014 19:11

    obietnica remontu kamienic ,dotyczyć może kamienic należących do Miasta jeżeli takie są ,a niby dlaczego Miasto miało remontować kamienice prywatne ,jakich w Gniezno mnóstwo,może samochody mieszkańców też prezydent bedzie remontował Ludzie obudźcie się , chyba macie rozum to go używajcie

  • 14.11.2014 17:20  Odpowiedz na komentarz

    a mi coś się wydaje że prezydent na ten stołek będzie próbował wepchnąć swojego "odźwiernego" Zycha....

    14.11.2014 21:50

    Zych? a kto to? jakaś tajna broń prezydenta? kolejna?

  • 14.11.2014 17:12  Odpowiedz na komentarz

    Czy w Gnieźnie nie może być normalnie przeprowadzona kampania wyborcza??

  • 14.11.2014 16:21  Odpowiedz na komentarz

    A ja słyszałem że Pilaka i Kuźniakową chcą jeszcze na tej kamienicy powiesić ?

  • 14.11.2014 16:17  Odpowiedz na komentarz

    Landowska to dziło Spachacza, który uciekł do PO. Słyszałem że Gruszczyński szykuje Landowską na starostę !!!!!!!!!! a Spachacz ma zostać sekretarzem starostwa ? Kto rozdaje stołki?

    14.11.2014 20:47

    Takie niziny to nie dla Spachacza.To byłaby ujma dla pana,mierzy wysoko.bzdurrrrra

  • 14.11.2014 16:12  Odpowiedz na komentarz

    PO co ten baner? Czy to dzieło PO>? SZOK

  • Ten co to wymyślił to chyba upadł na głowę jeżeli sądzi że mieszkańcy Gniezna dadzą się zmanipulować tą prymitywną prowokacją

  • 14.11.2014 14:35  Odpowiedz na komentarz

    dziękuję za informację bo właśnie popieram ZGL i Mariolę Landowską, gdyby nie ona nigdy nie dostałabym lokalu i to w nowym budynku. Pozdrawiam

    17.11.2014 20:58

    Znajomy Mariolki czy Po czy komuch ?.

  • 14.11.2014 14:32  Odpowiedz na komentarz

    temu artyście plakatowemu wytłumaczcie że nie pisze się "Wbory" tylko "Wybory"

  • 14.11.2014 14:18  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe że tych "wyborców" nie interesuje problem z budową szpitala od 2007 roku i jego wadliwym wykonaniem , a daleko nie mieli do adresata pytań

  • do tego mądrego Towarzysz Pijak - przecież sam sobie zaprzeczasz , zdecyduj gdzie chciałbyś tą fabrykę mieć , na terenie miasta czy gminy bo to są dwie niezależne jednostki administracyjne które nie muszą zawierać porozumień jeżeli fabryka ma być na terenie miasta lub gminy. No i miasto możesz sobie odpuścić bo tu nie masz działki o pow. trzysta hektarów w jednym kawałku. A z tą prośbą od volkswagena to bredzisz , bo oni rozważali trzy lokalizacje w Stargardzie Szczecińskim, Wrześni i Stęszewie z wielu powodów.

  • 14.11.2014 13:47  Odpowiedz na komentarz

    jakiś osiołek jest cały czas pod wrażeniem snu jednego gościa co tu wypisywał senne majaki o volkswagenie i Gnieźnie

  • 14.11.2014 13:45  Odpowiedz na komentarz

    Ale wariacje , jak przed każdymi wyborami. Jak zwykle zyska ten co na niego tak brzydko naskakują , bo ludzie mają dosyć tych pyskówek i tego całego oszołomstwa

  • 14.11.2014 12:53  Odpowiedz na komentarz

    konkurencja mówiła coś o spokojnej i merytorycznej kampanii a tu coraz lepsze numery , pewnie coś niespokojnie jest u tej konkurencji

  • Nikt nic nie próbuje, w końcu ten pijak był kilka lat i widać jego osiągnięcia a WY towarzysze z PZPR u ,potomkowie komunistów którzy zgnoili ten naród możecie agitować i głosować na komunistów -to WASZE zródło do kradzieży i istnienia.Po PUTINIE widać jak funkcjonujecie,moskiewska szkoła nie idzie w las. Dlaczego nie wyjedziecie do Rosji-tam jest ojczyzna ,tam jest dobrze -tutaj mają WAS dość ZSMPowcy i inne zjawiska

    14.11.2014 17:47

    czuć od ciebie pisem

    14.11.2014 17:36

    Panie Górkowski coż to za słownictwo ? Ale poziom......

    14.11.2014 13:52

    mając tutaj takich anonimowych bohaterów jak Ty raczej można się spodziewać że prędzej oni przyjdą do nas

  • 14.11.2014 12:23  Odpowiedz na komentarz

    Czyli faktycznie notowania pozostałych muszą być kiepskie . Widać w akcie rozpaczy ktoś próbuje tym sposobem zdezawuować Kowalskiego

  • Jedyny Kowalski zlikwidował zgniłe baraki na Cymsa ! Jedynie za Kowalskiego powstały 3 domy socjalne ! a co zrobili jego poprzednicy ? Proszę wypisac zasługi ostrowskiego !!!!!!!!!!

    14.11.2014 21:05

    Kowalski i Landowska to banda nieudaczników przez 8 lat cofnęli miasto o kolejne 10 lat do tyłu, przejdźcie się ulicami i rozejrzyjcie się dookoła to mówi samo za siebie żenada. Kolejna kadencja to powrót do średniowiecza ale przecież włodarze lubią średniowiecze ubierzmy się w skóry weźmy dzidy do rąk i zróbmy z miasta rezerwat archeologiczny poczynania spasłych komuchów do tego prowadzą. Ktoś pisał iż miała tu być fabryka Volkswagena o inwestycje trzeba walczyć pracować nad nimi ta władza zamiast pracy woli pić balować i wzajemnie się adorować oraz mówić samemu o sobie ile to dobrego nie zrobiliśmy. Otóż władzo zrobiliście wielkie gów......no i jak gów...no to miasto teraz wygląda

    14.11.2014 19:42

    do Gamma - gdyby jeździł za nasze na wycieczki to już by miał prokuratora nad sobą. Prezydent nie jest decydującym o powstawaniu sklepów typu hipermarkety i nie pisz głupot że ludzie wyjechali do niewolniczej pracy. Ja potrzebuję tu ekipę do remontu i nie mogę dostać tyle roboty mają/.

    14.11.2014 17:49

    nic nie napiszą o Ostrowskim bo i co , chyba o tych ryczałtach co brał na swoje auto

    14.11.2014 15:53

    Jedynie za Kowlaskiego Kowalski jeżdzi po Chinach i Azerbejdżanie na turystyczne wycieczki za nasze, jedynie za Kowalskiego postawiono na Tumskiej badziewiasta ławeczką, jedynie za Kowalskiego doszło to takiej degradacji miasta, ze Polakom już się wmawia, ae to nie Gniezno, a Poznań był pierwszą stolicą Polski, jedynie za Kowalskiego z Gniezna wyemigrowało już kilka tysięcy młodych na niewolnicza pracę na zachód, bo tylko Kowalski doprowadził do bezrobocia i ulokowawszy prawie w centrum miasta hipermarkety doprowadził do opustoszenia sklepów w centrum, a te, które sie ostały, to w większości lombardy,lumpexy, parabanki. To dzieki Kowalskiemu drastycznie spadła liczba turystów w tym mieście, bo wszechogarniający brud i smród skutecznie ich odstrasza.

    14.11.2014 14:59

    to wójt jest niemowa czy volkswagen nie umie rozmawiać z wójtem ?

    14.11.2014 14:30

    nic ci nie odpiszą bo nie mają co , przecież nie będą się chwalili tymi ruinami szpitala

    14.11.2014 12:44

    Jedyny Kowalski osobiście odrzucił stworzenie trzech tysięcy miejsc pracy dla Gnieznian bo na prośbę Volkswagena ciężko mu było dogadać się z wójtem i dać fabrycę ziemię. I co teraz myślisz ???czy ludzie nie powinni iść z cegłami pod urząd i zrobić co trzeba.

    14.11.2014 12:34

    zamiast szpitala rozbudował budynek starostwa i zwiększył zatrudnienie urzędników , na ulicy przed starostwem teraz dopiero nie ma gdzie zaparkować jak się chce jakieś sprawy załatwić w urzędzie

  • 14.11.2014 11:53  Odpowiedz na komentarz

    kowalski najslabszym prezydentem gniezna;
    -najwieksze bezrobocie od lat
    -brak inicjatywy aby otwieraly sie przedsiebiorstwa
    -fatalne inwestycje(szpital pochlonal ogromne pieniadze i za kilka chwil go nie bedzie,szpital dziekanka chce go sprywatyzowac,nie bedziemy mieli gdzie sie polozyc jezeli zachorujemy my,nasze dzieci,rodzice,targowisko-wydano na ta prace nadwyzke pieniedzy a teraz kupujemy tam drozej bo Kowalski i rada miasta PO-SLD podnioslo im czynsze,nie wszyscy tam powrucili bi nie dla wszystkich starczylo miejsca oraz wiele osob nie wytrzymalo z uwagi na miejsce do handlowania podczas budowy,zbiednialo miasto bo kazdy teraz musi kupowac tam drozej,bardzo droga budowa fontanny ktora na dodatek nie pasuje architektonicznie do zabytkowych kamienic otaczajacych rynek,bez omyslu sa remontowane ulice miasta np.J.P.II,brak scierzki rowerowej gdzie jezdzacych na rowerach jest coraz wiecej.
    -bezrobociem Kowlaski oraz rzadzace PO-SLD zmusza mlodych do wyjazdu za granice kraju lub opuszczaja miasto
    -Kowalski i PO-SLD nie godzi sie na budowe hali widowiskowo-sportowej o randze europejskiej ktora przedstawilo PiS.bylaby to wspaniala reklama dla miasta,mieszkancy mieliby gdzie isc a tak pozostaje zwiedzanie galerii
    Ja osobiscie glosuje na Pana Ostrowskiego z PiS bo planuje zostac w tym miescie i zalezy mi na nim.Ponadto drodzy,zanim bedziecie glosowac Przeczytajcie programy politykow danych ugrupowan.Ja przeczytalem i podjalem decyzje.

    14.11.2014 12:11

    Ty chyba jesteś ten przygłup co na sesji atakował Spachacza.

  • 14.11.2014 11:48  Odpowiedz na komentarz

    Widzę że pozostali kandydaci bardzo sobie upodobali tą kamienicę

  • 14.11.2014 11:45  Odpowiedz na komentarz

    ale że się temu od fotek chciało w nocy iść robić te fotki , za dnia lepsze światło

    14.11.2014 12:39

    Bo po ciemku gorzej widać to skacowane przepite oblicze -wszystko żeby ukryć prawdę

  • 14.11.2014 11:42  Odpowiedz na komentarz

    "Moje Gniezno|" ma wyjątkowe szczęście w bywaniu pierwszym na takich tandetnych wydarzeniach

  • 14.11.2014 11:35  Odpowiedz na komentarz

    W SLD w wykonaniu Gniezna jest wszystko możliwe,tych super fachowców w PO/SLD w mieście i powiecie mamy nadmiar.W niedziele społeczeństwo im podziękuję.

  • I znowu pomogli Kowalskiemu w wyborach. Pozostałe banery z tej kamienicy można już zdejmować.

  • 14.11.2014 11:32  Odpowiedz na komentarz

    Oto jedna z metod wywierania wpływu na ludzi i zarazem kolejna próba odwrócenia uwagi od słynnej rozbudowy szpitala

  • 14.11.2014 11:29  Odpowiedz na komentarz

    Moje Gniezno udostępniło zdjęcie Landowskiej? Przecież pochodzi z waszego portalu.

  • A ja sie pytam, kiedy Najwyższa Izba Kontroli wpadnie do ZGL i do całego Urzędu Miasta ??? Ale będzie się działo ! Jeden na drugiego bedzie winę zwalał . OJ będzie, będzie WESOŁO !

    17.11.2014 21:07

    TVN szykuje już podobno ekipę do Gniezna.
    Landowska jest w planie...

  • 14.11.2014 10:58  Odpowiedz na komentarz

    Na banerze poniżej zapomnieli dopisać pytanie od wyborców czy znowu będą tworzone gabinety , dwa etaty kierowców , budowanie urzędu

    14.11.2014 17:50

    Pilak nie bierze ryczałtu na samochód

    14.11.2014 15:47

    Żali Ciebie komentatorze, widać, ze nie masz merytorycznych zarzutów i posługujesz się plotkami. Pilak też utrzymuje dwóch kierowców, a nawet doradców, bo jak widac sam nie daje rady. No i nieustannie musi stac za nim ( a moze przed nim) senator, bo to tez podpora słabiutkiego starosty. I to wszystko Ciebie nie dziwi? I nie dziwi Ciebie, ze jeden z jego doradców tak sie spił w czasie pracy, ze sam starosta po niecgo musiał jechać? Tym się zajmuj, a nie pierdołami, które sa takimi kłamstwami, jakimi posługuje się od lat PO!

    14.11.2014 12:06

    i dlaczego wybrano kiepskich murarzy oraz nadzór do budowy szpitala

  • Teraz widać jak PUTINOWSKA pajęczyna otacza Gniezno. Kluczem jest wygrana tego pijaka. Landowska załatwi mieszkańców, PZPR wzmocni też kasa ze sprzedaży PEC i może też wodociągów. Jednak ostatnio też rozpoczął się plan wejścia do START Gniezno bo tam też da się wyciągnąć kupę kasy (zawodnicy transfery itp).Niech ludzie widzą jak to działa. Przypuszczalnie za tym stoi Zdzisław Kujawa który pragnie wrócić na szczyt po wyroku sądowym. Zawsze plotkowano że to on rządzi Gnieznem i muszą go słuchać koledzy partyjni łącznie z tzw prezydentem który nie jest zdolny do własnych decyzji (wcześniej robił to Spachacz słodziutki)....Najciekawsze jest jednak pozbawienie Gnieznian tysięcy miejsc pracy bo podobno właśnie do nich VOLKSWAGEN wystąpił wcześniej niż do Wrześni.Niech teraz przecierają oczy miłośnicy KOMUNY. Owszem macie racje wtedy było Wam lepiej ale dzisiaj te czerwone hieny spuszczone z łańcucha kradną lepiej niż inni bo wczesniej wiedzieli jak to robić.

    14.11.2014 11:40

    Nigdy więcej Kujawów,Purolów,Wójcik,Grobelnego,Pilaka,Andrzejewskiego!.

  • 14.11.2014 10:42  Odpowiedz na komentarz

    Jak dla mnie problem rozwiązany , głosuję na Kowalskiego bo nie lubię prostackich zagrywek

  • 14.11.2014 10:39  Odpowiedz na komentarz

    nie wiadomo kto zawiesił ale wiadomo czyja jest kamienica i wiadomo o co chodzi

  • 14.11.2014 10:33  Odpowiedz na komentarz

    Moim zdaniem wygra Budasz.
    I tura: 38, 25, 23.
    A w drugiej głosy KO przejdą na Budasza.

    14.11.2014 10:49

    Wikingu, mylisz się. Budasz nie wygra. Sądzę, że będzie jedna tura i wygra Kowalski. Budasz jednak może mieć drugie miejsce.

  • Wyborcy nie pytają o takie sprawy bo nawet nie wiedzą dokładnie o co chodzi z tą Landowską. Nie jest istotne kto zawiesił ale kto to spowodował . Ciekawe że jeden kandydat chce likwidacji ZGL a obok drugiego kandydata to powieszono ? W każdym razie płytka prowokacja , tak jak ze Spachaczem podczas sesji

    14.11.2014 21:47

    dla mnie żadna prowokacja! zwykłe pytanie zadano prezydentowi....a Landowska tyle zła narobiła miastu, że strach pomyśleć co by było gdyby..... Precz z Landowską

  • I znowu biedni strażacy będą mieli nudna pracę aby to ściągnąć. Przy plakacie z alkoholem było tyle służb zaangażowanych(nie tylko straż) to co będzie teraz? Szkoda że za pieniądze podatników.

  • 14.11.2014 09:04  Odpowiedz na komentarz

    to ten kandydat Ostrowski słaby musi być jak się tak sprawy mają jak widać na załączonych zdjęciach, a swoją drogą czy kamienica z czerwonej cegły przy Rynku będzie jedną z pierwszych do remontu za czynsze od miasta ?

    17.11.2014 21:12

    A dlaczego nie ?.
    Nadal funkcjonuje prawo stalinowskie , że właściciel nie może dysponować swoją własnością.
    Może byś kolego przygarnął pod dach tych co latami nie płaca czynszów a niezłe żyją.
    Pomyśl trochę człowieku.
    Myślenie nie boli.

  • @ytanie zasadne.Po 4pachaczu Landowska moze byc

  • 14.11.2014 08:47  Odpowiedz na komentarz

    Spodziewałem się takich zagrań w tych wyborach

PODOBNE TEMATY
Dlaczego komendant Straży Miejskiej dostał wypowiedzenie? Prezydent Tomasz Budasz wręczył komendantowi gnieźnieńskiej Straży Miejskiej wypowiedzenie umowy o pracę.... Środa, 13 stycznia 2016
Zmiana zasad selektywnej zbiórki odpadów w Gnieźnie W styczniu 2016 r. na terenie Miasta Gniezna zmienią się zasady selektywnego zbierania odpadów komunalnych.... Sobota, 19 grudnia 2015
Miasto Gniezno wypłaci 17 tys. zł byłej dyrektor ZGL Dzisiaj w Sądzie Rejonowym w Gnieźnie odbyła się rozprawa pomiędzy byłą dyrektor Zarządu Gospodarowania... Środa, 25 listopada 2015
Czy nowa spółka chce przejąć zarządzanie zasobem komunalnym Gniezna? W ostatnim czasie dotarły do naszej redakcji informacje, z których wynika, że Spółka PM Property24 jest... Czwartek, 12 listopada 2015