Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kampania PiS-u na miarę XXI wieku

Czwartek, 13 listopada 2014
 • Kampania PiS-u na miarę XXI wieku

Prawo i Sprawiedliwość podczas dzisiejszej konferencji prasowej podsumowało swoją kampanię wyborczą. Członkowie partii wspólnie twierdzą, że była to spokojna, aktywna i udana kampania.

Chodziliśmy od drzwi do drzwi, spotykaliśmy się z mieszkańcami miasta, gminy i powiatu - mówi Monika Twardowska, kandydatka do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. Mieszkańcy odbierali nas bardzo pozytywnie. To był wyjątkowy okres w kampanii wyborczej, w którym mieszkańcy z życzliwością podchodzili chyba do każdego kandydata.
Również kandydaci do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego mieli sporo pracy. Moja kampania była dosyć trudna dlatego, że jest bardzo obszerna, ponieważ kandyduję do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i nie tylko trzeba dotrzeć do ludzi z Gniezna, ale z terenu całego powiatu - mówi Janina Makowska. Wymagało to ogromnie dużo wyjazdów, przyklejania plakatów. To wszystko było dosyć ciężkie i pracochłonne. Udało się to dzięki pomocy ludzi, którzy wspierali mnie własnymi rękami, własnym autem. Najciekawsze jest to, że czasem wydaje się, że nikt nie czyta plakatów, a jednak ludzie coraz częściej rozpoznają na ulicy, czy w autobusie. Uważam, że zmienia się mentalność gnieźnian i powoli zaczynają widzieć PiS jako tą siłę, która jest ważna, i w stronę której należy się teraz obrócić.
Marcin Makohoński podkreślił, że była to najpiękniejsza kampania wyborcza w jakiej brał udział. To była najpiękniejsza kampania wyborcza w moim życiu, a to już jest któraś kampania wyborcza, w której uczestniczę i mówię to z pełną odpowiedzialnością - mówi Marcin Makohoński, kandydat na Wójta Gminy Gniezno oraz do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. Jedna z najpiękniejszych, najbardziej aktywnych, gdzie wykorzystaliśmy jako Prawo i Sprawiedliwość wszystkie formy przekazu medialnego, a także w bardzo dużym stopniu kampanię door to door, kiedy chodziliśmy od drzwi do drzwi i rozmawialiśmy z każdym mieszkańcem. Ja, jako kandydat na wójta, uścisnąłem rękę ponad 1 000 osobom na terenie gminy i z każdym porozmawiałem. Tak powinna wyglądać kampania wyborcza i to jest kampania na dzisiejsze standardy. Prawo i Sprawiedliwość jest ugrupowaniem, które stawia na wysokie standardy i my to w tej kampanii pokazaliśmy.
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 14.11.2014 16:44  Odpowiedz na komentarz

  Czy to prawda, że większość reklam, którymi oblepiliście miasto jest nielegalnych i za nie nie płacicie?

 • 14.11.2014 11:29  Odpowiedz na komentarz

  Nigdy PIS !

 • 13.11.2014 18:31  Odpowiedz na komentarz

  W swojej propagandzie napisali cyt. " raport Najwyższej Izby Kontroli , która negatywnie oceniła działania koalicji PO-Wielkopolanie-SLD" .
  A oto cytat autentycznego tekstu z wystąpienia pokontrolnego NIK " Najwyższa Izba Kontroli ocenia negatywnie sposób sprawowania przez Powiat Gnieźnieński, w latach 2006-2014 ,nadzoru nad Samodzielnym Publicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji "Rozbudowa szpitala przy ul. 3 Maja 37 w Gnieźnie " .
  W latach 2006-2010 starostą był Ostrowski, w latach 2010-2014 starostą jest Pilak

  13.11.2014 22:45

  no a to jest zasadnicza różnica! łatwo cytowac to co jest wygodne..!

 • 13.11.2014 18:30  Odpowiedz na komentarz

  Tak dla K.Ostrowskiego!

 • 13.11.2014 18:26  Odpowiedz na komentarz

  Nieprawda , u mnie nikt nie był . Natomiast pod furtką znalazłem ich gazetkę wyborczą w której piszą głupoty że NIK negatywnie ocenił koalicję PO-Wielkopolanie-SLD , a przecież każdy dobrze wie że wystąpienia pokontrolne zawierają negatywną ocenę sposobu przygotowania i przebiegu rozbudowy szpitala przez ZOZ oraz sposobu sprawowania przez Powiat Gnieźnieński w latach 2006-2014 , nadzoru nad ZOZ w Gnieźnie w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji ?rozbudowa szpitala? . W okresie prac przygotowawczych, tj. w latach 2007-2009 , Rada i Zarząd Powiatu nie weryfikowały i nie wnosiły uwag do przedstawianych przez ZOZ kolejnych koncepcji rozbudowy budynku szpitala , mimo że koncepcje te znacząco różniły się między sobą, zarówno co do zakresu rzeczowego , jak i finansowego inwestycji. Chyba nie wyrzekniecie się tego że w tych latach również PiS i ZG miały swoich przedstawicieli w Radzie ?

 • 13.11.2014 18:18  Odpowiedz na komentarz

  Brawo! Będę głosował na PiS

PODOBNE TEMATY
Magnez w tabletkach- zalety zastosowania Drżąca powieka, trzęsące się dłonie, skurcze mięśni w kończynach, zmęczenie, senność a nawet zasłabnięcia... Środa, 11 września 2019
"Byłem przerażony faktem, że Alstal ma dokończyć budowę szpitala za pieniądze, które były w pierwotnym kontrakcie" Grzegorz Sadowski, projektant trwającej budowy szpitala, wypowiedział się na temat umowy z generalnym... Wtorek, 10 września 2019
Prezydent nie popiera posłanki? Radni miejscy są pełni obaw! Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz najwyraźniej zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem nastawił przeciw... Niedziela, 8 września 2019
Poseł Krzysztof Ostrowski podsumował kadencję Ubiegając się o mandat posła RP, Krzysztof Ostrowski zapowiadał wykorzystanie swego wieloletniego doświadczenia... Środa, 28 sierpnia 2019