Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Praca W szpitalu i Dla szpitala

Piątek, 7 listopada 2014
  • Praca W szpitalu i Dla szpitala

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Powiatu Gniezno! Proszę o Państwa głos w nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego.

Wiemy, że każde miasto i powiat potrzebuje miejsc pracy, wspierania przedsiębiorczości, zaplecza ochrony zdrowia, oświetlonych dróg, boisk, sprawnej komunikacji, bezpiecznych szkół, czystych ulic, zieleni, a codzienne życie mieszkańców weryfikuje na bieżąco te potrzeby. Każdy Radny zobowiązany jest wysłuchać swoich Wyborców i w Ich imieniu występować. Deklaruję szczegółową analizę i dyskusję z opozycją na temat wszystkich podejmowanych przez Radę Powiatu decyzji. Jestem za zgodą i wspólną pracą dla dobra Miasta i Powiatu.
 

Moją propozycją jest opieka stomatologiczna w szkołach podstawowych.


Sprawą, która zdecydowała o moim kandydowaniu jest sytuacja gnieźnieńskiego szpitala. Jestem Ordynatorem Oddziału Dziecięcego szpitala i z racji wykonywanej pracy i praktycznej wiedzy, również o działaniu służby zdrowia, w czasie, gdy leczenie nie jest zwykłą relacją pacjent - lekarz, a procesem zależnym od kontraktowania, chcę w szczególny sposób zająć się sprawami naszego szpitala. Szpital, jego byt codzienny i jego rozbudowa, jest niewątpliwie największym wyzwaniem dla władz powiatu i miasta. Szpital, który ma przeszło 110 lat kiedyś przepięknie nazwany - Betesda - co znaczy Dom Miłosierdzia i Miejsce Uzdrowień, stał się przedmiotem sporów politycznych.
Uważam, że szpital powinien pozostać szpitalem publicznym - cytując za deklaracją PiS: "zdrowie Polaków nie może być przedmiotem gry rynkowej, gdzie liczy się tylko zysk". Sprzeciwiam się stanowczo prywatyzacji szpitala, wyrażając również opinię moich współpracowników i bardzo wielu pacjentów.
Startuję z listy PiS, bo to ugrupowanie zdeklarowało - obok kontynuacji rozbudowy - spłatę długu szpitala, co da nową szansę na istnienie placówki jako publicznej.
 

O mnie

  • Gnieźnianka, absolwentka II LO w Gnieźnie, Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista pediatra.
  • Praktykująca chrześcijanka, przekonana o potrzebie obecności wartości moralnych w życiu publicznym.
  • Ordynator Oddziału Dziecięcego Gnieźnieńskiego Szpitala.
  • Niezrzeszona, od wielu lat deklarująca poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości.
Ewa Jachimczyk

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Prokuratura wszczęła kolejne śledztwo w sprawie szpitala Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie wszczęła kolejne śledztwo w sprawie gnieźnieńskiego szpitala. Tym razem... Poniedziałek, 18 lutego 2019
Kibice zapowiadają swój udział w Marszu Równości! Miasto zgłosi imprezę komendantowi Policji jak tylko wpłynie wniosek 13 kwietnia w Gnieźnie odbędzie się Marsz Równości. Temat stał się bardzo kontrowersyjny. Zapytaliśmy... Środa, 6 lutego 2019
Stypendia dla młodych sportowców Pięćdziesięciu jeden obiecujących zawodników otrzymało 5 lutego 2019 roku stypendia ufundowane przez... Środa, 6 lutego 2019
W 3 dni po Wielkopolsce, czyli Powiat Gniezno na targach w Poznaniu Tradycyjnie, Powiat Gnieźnieński prezentował swoją ofertę turystyczną na targach Tour Salon w Poznaniu.... Środa, 6 lutego 2019