Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kto zostanie zastępcą Prezydenta Miasta Gniezna?

Czwartek, 6 listopada 2014
  • Kto zostanie zastępcą Prezydenta Miasta Gniezna?

Kto zajmie stanowiska I i II zastępcy Prezydenta Miasta Gniezna po zbliżających się wyborach? Spekulacji na ten temat jest wiele. Zapytaliśmy obecnego włodarza, kogo planuje powołać na swoich zastępców.

Zwróciliśmy się do prezydenta Jacka Kowalskiego z następującym zapytaniem prasowym:

W przypadku wygrania wyborów prezydenckich w Gnieźnie, jednocześnie biorąc pod uwagę planowane odejście v-ce prezydenta Rafała Spachacza z zajmowanego stanowiska, kogo planuje Pan powołać na stanowiska I i II zastępcy Prezydenta Miasta Gniezna.
Czy brana jest pod uwagę osoba Marioli Landowskiej - dyrektor Zarządu Gospodarowania Lokalami w Gnieźnie?
 

Poniżej odpowiedź, którą otrzymaliśmy:

Informuję, iż nie prowadziłem ani nie prowadzę z nikim rozmów na temat obsady jakichkolwiek funkcji po wyborach. Będąc Prezydentem Miasta Gniezna (aktualnie kandydatem), mam swoją koncepcję funkcjonowania Gniezna i współpracuję z merytorycznymi, wykształconymi i doświadczonymi osobami, które gwarantują rozwój zgodny z moją wizją. Po ewentualnej rezygnacji zastępcy Rafała Spachacza, związanej z wyborami do Rady Powiatu podejmę decyzje zgodnie z powyższym. Moim wyłącznym celem jest działanie na rzecz Miasta Gniezna i jego mieszkańców. Odpowiadając na dodatkowe pytanie wyjaśniam, iż nigdy nie prowadziłem jakichkolwiek rozmów ani nie miałem zamysłu powołania dyrektor Marioli Landowskiej na inną funkcję w stosunku do obecnie przez nią zajmowanej. Jednoznacznie informuję, że wszelkie spekulacje i pogłoski w tym temacie są nieprawdziwe.
Jacek Kowalski
 

(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(38)

  • LUDZIE!!! to może w końcu czas wpuścić nowe twarze, nowe osoby, a zapomnieć o tych gębach co od lat siedzą i pierdzą w stołki!

  • 12.11.2014 22:00  Odpowiedz na komentarz

    Kruczek nie został ostatnio wybrany przez wyborców (nie zdobył mandatu) a jednak na stołek wskoczył.....ciekawe; skoro wyborcy go nie chcieli to jakim cudem znalazł sie na stanowisku wiceprezydenta??????????????????? skandal - i znów się pcha - tym razem do Rady Powiatu. NIGDY w życiu!

  • 09.11.2014 19:27  Odpowiedz na komentarz

    Oby Spachacz wrócił tam skąd przyjechał. I niech zabierze Kruczka ze sobą! Oboje narobili gnoju w urzędzie miasta a teraz do powiatu sie pchają. Panie Kowalski aleś pan sobie pomagierów wybrał.... a teraz nie lepiej... te stare emerytowane gęby znów startują. Strach sie bac!

  • Gedek na wice i Kruczek bo do rady znowu nie wjdzie

  • 09.11.2014 18:41  Odpowiedz na komentarz

    A może. Henryk Gedek na wice

  • 08.11.2014 08:33  Odpowiedz na komentarz

    Pitu pitu a kto powiedział wogole ze Spychacz zdobedzie mandat radnego powiatowego?

    09.11.2014 19:49

    Głosy pań 55+ ma jak w banku, czarować panie potrafi, a te komplementy łykają jak witaminki.

    09.11.2014 19:22

    tyle pokończył kierunkow, studiow, podyplomowek, kursów (za darmoche)... moim zdaniem jak ktoś jest od wszytkiego to jest do niczego!!!!!

    09.11.2014 18:09

    Może wcale NIE ZDOBYĆ mandatu. Kampania beznadziejna. MARNE szanse !!!!!!!

    08.11.2014 13:13

    To dopiero doktorek by się zdziwił, nie mógłby spać po nockach z rozpaczy i zdziwienia, hehehe

    08.11.2014 13:09

    Po tal aktywnej kampanii 100 procent pewnosci.

  • 07.11.2014 22:30  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie a kim jest Landowska??? pielęgniarką bez prawa wykonywania zawodu (po 5 latach jak się nie wykonuje zawodu to się traci uprawnienia)! wlazła na stołek przez koneksje - braciszek jest dyrektorem Radia Plus (pan Gronowski)! nie wiedzieliście?? SLD musi z kościołem dmuchac w jedno!

  • Sajewska ma już ponad 70 lat!!!! Czas odpocząć! Pani Rezler jest na urlopie na poratowanie zdrowia - po co pcha się na stołki? zresztą tu chyba zachodzi konflikt interesów bo należy do Solidarności a startuje z SLD. Czy tak można? czy wypada? gdzie tu lojalność??

  • 07.11.2014 21:06  Odpowiedz na komentarz

    I teraz wszystko jasne jak współpracowali.
    Landowska+ Kruczek+ Glejzer+ Spachacz = PO
    Panie Prezydencie a nie mówiłem tym ludziom się nie ufa ! Swój głos oddaję na Kowalskiego ! Koniec oszukiwania i wprowadzania w maliny mojego Prezydenta ! Zero głosów na PO!!!

  • 07.11.2014 20:53  Odpowiedz na komentarz

    Panie Jacku niech pan tym razem (jeśli pan wygra) zbierze wokół siebie zespół rzetelny i uczciwy nie czasami taką Landowską, Kruczka,, czy tych co teraz pchaja się do wyborów czyli: Lidie Rezler, Gędka czy Sajewską! Bo będzie tragedia! lepiej stawiac na nowych i zaufanych a nie stare baby, czy "niezbyt" uczciwych polityków. tak a propos czy nie powinno się mieć ważnych badań lekarskich startując w wyborach??? bo niektóre osoby znane sa z tego, ze maja w swojej historii choroby psychiczne (wiadomo o kim mowa)

  • 07.11.2014 13:24  Odpowiedz na komentarz

    CZemu ostrowskiemu i budaszowi się redaktorek nie zapyta kogo obsadzą na stołkach ?

    07.11.2014 14:54

    oni to zrobią powtórkę ze starostwa z 2006 i 2010 roku

  • Popieram w 100% kandydaturę p. Kowalskiego na stanowisko Prezydenta. Mam nadzieję że po sukcesie w pierwszej turze zrezygnuje z współpracy z Landowską i Kruczkiem. Zapewniam iż jest wiele osób w Gnieźnie godnych tych stanowisk. Trzymam kciuki Prezydencie!

    10.11.2014 14:36

    Jak Kowalski prezydentem, to Landowska jego zastepcą - tak bedzie ! Wiekszej tragedii Gniezno nie potrzebuje ! !!!!!!!!!!!
    A moze nastepnych" trzech muszkieterów" z PIS ??????? PO też do kitu ! Nic nie zrobiła dla naszego miasta i dla gnieznian !!!!!!!!!!!!!!!!

    08.11.2014 12:55

    Takie zatarcie może tłumaczyć tylko pokrewieństwo albo rodzina rodem z PZPR .tylko te głupie łby chcą głosować na spuchnięte oblicze smakosza procentów.Komuniści na Sybierie niech Was Putin przygarnie bo kochacie tak samo nauki Lenina

    07.11.2014 21:16

    Naiwna do kwadratu jest niejaka Anita ...

    07.11.2014 20:41

    dobrze ze tylko w 10% he he!!! 90% Budasz i mamy w końcu normalne Gniezno!! koniec kolesiostwa

  • 06.11.2014 16:06  Odpowiedz na komentarz

    Takie stanowiska to muszą byc w porozumieniu z radą. Chętnych na pewno nie zabraknie.

  • 06.11.2014 16:01  Odpowiedz na komentarz

    To zalezy jaka bedzie koalicja w radzie miasta ...

  • 06.11.2014 15:10  Odpowiedz na komentarz

    Landowska jest człowiekiem Spachacza. W przypadku odejście tego ostatniego jej dalsza rola w ZGl stoi pod znakiem zapytania.

    08.11.2014 12:48

    Landowska jest człowiekiem Kowalskiego,jak zagłosujecie na pijaka to ona może zostać wice. Tak naprawdę na pijacka to tylko ślepy głuchy lub debil zagłosuje. Pokazał ile może wypić.Przykładowo 1 oszczędność.Pytanie publiczne ile miasto kosztuje roczne uitrzymanie szofera i samochodu (serwis opłaty paliwo).Ktoś musi wozić ofiare POLMOSU. Najlepszym kandydatem na wice jest Zdzisław Kujawa ale on nie będzie chciał startować za te grosze. Lepiej miec mieszek zwany GSM on nie ma dna

    07.11.2014 20:42

    Landowska w ogóle nie powinna znaleźć się na tym stanowisku!!!! to osoba niekompetentna . Ten kto ją wywali dostanie mój głos!

  • 06.11.2014 14:59  Odpowiedz na komentarz

    Pan Michał na pewno bardzo ucieszyłby się z tego stanowiska :)) ma chłopak parcie

    08.11.2014 16:14

    Wyciąć przy wyborach.

  • a możne wsadzi na ten stołek swojego rzecznika prasowego?

    07.11.2014 22:31

    a może Zycha??? Chciał go wstawić na stołek dyrektora Gimnazjum nr 2 , nie udało się, to teraz może na wice??? Jezu co za ekipa ze spalonego jeepa!

  • 06.11.2014 13:20  Odpowiedz na komentarz

    Mam nadzieję,że p.panie gruby nie zostanie prezydentem,a co do v-c do się zobaczy później.Nigdy więcej PO/SLD.

    06.11.2014 17:44

    Brawo Wygrana.

  • 06.11.2014 12:37  Odpowiedz na komentarz

    Mariola is back !!! Terminator wymięka

  • 06.11.2014 12:20  Odpowiedz na komentarz

    Nie dziwi mnie, że pan Kowalski odstąpił od debaty. Potrafił ordynarnie wprosić się w Koronację królewską, w swoim programie zaproponować coś tak głupiego jak uruchomienie ?szkoły dżungli i przetrwania?, dla podreperowania własnej, wątpliwej moralności zaangażować wszystkie służby mundurowe miasta, wydać miliony na sport który jest tragiczny przy tym konstruuje przetargi które są wątpliwe. Zatrudnia w UM osoby nie mające należnych kwalifikacji. Spis jego ?wyczynów? to prezentacja pozorów, bo niby kto to miał zrobić (?)- gospodarz mojego bloku ?. A ostatnio wychwalany tytuł ?Lidera Rozwoju Regionalnego? jest żadnej wartości jeśli w jego kapitule jest Przew. Zw. Zaw. Górników i jak się okazuje przyznany jednocześnie miastom : Łuków i Supraśl, a więc ubogiej ?ścianie wschodniej?.

    07.11.2014 20:46

    Zgadzam się z Wiolą w stu procentach! Kowalski otoczył się niekompetentnymi ludźmi, którzy tylko robili złą robotę i jemu psuli opinie, a ze mu się nie chciało dopilnować spraw i ich kontrolować, to ma co ma - czyli NIC! a na końcu od niego odeszli. Gdyby chciało mu się być tak na prawde Prezydentem, to sam podejmował by decyzje a nie dawał wolną reke takiemu Kruczkowi czy Spachaczowi! teraz ma za swoje!

  • 06.11.2014 11:53  Odpowiedz na komentarz

    Jeszcze wyborów nie było...

  • 06.11.2014 11:19  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo dziwna i pokrętna wypowiedź. Współpracuje z urzędnikami pełnymi cnót w tym na pewno z Landowska. Później powie że nie chciał ale musiał. Spachacza może zastąpić tylko Landowska. Nie ma lepszego potwierdzenia niż dementi.

PODOBNE TEMATY
Autobusem MPK na plaże w Skorzęcinie, Powidzu i Przybrodzinie! Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Gnieźnie ponownie uruchamia autobusy na plaże. W tym roku mieszkańcy... Środa, 30 maja 2018
Czy w Gnieźnie systematycznie wprowadzany jest totalitaryzm? Kolejny zakaz dla przedsiębiorców Podczas Sesji Rady Miasta Gniezna radni przegłosowali zakaz sprzedaży alkoholu w sklepach w dzielnicy... Środa, 30 maja 2018
Gnieźnieński kataryniarz odwiedzi dzieci w szpitalu! Potrzebni sponsorzy słodyczy 1 czerwca, z okazji dnia Dziecka, gnieźnieński kataryniarz odwiedzi Oddział Dziecięcy szpitala przy... Wtorek, 29 maja 2018
15 królików w komplecie! Trakt Królewski w Gnieźnie wzbogacił się o kolejne 4 króliki. Oznacza to, że 15 królików mamy już w... Wtorek, 29 maja 2018