Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Debata z udziałem kandydatów na Prezydenta Miasta Gniezna

Poniedziałek, 3 listopada 2014
  • Debata z udziałem kandydatów na Prezydenta Miasta Gniezna

Stowarzyszenie SOS dla Gniezna zaprasza na debatę kandydatów na Prezydenta Miasta Gniezna. Debata odbędzie się 5 listopada o godz. 18.00 w auli Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (dawne Medyczne Studium Zawodowe) w Gnieźnie przy ul. Mieszka I 27. Debata będzie miała charakter otwarty dla publiczności, jej czas trwania przewidziany jest na ok. 1,5 godziny. Podczas spotkania kandydaci będą mogli krótko zaprezentować swój program wyborczy, odpowiedzą na pytania przygotowane przez stowarzyszenie, a osoby zasiadający wśród publiczności będą miały możliwość zadania swoich pytań kandydatom.


Napisz komentarz

Komentarze(15)

  • 09.11.2014 01:30  Odpowiedz na komentarz

    W naszych mediach cisza o sytuacji w Belgii po ogłoszeniu chęci podwyższenia wieku emerytalnego do 67 roku życia.
    Warte odnotowania ze względu na reakcje społeczeństwa. U nas bez problemu, jak stado owieczek przyjęło ten fakt do wiadomości, tam 100 tyś "śmiesznych Belgów" natychmiast wyszło na ulice. https://www.youtube.com/watch?v=kDACo0x_3kI />https://www.youtube.com/watch?v=7418V81Fm9U !!!!

  • 06.11.2014 17:18  Odpowiedz na komentarz

    T.Kostka PERSONA NON GRATA.

  • 06.11.2014 14:35  Odpowiedz na komentarz

    masz nieaktualne informacje :-(

  • 06.11.2014 14:30  Odpowiedz na komentarz

    Trochę w Solidarności, teraz z lewicą za pan brat...Jakim ideom ta kobieta jest wierna? Kobieta chorągiewka czy jak?

  • PERSONA NON GRATA.

  • 06.11.2014 07:51  Odpowiedz na komentarz

    A p. Genia - "gosposia" proboszcza z par.św Wawrzyńca, kiedyś katechetka - z listy PO ! To chyba jakieś kpiny ! A może "ucho" w kazdej partii na wagę złota !

    06.11.2014 15:14

    Ta pani pomyliła partie. Zachłysnęła się propozycją, ale proboszcz powienien postawić ją do piomu! Skoro tak pragnie byc radną, to czy nie trzeba było iść z własnego komitetu wyborczego a nie wspierać partię walczącą z kościołem? A moze w tym wszystkim jest drugie dno?

  • 05.11.2014 22:59  Odpowiedz na komentarz

    a pani Lidia Rezler z sld nie przebywa czasami obecnie na URLOPIE na poratowanie zdrowia?? widać oszukuje zus bo na chorą nie wygląda!!! a jeśli jest chora to po co nam taka radna???Nieporadna.?? Ktoś się tym powinien zając

    06.11.2014 14:36

    żeby rozumieć trzeba mieć rozum

    06.11.2014 12:52

    zazdrościsz to też idź na urlop albo lepiej na emeryturę

    06.11.2014 11:52

    Urlop dla poratowania zdrowia, a pcha się do "intensywnej" pracy w samorządzie?Nie rozumiemy

  • 05.11.2014 22:39  Odpowiedz na komentarz

    A panie Lidia Rezler? przewodnicząca Solidarnosci a z listy SLD startuje - czy to nie konflikt interesów?!! co na to pan Duda??? i związkowcy??

  • Czy jest to prawdą,że do rady powiatu startuje T.Kostka,jeżeli tak to pytam się człowieku ile ty masz lat ,takim osobą jak ty się nie wierzy - zdradzileś naszego kol.Z.K nigdy tego nie zapomnimy nie można tobie ufać.

    06.11.2014 17:20

    Starcze..........STARCZY!

    06.11.2014 13:12

    Trzemeszno też się już poznało na tym panu.

PODOBNE TEMATY
Wiosna Biedronia w Gnieźnie zorganizowała niestandardową akcję na ulicach Pierwszej Stolicy Lokalni działacze Partii na czele z Kacprem Parolem, koordynatorem powiatowym, umiejscowili symboliczne... Wtorek, 30 lipca 2019
Dzisiaj wybory do europarlamentu! Sprawdź gdzie możesz oddać głos Dzisiaj w całej Polsce odbywają się wybory europarlamentarne. Przypominamy, gdzie możecie oddawać swoje... Niedziela, 26 maja 2019
Łączmy siły z całym światem w walce z kryzysem klimatycznym! Takim hasłem Gnieźnieńska młodzież zachęca do wzięcia udziału w "Pikniku dla Klimatu" - wydarzeniu w... Środa, 22 maja 2019
Kandydatki do Europarlamentu zabrały głos w sprawie PKS-u! Mają pomysł na rozwiązanie problemu W niedzielę przed dworcem PKS w Gnieźnie odbyła się konferencja prasowa kandydatek Wiosny do Europarlamentu.... Poniedziałek, 20 maja 2019