Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Sean Webster wystąpi w Restauracji UKF

Środa, 29 października 2014
  • Sean Webster wystąpi w Restauracji UKF

15 listopada o godz. 20.00 w Restauracji UKF odbędzie się wystąpi Sean Webster. Organizatorzy zadbali, aby występ gwiazdy z Wielkiej Brytanii był dostępny dla każdego - bilety w cenie 30 zł!

W 2004 roku Sean wydał debiutancki album "Long Time Coming". Zachwycił szerokie grono publiczności pokazem swoich możliwości gitarowych. Sean, jako gitarzysta łączy wiele różnorodnych inspiracji, których wachlarz brzmień łączy w sobie Alberta Collinsa, Erica Claptona, Marka Knopflera, Gary Moore'a oraz SRV. Ponadto wokal Sean'a brzmi bogato i seksownie, z głębokim pomrukiem przywodząc na myśl Joe Cockera, Bryana Adamsa czy Johnny'ego Langa.
Jeden z człowocyh brytyjskich magazynów bluesowych "Blues Matters!" opisał debiutancki album jako "prawdziwy klejnot", podsumowując go zdaniem: "Sean jest gotowy na to, by grać na wiekich scenach, jest fenomenalnym gitarzystą". Od 2005 roku koncertuje w całej Wielkiej Brytanii, włączając w to wsytępy na Burnley Festival, Maryport Festival czy na prestiżowym Great British R&B Festival w Colne.
Na jego drugą płytę zwrócił uwagę Tony Edser, redaktor magazynu "Where's Eric!", oficjalnego magazynu sygnowanego nazwiskiem Erica Claptona. Magazyn zdecydował o nadaniu Seanowi tytułu "one to watch" (wartego śledzenia)
Sean właściwie nieprzerwanie koncertuje i nagrywa kolejne płyty, w tym roku tworzy nowy materiał,  którym podzieli się z tymi, którzy zdecydują się przyjąć zaproszenie na jego koncerty.
Seana mieliśmy już okazję gościć w UKF w tym roku. Był to koncert niesamowity, pełen dobrego rocka, bluesa, ale też ballad. Sean ma niezwykły głos, a jak zgodnie stwierdziliśmy nie zrobił wielkiej kariery tylko dlatego, że jest zbyt uczciwy, skromny i pełen pokory. Dodatkowo towarzyszy mu wspaniały zespół składający się z gitary (Ash Wilson), gitary basowej (Greg Smith) i perkusji (Phil Wilson). Są to wykształceni muzycy, pełni pasji. Widać, że wszyscy czterej panowie czerpią wielką radość z muzyki i nadają na podobnych falach, co czyni koncerty spójnymi i naprawdę dobrymi muzycznie. We wrześniu Sean pracował nad nową płytą, którą przyjedzie Państwu zaprezentować!

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Jo & Lazy Fellow w Restauracji UKF - fotorelacja Po koniec marca w Restauracji UKF odbył się koncert formacji JO & Lazy Fellow. Muzyka country w połączeniu... Sobota, 5 kwietnia 2014
Zaproszenie na koncert Jo & Lazy Fellow trafo do ... Do wtorku, do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie,w którym do wygrania było podwójne zaproszenie... Środa, 26 marca 2014
Wygraj bilety na koncert Jo & Lazy Fellow 29 marca, o godz. 20.00 w Restauracji UKF wystąpi Jo & Lazy Fellow. Z tej okazji przygotowaliśmy dla... Czwartek, 20 marca 2014
Jo & Lazy Fellow w Restauracji UKF 29 marca w Restauracji UKF wystąpi Jo & Lazy Fellow. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety w... Czwartek, 20 marca 2014