Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Podsumowanie debaty w Witkowie

Piątek, 3 października 2014
 • Podsumowanie debaty w Witkowie

Za nami kolejna debata społeczna. Tym razem funkcjonariusze zaprosili do wspólnej dyskusji o szeroko rozumianym bezpieczeństwie mieszkańców gminy Witkowo. Takie spotkania są niezwykle istotnym elementem dialogu między mieszkańcami a Policją, dają możliwość zdiagnozowania potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa oraz pozwalają na bezpośrednią i szybką wymianę informacji.

Trzecia w tym roku debata organizowana była pod hasłem "Decydujmy wspólnie" za nami. Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie reprezentował komendant insp. Artur Sobolewski, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego kom. Sławomir Sikorski oraz oficer prasowy st. asp. Anna Osińska, natomiast Komisariat Policji w Witkowie asp. szt. Mariusz Masłowski. Na sali był również Zastępca Wójta Gminy i Miasta Witkowo Marian Gadziński, radni, sołtysi, przedstawiciele instytucji, lokalne media oraz policjanci z miejscowego komisariatu.
Uczestnicy debaty zgłaszali potrzeby zwiększenia ilości kontroli prędkości w Mielżynie i Gaju. W Małachowie Złych Miejsc zastosowania na przejściu dla pieszych sygnalizacji świetlnej lub innych urządzeń zwiększających bezpieczeństwo pieszych. W trakcie debaty wskazano na spożywanie alkoholu w rejonie jednego ze sklepów na ulicy Czerniejewskiej znajdującego się w pobliżu szkoły. Na pytanie lokalnego dziennikarza dotyczące nasilenia kradzieży pojazdów w Witkowie oraz na temat wcześniej wskazanego sklepu spożywczego informacji udzielili komendant powiatowy i komendant komisariatu. Na część wniosków mieszkańcy otrzymali odpowiedzi już podczas samej debaty. Inne zostały zapisane z poleceniem komendanta wdrożenia ich przez funkcjonariuszy podczas codziennej służby.
źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • 08.10.2014 18:10  Odpowiedz na komentarz

  Faktycznie jest źródło, ale dla mnie to nie znaczy to samo co autor. Ja rozumiem to w ten sposób - Policja przekazała informację a Państwo napisaliście notatkę na ten temat.Wynika z tego, że wstawiacie gotowce bez sprawdzania. Powiem szczerze - jeśli w moich informacjach zaliczyłabym wpadkę a ktoś dokonałby korekty byłabym wdzięczna i serdecznie podziękowała.

 • W Witkowie jest burmistrz a nie wójt. Wstyd !!!!!!!Sprostowanie należy umieścić i przeprosić !!!

  08.10.2014 15:40

  Szanowna Pani,
  pod każdym artykułem na dole po prawej stronie podane jest źródło tekstu. Proszę czytać uważnie do samego końca.
  Ponadto czy chciałaby Pani, aby ktoś ingerował w Pani tekst? Tak samo my nie ingerujemy każdorazowo w teksty nam dostarczane.

  08.10.2014 15:26

  Przepraszam bardzo, Wasza strona, Wasz adres nie podajecie kto jest autorem tekstu, zatem mam prawo sądzić,że to Wasza wpadka. A tak z drugiej strony ja bym z takim błędem nie wydrukowała -no chyba że Redakcja sama w tej "nieświadomości."!!!!!!

  07.10.2014 16:04

  Szanowna Pani,
  nie my jesteśmy autorem tekstu. Kwestie sprostowań itp. prosimy kierować do KPP w Gnieźnie.

PODOBNE TEMATY
Kierowcy uważajcie na pieszych. Potrącenie dwóch seniorek w Gnieźnie W środę, 19 lutego, po godzinie 22.00 na ul. Sobieskiego w Gnieźnie, na oznakowanym przejściu dla pieszych,... Czwartek, 20 lutego 2020
21 - 28 lutego - "Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem" w gnieźnieńskiej komendzie Policji Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 21 do 28 lutego, to kolejna... Środa, 19 lutego 2020
Pożar przy ul. Laubitza w Gnieźnie! W garażu znaleziono spalone zwłoki Dzisiaj ok. godz. 22.00 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o pożarze garażu przy ul. Laubitza w Gnieźnie.... Wtorek, 18 lutego 2020
Jutro ogólnopolska akcja Policji! 19 lutego w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn.... Wtorek, 18 lutego 2020