moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Bellissima zaprasza na mezoteriapię

Czwartek, 2 października 2014
  • Bellissima zaprasza na mezoteriapię

Chcesz wyglądać lepiej, a jednocześnie zależy Ci, aby zmiany w Twoim wyglądzie nie były zbyt widoczne? Nie zwlekaj i przyjdź do gabinetu Bellissima na zabieg mezoterapii. To zabieg, który szybko poprawi kondycję Twojej skóry, jej napięcie i jędrność.

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd, przywrócić jej napięcie i jędrność. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych, a cechuje go całkowita bezbolesność oraz skuteczność.
Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane leki to m.in.: kwas hialuronowy, L-karnityna czy kofeina.
Zabieg ten wykonywany jest w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i całego ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających.

Trzecie (ostatnie) pytanie konkursowe:
Podaj adres gabinetu Bellissima.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania, które ukażą się w trzech artykułach dotyczących gabinetu Bellissima.
Odpowiedzi prosimy przysyłać do 5 października do godz. 22.00 na adres e-mail: konkurs@moje-gniezno.pl.

W temacie wiadomości prosimy wpisać "Konkurs Bellissima", w treści wiadomości podać odpowiedzi na wszystkie pytania oraz dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu).

Do odbioru bonu upoważniona jest TYLKO I WYŁĄCZNIE osoba podana w zgłoszeniu.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zaproszenia do gabinetu kosmetycznego Bellissima rozdane! Do niedzieli do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bony do gabinetu... Środa, 8 października 2014
Mikrodermabrazja w salonie Bellissima Mikrodermabrazja zdobywa coraz większą popularność. Jest to kosmetyczny zabieg pielęgnacyjny, który... Poniedziałek, 29 września 2014
Wygraj bony do gabinetu kosmetycznego Bellissima Bellissima to salon kosmetyczny, w którym bez wysiłku możesz osiągnąć idealny wygląd, doskonałą sylwetkę... Piątek, 26 września 2014
Idealny wygląd tylko w salonie Bellissima! Salon Bellissima to salon, w którym możesz zatrzymać się na chwilę, odpocząć, uwolnić napięcie i stres... Piątek, 26 września 2014