Dzisiaj w Urzędzie Miejskim nagrodzono laureatów czwartej edycji konkursu dEKOracja Świąteczna. Dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowały w tworzeniu ozdób świątecznych z odpadów. Konkurs miał wymiar ekologiczny.
Przygotowane ozdoby już przed świętami zawisły na choince w centrum miasta, dlatego jury przy wyłanianiu zwycięzców brało pod uwagę również wytrzymałość dekoracji na warunki atmosferyczne.
Lista nagrodzonych i wyróżnionych:
Szkoła Podstawowa „PRYMUS”
Kacper Adamczak <wyróżniony>
Julia Bartkowiak <wyróżniona>
Julia Piotrowska <wyróżniona>
Julia Bartkowiak <wyróżniona>
Julia Piotrowska <wyróżniona>
Szkoła Podstawowa Nr 2
Aleksandra Bergmann kl. 3b <nagrodzona>
Szkoła Podstawowa Nr 3
Klaudia Brzóstowicz kl. 5c <wyróżniona>
Martyna Scheppler kl. 5b <nagrodzona>
Monika Pilarska kl. 6b <wyróżniona>
Ilona Borowska kl. 5b <wyróżniona>
Martyna Scheppler kl. 5b <nagrodzona>
Monika Pilarska kl. 6b <wyróżniona>
Ilona Borowska kl. 5b <wyróżniona>
Szkoła Podstawowa Nr 5
Sandra Andrzejczak kl. 4c <wyróżniona>
Martyna Cieślińska <wyróżniona>
Jagoda Dolacińska <wyróżniona>
Martyna Cieślińska <wyróżniona>
Jagoda Dolacińska <wyróżniona>
Szkoła Podstawowa Nr 6
Filip Dytman kl. 5b <nagrodzony>
Jakub Kondracki kl. 5a <nagrodzony>
Wanessa Monderek kl. 1b <nagrodzona>
Jakub Kondracki kl. 5a <nagrodzony>
Wanessa Monderek kl. 1b <nagrodzona>
Szkoła Podstawowa Nr 8
Julia Góral kl. 3a <nagrodzona>
Hubert Sarnowski kl. 1b <wyróżniony>
Marcelina Kmiecikowska kl. 2c <wyróżniona>
Hubert Sarnowski kl. 1b <wyróżniony>
Marcelina Kmiecikowska kl. 2c <wyróżniona>
Szkoła Podstawowa Nr 9
Mateusz Białkowski kl. 4d <nagrodzona>
Natalia Rządzińska kl. 6e <nagrodzona>
Karolina Biniewska kl. 6a <wyróżniona>
Dawid Kozłowski kl. 5c <wyróżniony>
Natalia Rządzińska kl. 6e <nagrodzona>
Karolina Biniewska kl. 6a <wyróżniona>
Dawid Kozłowski kl. 5c <wyróżniony>
Gimnazjum Nr 1
Wojciech Bonowski kl.1c <nagrodzony>
Daniel Dziakowski kl.1b <wyróżniony>
Daniel Dziakowski kl.1b <wyróżniony>
Gimnazjum Nr 4
Oliwia Budzyńska <nagrodzona>
Patrycja Kazmucha <wyróżniona>
Patrycja Kazmucha <wyróżniona>
(Buk)