Blisko cztery godziny trwała półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Gnieźnie. Zawody przerwane zostały po piątym wyścigu dnia kiedy to nad stadionem rozpadał się deszcz. Po blisko półtorej godziny udało się wznowić ściganie i na dobrze przygotowanej nawierzchni udało się rozegrać regulaminowe dwadzieścia jeden biegów.
Wyścig po wyścigu:
1. (65,47) Karczmarz, Krakowiak, Czerniawski, Bogdanowicz
2. (67,13) Niedźwiedź, Kurmis, Tonder, Michaiłow (w)
3. (66,72) Bober, Lampart, Skupień, Chmiel
4. (67,07) Krakowiak, Stalkowski, Kossakowski, Żupiński
5. (68,04) Karczmarz, Tonder, Pawliczak, Szczotka (d)
6. (66,09) Michaiłow, Tudzież, Avgucevics (w), Skupień (t)
7. (65,37) Bober, Turowski, Kossakowski, Peroń
8. (67,00) Krakowiak, Stalkowski, Tonder, Zgardziński
9. (67,62) Kurmis, Szczotka, Karczmarz, Avgucevics
10. (67,34) Żupiński, Turowski, Chmiel, Tudzież
11. (66,51) Lampart, Bogdanowicz, Bober, Stalkowski
12. (67,90) Chmiel, Skupień, Bartkowiak, Czerniawski
13. (68,04) Lampart, Peroń, Tonder, Pawliczak
14. (67,48) Turowski, Żupiński, Kurmis, Avgucevics
15. (67,91) Chmiel, Stalkowski, Tudzież, Bogdanowicz (w)
16. (68,17) Peroń, Bartkowiak, Lampart, Czerniawski
17. (68,10) Niedźwiedź, Kossakowski, Turowski, Pawliczak
18. (68,52) Bogdanowicz, Michaiłow, Krakowiak, Kurmis
19. (68,45) Bartkowiak, Szczotka, Żupiński, Kossakowski (d)
20. (69,98) Niedźwiedź, Tudzież, Skupień (w), Zgardziński
21. (69,01) Michaiłow, Bober, Peroń, Avgucevics
16. Wiktor Lampart (2,3,3,1) 9
17. Oskar Bober (3,3,1,2) 9
18. Emil Peroń (0,2,3,1) 6
II. Aforti Start Gniezno 20:
1. Norbert Krakowiak (2,3,3,1) 9
2. Maksymilian Bogdanowicz (0,2,w,3) 5
3. Damian Stalkowski (2,2,0,2) 6
22. Weronika Burlaga NS
III-IV. Cash Broker Stal Gorzów 18:
4. Rafał Karczmarz (3,3,1,-) 7
5. Hubert Czerniawski (1,0,0,-) 1
6. Alan Szczotka (d,2,-,2) 4
23. Mateusz Bartkowiak (1,2,3) 6
III-IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 18:
19. Dominik Kossakowski (1,1,2,d) 4
20. Karol Żupiński (0,3,2,1) 6
21. Marcin Turowski (2,2,3,1) 8
V. ROW Rybnik 15:
13. Lars Skupień (1,t,2,w) 3
14. Robert Chmiel (0,1,3,3) 7
15. Mateusz Tudzież (2,0,1,2) 5
VI-VII. Falubaz Zielona Góra 14:
7. Sebastian Niedźwiedź (3,t,3,3) 9
8. Alex Zgardziński NS
9. Damian Pawliczak NS
24. Mateusz Tonder (1,2,1,1) 5
VI-VII. Lokomotiv Daugavpils 14:
10. Oleg Michaiłow (w,3,2,3) 8
11. Davis Kurmis (2,3,1,0) 6
12. Elvis Avgucevics (w,0,0,0) 0